1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

فال روزانه / 22 آبان

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏13 نوامبر 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه امروز پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۳


  فال روزانه متولدین فروردین

  امروز شانش با شما یار خواهد بود و شما فرصت های عاشقانه بسیار خوبی خواهید داشت. وضعیت رمانتیک زندگی شما بسیار خوب می شود. یک فرد خاص روش رفتاری خود را تغییر می دهد. شما هم سعی کنید کمی انعطاف پذیر باشید و بدانید اگر رابطه ای میان شما شکل بگیرد، بسیار خوب خواهد بود. خوش بینی خود را بیشتر کنید و با نگاه مثبت به اطراف و رویدادها بنگرید. برای بعدازظهر یک برنامه سرگرم کننده بریزید. اگر ایده ای ندارید، به دوران دبیرستان خود فکر کنید. از بازی های آن زمان برای هیجانات امروز استفاده کنید. با عشقتان به نخستین کافه ای که با هم رفته اید بروید و با تجدید آن روز، حس های عالی از هم بگیرید.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  امروز مجبور به جابه جایی هستید. اما دوست دارید در همین وضعیت بمانید و تغییر کار یا محل زندگی چندان برایتان خوشایند نیست. اما در جست‌وجوهای خود می توانید فرصتی عالی پیدا کنید. یک دفتر یا خانه خوب پیدا می کنید که شما را سر شوق می آورد. یا شاید در دکوراسیون خانه تغییری ایجاد کنید. به طور کلی، تغییرات محل زندگی در طالع امروز شما نوشته شده است. با اعضای خانواده رابطه نزدیک تر برقرار کنید. در خانه برخی اصول فنگ‌شویی را پیاده کنید. شاید حتی به ازدواج با عشقتان فکر کنید و به واسطه آن به دنبال خانه باشید. اگر متاهل هستید، با هم در خانه باشید، آشپزی یا دکور خانه را تغییر دهید.

  فال روزانه متولدین خرداد

  امروز باید روی واکنش های خود به اتفاق های اطراف حساسیت بیشتری به خرج دهید. تعاملات خود را بهبود ببخشید. با مشتری های خود قرار ناهار کاری بگذارید و بیشتر در مورد کار با او حرف بزنید. شاید حتی به دوستان صمیمی تبدیل شدید. امروز کار و رفاقت در یک مسیر قرار دارند و زندگی اجتماعی شما در وضعیت عالی قرار دارد. در میان جمع می توانید دانش بسیاری بیاموزید. با عشقتان قرار دونفره بگذارید و با حرف های درست و حسابی، بیشتر همدیگر را بشناسید. اگر در کلاس های آموزشی ثبت نام کنید، افراد جدیدی وارد زندگی شما می شوند که موقعیت بسیار خوبی برایتان خواهد بود.

  فال روزانه متولدین تیر

  امروز چشمان خود را باز کنید تا فرصت های عالی را تشخیص دهید. کائنات پیشرفت بسیاری برایتان می خواهد پس خودتان هم باید با انرژی ها همکاری کنید. با قرار گذاشتن با مشتری ها و متوجه خواسته های آنها شدن، می توانید درآمد خود را افزایش دهید. اگر به درستی حرف ها یا کارهای خود شک دارید، بهتر است بیشتر در مورد آنها فکر و تحقیق کنید. کمی ولخرجی برای رابطه عاشقانه خوب است. با این کار، اشتیاقات میان خود را افزایش می دهید. عشقتان را به رستوران خاص ببرید یا برای او هدیه ای جالب خریداری کنید. این تغییرات هیجان زیادی به رابطه می بخشد و بیشتر می توانید در کنار هم شاد باشید.

  فال روزانه متولدین مرداد

  شما عموما به عنوان یک انسان رئیس‌ماب شناخته می شوید. اما امروز باید کمی انعطاف پذیر باشید. پروژه ای که در دست دارید با کمک همکاران بهتر پیش خواهد رفت اما این نکته که بدون حضور شما امکان پیشرفت آن وجود ندارد را نیز نباید فراموش کنید. همچنان مدیریت این پروژه را عهده داشته باشید اما طوری رفتار کنید که دیگران هم مطمئن شوند شما بهترین مدیر هستید و ایده هایتان شاید سخت‌گیرانه اما موثر هستند. امروز باید دیدگاه خود را به رابطه عاطفی تغییر دهید. مدل موی خود را عوض کنید. لباس های شیک بپوشید و در جمع دوستان حاضر شوید. امروز به سرگرمی های مورد علاقه خود بیشتر برسید. با عشقتان برای تفریحات شاد و هیجان‌انگیز برنامه ریزی کنید.

  فال روزانه متولدین شهریور

  کمی صبر داشته باشید. همیشه از اینکه برای همه کارهای خود برنامه ریزی دارید، به خودتان افتخار می کنید. امروز هم توان این را دارید تا سرگرمی های جدید برای خود پیدا کنید. شاید احساس کنید اوضاع آن طور که می خواهید پیش نمی رود. در نگاه اول حس بدی به تغییرات دارید. اما ریشه مشکلات و تنش های درونی را بیابید و سعی کنید در سر خود آنها را حل و فصل کنید. امروز گذشته های بد را فراموش کنید و به آغاز ارتباط های بهتر بیندیشید. عشق گذشته را فراموش کنید. در برابر انسان ها گارد نگیرید و سعی کنید با عینک خوش بینی به اطراف و ارتباط ها نگاه کنید. مشکلاتی که در گذشته داشته اید قرار نیست دوباره تکرار شوند.

  فال روزانه متولدین مهر

  امروز باید در زندگی و دیدگاه های خود تغییر ایجاد کنید. ارتباط های اجتماعی را بیشتر کنید. چشم انداز خود به آینده را عوض کنید. این را بدانید که اگر خودتان را تغییر دهید، اتفاق های بسیار خوبی در زندگی برایتان روی خواهند داد. از اینکه در جا بزنید دست بردارید. هر تغییری در ابتدا سخت است اما به مرور به آن عادت می کنید و می توانید راهکارهای مناسب را بیابید. دست به کار شوید. همیشه با آدم هایی که می شناسید در ارتباط هستید. کمی دایره دوستان خود را توسعه دهید. در جمع های جدید حاضر شوید. در میان آنها احتمالا با فردی آشنا می شوید که عشق آینده شما خواهد بود. اگر در ارتباط عاطفی هستید، برای تفریحات جدید تحقیق کنید. به طور مثال، به محیط های ورزشی بروید و زندگیتان را کمی تغییر دهید.

  فال روزانه متولدین آبان

  همیشه در مسیر یک هدف مشخص در حرکت هستید. بهتر است کمی تغییر در زندگی ایجاد کنید. اگر همیشه با دیگران فاصله دارید، امروز کمی نرم تر باشید و ارتباط نزدیک تر با آنها برقرار کنید. اگر ایده ای برای بهبود شرایط کاری در سر دارید، آن را مطرح کنید. حتی این فرصت را دارید یا مدیریت یک پروژه را به دست بگیرید. کار گروهی برای شما نتیجه بهتری خواهد داشت. با تغییر دیدگاه های خود این فرصت را خواهید داشت تا با انسان جدیدی آشنا شوید. او از نسل دیگری است و رویاهای متفاوتی در سر دارد. این آشنایی برای تغییر زندگی شما لازم است. از همان ابتدا فقط برای تفاوت سنی که با هم دارید، دست رد به * او نزنید. به این فکر کنید که انسان های متفاوت، تغییر اساسی در زندگی و افکار شما ایجاد می کنند.

  فال روزانه متولدین آذر

  گوش به زنگ باشید. امروز به واسطه حرف هایی که می شنوید، می توانید فرصت های عالی برای خود دست و پا کنید. یک سری اطلاعات به دست می آورید که برایتان بسیار مفید خواهند بود. به رابطه های اجتماعی خود توجه بیشتری نشان دهید. این اطلاعات حکم تغییر دهنده نتیجه بازی را دارند. از این ایده ها برای استفاده در فرصت های مناسب بهره بگیرید و به واسطه آنها خود را بالا بکشید. می توانید برای یک سفر کوتاه برنامه ریزی کنید. در این مسیر شاید عشق زندگی خود را نیز پیدا کنید. در رویدادهای اجتماعی حضور فعال تری داشته باشید. البته حواستان به حساب بانکیتان باشد.

  فال روزانه متولدین دی

  امروز باید به دنبال یافتن راهکار مناسب برای ارتقا موقعیت مالی خود باشید. اصولا خیلی آهسته و محافظه کارانه قدم بر می دارید. اما باید تغییرات اساسی در زندگی ایجاد کنید. باید سرعت خود را بیشتر کنید. راه های جدید امتحان کنید. از تغییر نهراسید. سرمایه خود را بررسی کنید و اگر توان آن را دارید، یک کار جدید برای خودتان راه اندازی کنید. از اینکه با موانع مواجه شوید، دلخور یا ناامید نشوید. به خاطر داشته باشید همه مراحل زندگی فراز و فرود دارند. با عشقتان در مورد فکرهایتان حرف بزنید. از او مشورت بگیرید. رابطه خود را صمیمی تر و نزدیک تر کنید. به دلتان اعتماد داشته باشید و در مورد عمق احساس خود با فرد مورد علاقه تان حرف بزنید.

  فال روزانه متولدین بهمن

  آیا رابطه دوستانه یا کاری شما در وضعیت نامعلومی قرار دارد؟ باید کمی کلاه خود را کمی بالاتر بگذارید. سعی کنید با نگاهی دیگر به زندگی و اطرافیان نگاه کنید. نقش سازنده خود در پروژه های کاری را بیشتر کنید. روی ارتباط های اجتماعی خود سرمایه گذاری کنید. برای اینکه بهترین استفاده را از فرصت های امروز ببرید، باید ذهن خود را از چهارچوب و محدودیت ها رها کنید. با دوستان ارتباط های مثبت برقرار کنید. بیشتر به آنها نزدیک شوید. از اینکه مثل همیشه رفتار کنید دست بردارید. می توانید با عشقتان به تعادل خواهید رسید و می توانید لحظه های شادی با هم داشته باشید.

  فال روزانه متولدین اسفند

  کمی به فناوری روی خوش نشان دهید. از روندهای کلاسیک و قدیمی دست بردارید. خلاقیت خود را بیشتر کنید. اپلیکیشن های جدید دانلود کنید. از آنها برای ارتقا موقعیت کاری خود استفاده کنید. ایده هایی که دارید را برای در یک جا جمع و داکیومنت کنید تا در فرصت مناسب از آنها استفاده کنید. به ورزش اهمیت بیشتری بدهید. برنامه ریزی زندگی خود را تغییر دهید تا فرصتی برای رسیدگی به سلامت خود نیز داشته باشید. آیا در رابطه عاطفی خود احساس ناامنی یا ناامیدی دارید؟ باید روی خودتان فوکوس کنید. ظاهر، تیپ و اندام خود را تغییر دهید. لباس های نو بخرید. ورزش کنید. در معاشرت ها نیز خود را محدود نکنید. کمی راحت تر با بقیه رفتار کنید تا بتوانید دوست جدید بیابید.
   

  موضوعات مشابه

  Pari94 و reza.r از این پست تشکر کرده اند.
 2. reza.r

  reza.r فداکاری، یعنی آسایش خود را فدای آسایش دیگران کردن کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏12 سپتامبر 2013
  ارسال ها:
  173
  تشکر شده:
  1,603
  جنسیت:
  مرد
  مثل همیشه عالی ، دست شما درد نکنه
   
 3. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  ممنونم -27-قابل نداشت
   
  reza.r از این پست تشکر کرده است.
 4. reza.r

  reza.r فداکاری، یعنی آسایش خود را فدای آسایش دیگران کردن کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏12 سپتامبر 2013
  ارسال ها:
  173
  تشکر شده:
  1,603
  جنسیت:
  مرد
  -74--80--80--80--80-
   
 5. deniz

  deniz کاربر تایید شده کاربر پر تلاش ( طلایی)

  تاریخ عضویت:
  ‏21 دسامبر 2013
  ارسال ها:
  193
  تشکر شده:
  1,982
  جنسیت:
  زن
  mer30 aziz
   
  reza.r از این پست تشکر کرده است.
 6. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  -27-
   
 7. گلناز2222

  گلناز2222 دم از مردونگی نزن سنگینـــه سرفت میگیره . . ! کاربر پر تلاش ( طلایی)

  تاریخ عضویت:
  ‏16 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  6,540
  تشکر شده:
  1,816
  فال روزانه متولدین خرداد

  امروز باید روی واکنش های خود به اتفاق های اطراف حساسیت بیشتری به خرج دهید. تعاملات خود را بهبود ببخشید. با مشتری های خود قرار ناهار کاری بگذارید و بیشتر در مورد کار با او حرف بزنید. شاید حتی به دوستان صمیمی تبدیل شدید. امروز کار و رفاقت در یک مسیر قرار دارند و زندگی اجتماعی شما در وضعیت عالی قرار دارد. در میان جمع می توانید دانش بسیاری بیاموزید. با عشقتان قرار دونفره بگذارید و با حرف های درست و حسابی، بیشتر همدیگر را بشناسید. اگر در کلاس های آموزشی ثبت نام کنید، افراد جدیدی وارد زندگی شما می شوند که موقعیت بسیار خوبی برایتان خواهد بود.-4-کو
   
  reza.r از این پست تشکر کرده است.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.