1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

انتخاب تیتر مناسب برای هر پست از طرف شما

شروع موضوع توسط امیر عباس در ‏29 اکتبر 2014 در انجمن آموزش های لازم فارس پاتوق

1. امیر عباس

امیر عباس کاربر تایید شده

با سلام دوستان عزیز
    از اونجایی که تقریبا همه تیتر های پست های ارسال شده ! عجیب و غریب هستند گفتم یه کوشولو توضیح بدم چه تیتری مناسب با پست ارسال شده شماست

1. از تکرار کلمه پرهیز کنید مثلا : اووووووووووووووف خو این ینی چی ؟؟؟ یه دون "و" هم همون معنی رو میده و حتی باعث میشه پست هاتون بازدید بیشتری داشته باشه
    2. وقتی شما تیتر مورد نظر خودتونو میزارید یه پنجره باز میشه توی همون صفحه و به شما موضوعات مشابه رو نشون میده که در صورت همخوانی تیتر شما با اون موضوع حتما تیترتون رو ویرایش کنید تا شبیه به هم نشه ! فک کنم اقای مدیر هم یه متنی رو نوشتن که بالای اون پنجره باز شده نمایش داده میشه به عنوان " موضوعات مشابه ، ابتدا بررسی کنید اگر مشابه موضوع شما موضوع نبود سپس مطلب ارسال کنید "
    3. انتخاب تیتر مناسب با قوانین وزارت ارشاد ! به عنوان مثال : از کلمه +18 یا جون یا داستانو منو ... این جور چیزا زیاد استافده نکنید توی تیتر ها
    4. اگر میخواید پستی ارسال کنید که دیده بشه و گوگل بهش اهمیت بده ، خودتونو بذارید جای شخصی که میخواد راجب یه مطلب توی گوگل جستجو کنه مثلا : من میخوام یه جوک خنده دار سرچ کنم نمیام بنویسم توی گوگل " جوک خ خ خ خ خ خ خخ " یا " جووووووووووون" چون اصلا معنی نداره (البته یه سری روانی هستن که اینا رو هم سرچ میکنن) بجاش میام مینویسم " جوک خنده دار " یا " جوک خفن و خنده دار " پس اگه تیتر هاتون توی این مایه ها باشه همیشه بازدید از پستتون بیشتر میشه !
    5. سعی کنید تیتر ها مخاطب رو جلب خودش کنه یعنی وسوسه بشه که این پست رو بخونه یکی از این وسوسه ها بر میگرده به زمان انتشار مطلب شما و یکی دیگش هم بر میگرده به تیتر پس روی این هم دقت کنید.
    6. ازگذاشتن نقطه هم خود داری کنید مثلا " گل های زیبا ......."

مرسی ممنون از همه !

موضوعات مشابه

Last edited: ‏29 اکتبر 2014
    f@temeh**, باران888, ☜ⓐ②ⓗ☞ و 1 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  2. †シshari.serツ†

†シshari.serツ† کاربر تایید شده

مرسی مدیر جوووووووووووووووووووووووووووووووووون چشم هر چی شما بگید
    اون قسط اخرش خیلی خنده داربودکههههههههههههههههههههه گفتین من میخوام یه جوک خنده دار سرچ کنم نمیام بنویسم توی گوگل " جوک خ خ خ خ خ خ خخ "
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    نمیدونستم بعضیا توگوگل اینارو سرچ میکنن
    مردم از خنده خخخخخخ

باران888 و امیر عباس از این پست تشکر کرده اند.
  3. !!!OMID!!!

!!!OMID!!! کاربر پر تلاش ( طلایی)

سلام جناب مدیر خوب من که برات پست خوب زدم معترض شدی پست خوب کدومه برام بگو بزنم از کتاب نرم افزار کلیپ دانلود قران دانش جغرافیا خلاصه مفید پر محتئا اما به جای تشکر میگید چرا 510پست را در یک ماه دی جالبه مگهنه اما برو تو داستاها ببین چی داره بعد معترض به من شو من که پست نمیزنم

امیر عباس از این پست تشکر کرده است.
  4. پریدخت

پریدخت کاربر تایید شده

ببخشید یه سوال خنده دار داشتم
    من بلد نیستم مطلب بزارم!!!
    میشه بهم یاد بدین؟؟؟

5. peymans

peymans کاربر تایید شده

امروزه بسیاری از افراد و مشتریان در مورد نحوه طراحی لوگوی خود سوالات بسیار زیادی دارند.

ما در این مقاله قصد نداریم کار کسی را نقد نموده و یا آن را زیر سوال ببریم, مخصوصا زمانی که نکات مثبت بسیار زیادی برای گفتن وجود دارد, خیلی دوست داریم به افراد در زمینه طراحی و پیاده سازی یک کار حرفه ای کمک بسیار زیادی را نماییم.

این متخصص میباشد که میتواند با انجام یک کار هنری بسیار خوب به آن مجموعه یک هویت جدید را بدهد. البته در این زمان اشتباهاتی هم ممکن است به وجود بیاید که طراحان لوگو ممکن است آن را انجام دهند. بعضی از آنها بسیار بد میباشند و باعث خواهد شد که طراح برای آن پول زیادی را پرداخت نکند و بعضی از آنها نسبت به مختصات آن پروژه ممکن است بد به نظر برسند.

در لیست زیر و در این مقاله به اشتباهاتی اشاره خواهیم نمود که معمولا در این طراحی ها میتوان آنها را دید.

خواه شما یک طراح باشید و برای بالا بردن مهارتهای طراحی خود کوشش نمایید و یا صاحب کسب و کار هستید و قصد دارید تا در مورد نحوه طراحی لوگوی سازمان خود مواردی را بدانید, این مقاله میتواند به شما کمک بسیار زیادی را نماید و جلوی هدر رفتن زمان و حتی پول شما را خواهد گرفت.

6. دانش دانا

دانش دانا کاربر تایید شده

ضمن آرزو ی قبولی طاعات وعبادات سایت جالبیه

امیر عباس از این پست تشکر کرده است.
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.