1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  بدترین ضربه های دنیا
  رد اعلامیه

فال روزانه / 17 آبان

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏8 نوامبر 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه امروز شنبه ۱۷ آبان
  ۱۳۹۳


  متولدین فروردین

  در طول چند هفته آینده با منش و رفتار خود و ایده های بسیار خوبی که دارید، نظر اطرافیان را به خود جلب خواهید کرد. البته در همه این مدت کارتان خیلی هم راحت نیست. اما به طور کلی تا آخر این ماه می توانید از این محبوب بودن استفاده کنید. همیشه حقیقت را بگویید اما کمی هم سیاست داشته باشید و بدانید که برخی مسایل را لازم نیست به زبان بیاورید. امروز احساسات شما هم زیاد هستند و نباید آن را در دل خود نگه دارید. با عشقتان مطرح کنید تا کشش و عاطفه میان شما بیش از این شود. اگر مجرد هم هستید، پیش از دوستی با فرد جدید مطمئن شوید فقط جذب ظاهر او نشده اید.

  متولدین اردیبهشت

  امروز اگر دید خود را به ارتباط های خود تغییر دهید، متوجه خیلی مسایل جدید در زندگی خواهید شد. با دیدگاه جدید، رفتار خود را با برخی افراد تغییر خواهید داد. زمان آن رسیده تا با مهم ترین فرد زندگی خود قرار ملاقات بگذارید تا کمی عمیق تر با هم در مورد مسایل جاری حرف بزنید. تا زمانی که به نتیجه دو سر برد نرسیده اید نیز میز مذاکره را ترک نکنید. شاید لازم باشد از نفر سومی هم کمک بگیرید اما توصیه ما این است که خودتان دو نفری به نتیجه برسید. احساس می کنید که عشقتان در یک وضعیت ثابت و بی هیجان قرار گرفته است. اما واقعیت این است که شما خیلی گزیده و محدود برای این رابطه وقت می گذارید. اگر خودتان توجهاتتان را بیشتر کنید، زندگی عاطفی شما نیز رونق بهتری خواهد گرفت. شاید بد نباشد در این مورد از دوستان خود کمک بگیرید تا راهکار مناسب برای بهبود وضعیت عشقی شما را برایتان یادآوری کنند.

  متولدین خرداد

  به کم قانع بودن امروز برای شما بهترین سیاست خواهد بود. سرعت کار کردن زیاد شما موجب می شود تا نتیجه های خوبی را شاهد باشید. اما این را هم در نظر داشته باشید، باید کمی در دیدگاه خود تغییر ایجاد کنید. با همان عینک تردید به همه چیز نگرستین راه به جایی نمی برد. اگر بتوانید استرس های زندگی خود را کشف کنید، خیلی بهتر می توانید آنها را حذف و خود را از بار نگرانی ها رها کنید. کار کردن مهم است اما خودتان را خیلی هم خسته نکنید. اگر زندگی شما آن سامانی که می خواهید را ندارد، بدانید با کمک برخی اپلیکیشن ها می توانید به آن نظم دهید. فناوری حکم کمک رسان برای شما دارد. با اپلیکیشن هایی که برنامه ریزی مناسب برای کارها دارند، خودتان را در وضعیت مناسب تر قرار دهید. حتی برای یافتن دوست جدید هم می توانید در دنیای آنلاین جست‌وجو کنید و از میان گزینه های مختلف، بهترینشان را برگزینید.

  متولدین تیر

  از امروز تا دو هفته دیگر باید خجالت و منفعل بودن را کنار بگذارید. رویدادها طوری برنامه ریزی شده اند که شما دایم در چشم هستید. همه به شما توجه دارند. پس به ظاهر، رفتار و اشتیاقات خود توجه بیشتری داشته باشید. به تئاترهایی که دعوت می شوید بروید. اما مراقب باشید در این میان درگیر مسایل عاطفی نشوید. همیشه مراقب رویدادها باشید تا از کنترل شما خارج نشوند. اگر مسایلی هستند که فکرتان را مشغول کرده اند، بهتر است بیرون بروید و کمی قدم بزنید و فکر کنید. مسایل عاطفی شما امروز با تکنولوژی یا سفر گره خورده اند. به طور مثال، شاید در اینترنت و ارتباط های آنلاین با کسی آشنا شوید. یا در طول یک سفر فردی را ملاقات کنید که برایتان جذابیت دارد. در هر دو حالت، سعی کنید از میان گزینه های موجود، بهترین را انتخاب کنید. پیش از برقراری ارتباط نیز مطمئن شوید که فقط جذب ظاهر او نشده اید.

  متولدین مرداد

  امروز زمان شارژ باتری خودتان است. بودن در میان دوستان خوب است اما سعی کنید بیشتر در پیله خودتان فرو بروید و ناخودآکاه خود را کشف کنید. این را بدانید که نیازهای درونی شما به توجه و اصلاح نیاز دارند. مغزتان را باید پاکسازی کنید. در خانه ماندن این مزیت را دارد که کارهای عقب افتاده خانه را نیز می توانید به انجام برسانید. امروز احساس عمیق تری به عشقتان خواهید داشت و دایم دوست دارید با او حرف بزنید و موجب خوشحالی او بشوید. برای اینکه این احساسات خراب نشوند، بهتر است در خانه با هم باشید یا به مکانی خلوت و به دور از هیاهوی انسان ها بروید تا لحظه های شاد و آرامی را در کنار هم تجربه کنید. اگر مجرد هستید نیز کمی به نصیحت دوستان خود گوش کنید و افرادی که پیشنهاد می کنند را ملاقات کنید.

  متولدین شهریور

  امروز حس ارتباطی شما درست می شود و از آن محافظه کاری همیشگی فاصله خواهید گرفت. این مساله تا دو هفته آینده نیز ادامه خواهد داشت. دلیلی ندارد تنهایی شام بخورید وقتی دوستان شما را به جمع خود دعوت کرده اند. از این فرصت استفاده کنید و در جمع باشید تا روحیه تان نیز بهتر شود و با انسان های جدید آشنا شوید. اگر فردی را در سر دارید و تاکنون از علاقه و عشقی که به او دارید، حرفی به میان نیاورده اید، امروز زمان مناسبی برای بیان است. از توان ارتباطی امروز استفاده کنید و با او قرار ملاقات بگذارید. برای بیان احساسات به برنامه ریزی نیازی نیست. فقط خودتان باشید تا همه چیز به همان طریقی که دوست دارید پیش بروند.

  متولدین مهر

  امروز باید روی مسایل مالی خود توجه بیشتری داشته باشید. در این اواخر بیشتر از درآمد خود خرج کرده اید و این می تواند استرس های کاری و مالی برای شما به همراه داشته باشد. طرز تفکر و نوع مدیریت مالی خود را تغییر دهید. همه زندگی لوکس را دوست دارند اما باید حساب جیب خود را هم داشته باشید. برای تفریح هم می توانید در دنیای مجازی با دوستان ارتباط برقرار کنید و با کمترین هزینه، وقت خود را به شادی سپری کنید. امروز، سفر، تکنولوژی و ارتباطات مسایلی هستند که نقش اساسی در زندگی عاطفی شما را ایفا می کنند. با کمی تغییر روند عادی زندگی خود، می توانید کل زندگی را به سمت بهتر شدن پیش ببرید. با عشقتان در مورد تغییر شغل یا سفر مشورت کنید و با برآورد بودجه، ببینید کدام تصمیم می تواند برای هر دو شما مفیدتر باشد.

  متولدین آبان

  امروز باید کلید «بازسازی» را فشار دهید. باید تغییرات بزرگ در زندگی ایجاد کنید. دوستان و ارتباط ها را زیر ذره بین ببرید. انسان های اضافه را حذف کنید و آنهایی که بسیار برایتان مهم هستند را نگه دارید. در مورد ایده های خود حرف بزنید و سعی کنید موقعیت کاری خود را بهبود ببخشید. از امروز تا چند هفته آینده، برای زندگی بهتر و متفاوت تلاش و اقدام کنید. این فرصت به شما داده شده است و باید بتوانید بهترین بهره را از آن بگیرید. امروز با عشقتان در مورد برنامه ها و اهداف خود حرف بزنید. این مکالمه نتیجه بسیار خوبی خواهد داشت. عشقتان راهکارهای جالبی پیش پای شما قرار می دهد. حرف زدن امروز راهگشای بسیاری مسایل در زندگی شما خواهد بود.

  متولدین آذر

  به رویا خوش آمدید! شاید در روزهای آینده در زندگی واقعی حرکت کنید. اما امروز بیشتر در دنیای درونی و ذهنی خود سیر خواهید کرد. در رویاها می توانید برنامه ریزی های جالبی برای زندگی خود داشته باشید که چندان هم دور از دسترس نیستند. همین رویاپردازی موجب می شود تا خلاقیت شما زیاد شود و این در مسیر پیشرفت به شما کمک خواهد کرد. البته در رابطه عاطفی خود کمی مشکل دارید. برخی مسایل میان شما، چهره خودشان را نمایش خواهند داد. با کمی حرف شاید بتوانید از فشار این ناراحتی ها بکاهید. اگر مجرد هستید، توصیه اکید داریم که به هیچ عنوان برای عشق قبلی خود پیام نفرستید. باید این تفکر را از سر بیرون کنید و دنبال انسان های جدید باشید. آن رابطه تمام شده و ادامه آن خوب نیست.

  متولدین دی

  از امروز تا دو هفته دیگر، تکنولوژی در کار و حتی زندگی شخصی شما نقش بسیار مهمی ایفا می کند. پروفایل های خود را آپ‌دیت کنید. اطلاعات شخصی را تکمیل کنید و جملات یا پست هایی که نیازی به آنها نیست را پاک کنید. حتی می توانید عکس یا ویدئوهای بسیار جالب که خودتان گرفته اید را به اشتراک بگذارید تا دیگران روحیه واقعی شما را بهتر بشناسند. در مورد نرم افزارها بیشتر یاد بگیرید. یا در دوره های آموزشی آنلاین ثبت نام کنید. امروز فناوری به زندگی شما گره خورده است. زندگی عاطفی شما امروز در مسیر دلخواه شما در حرکت است. با عشقتان می توانید در آرامش به برنامه های آینده فکر کنید و برای آن نقشه بکشید. با خودتان صادق باشید و اگر این رابطه را دوست ندارید، از همین الان آن را تغییر دهید.

  متولدین بهمن

  شانس دوبار در خانه آدم را نمی زند. پس امروز که این فرصت به شما داده شده است، به بهترین شکل از آن بهره بگیرید. این فرصت های ناب تا دو هفته آینده وجود دارند. ارتباط های خود را سروسامان بدهید و با کمک دوستان و افراد قابل اعتماد، برای اهداف بزرگ خود برنامه ریزی کنید. زمان آن رسیده تا با افراد جدید در کار آشنا شوید و رزومه خود را به‌روز کنید. شاید برایتان آسان نباشد که در محدودیت و چهارچوب دوستی کنید. اما این را به یاد داشته باشید، هر رابطه قاعده و احکام خود را دارد. با عشقتان در مورد این مسایل حرف بزنید و با هم برای ارتباط های خود تصمیم بگیرید. برخی مسایل باید حذف و برخی دیگر اضافه شوند.

  متولدین اسفند

  در چند هفته گذشته، ارتباط های شما چندان خوب نبوده اند. اما از امروز تا دو هفته آینده در مسیر درستی قرار خواهند گرفت. خودتان هم باید تلاش کنید تا آن را به‌روزرسانی کنید. برخی افراد را از لیست دوستان حذف و برخی دیگر را اضافه کنید. سعی کنید دوستان با انرژی و مثبت گرا را در فهرست خود قرار دهید تا تاثیر خوبی در روحیه شما داشته باشند. این کار چندان راحتی نیست، اما با نیرویی که کائنات امروز به شما داده است، توان این کار را خواهید داشت. آخرین باری که در عشق خود ریسک کرده اید، کی بوده است؟ امروز هیجان خوبی دارید و می توانید از ارتباط های دوستانه و اجتماعی خود لذت ببرید. اگر مجرد هستید، به جای اینکه در خانه بنشینید، بیرون بروید و با افراد جدید ملاقات داشته باشید.
   

  موضوعات مشابه

  amazy212, f@temeh**, DarkWolf و 1 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
 2. Amin*

  Amin* کاربر تایید شده کاربر پر تلاش ( طلایی)

  تاریخ عضویت:
  ‏7 ژوئیه 2014
  ارسال ها:
  728
  تشکر شده:
  981
  جنسیت:
  مرد
  باشه مرسی
   
 3. DarkWolf

  DarkWolf Requiem for a Dream کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏19 مارس 2013
  ارسال ها:
  109
  تشکر شده:
  275
  جنسیت:
  مرد
  اوه اوه حتما -83-

  مرسي خانوم مدير
   
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.