1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

اللهم عجل لولیک الفرج

شروع موضوع توسط باران888 در ‏14 نوامبر 2014 در انجمن امام مهدی (عج) و انتظار

1. باران888

باران888 کاربر پر تلاش ( طلایی)

از ماموریت که برگشت ، خوشحال بود. پرسید:

راستی فرمانده ! گمراه کردن اینها

چه فایده ای دارد ؟ " ابلیس جواب داد :

امام اینها که بیاید ، روزگار ما سیاه خواهدشد ؛

اینها که گناه می کنند ، امامشان دیرتر می آید ....

امام زمان عجل الله تعالی فرجه به یکی از دوستان خود که از آن حضرت پرسیده بود: آقاجان! قربانتان بشوم, چرا با اینکه ما این همه دعای فرج را می خوانیم شما نمی آیید , فرمودند :"شما که دعای فرج را نمی خوانید! شما دعای سلامتی من را می خوانید (یعنی اللهم کن لولیک الحجة بن الحسن .... ) شما باید دعای الهی عظم البلاء را زیاد بخوانید."
    (امام زمان و سید بن طاووس صفحه238.نجم الثاقب صفحه 480)

ترجمه دعای فرج حضرت ولی عصر (عج)

خداوندا بلاها و مصائب ما عظیم و بیچارگی ها ی ما آشکار و پرده از روی کار ها برداشته شده ، امید ما قطع شده و زمین با همه وسعت بر ما تنگ آمده و آسمان برکات خود را از ما دریغ داشته است ،

و تنها کسی که باید به او شکایت کرد و پناه برد ، ذات پاک توست که در سختی ها و راحتی ها و خوبیها ، تنها و تنها تو تکیه گاه ما هستی . بار خدایا بر محمد و آل او درود فرست ، بر کسانی که اطاعت آنان را بر ما واجب فرموده

، بدین وسیله مقام و مرتبه انها را بر ما روشن ساختی ، پس به حق آنان به ما گشایش مرحمت فرما . البته زود به قدر یک چشم بر هم زدن

بلکه از به هم زدن چشم کمتر ، یا محمد و یا علی مرا کفایت کنید .آری شما کفایت کننده اید و مرا یاری کنید زیرا شما یاران من هستید .

ای مولای من ، ای صاحب الزمان ، به فریادم برس به فریادم برس ، مرا دریاب ، مرا دریاب، مرا دریاب، در همین ساعت
    در همین ساعت، در همین ساعت ، زود ، زود، زود، ای مهربانترین مهربانان، به حق محمد و خاندان پاک و پاکیزه ی او.

***پس هر * که می خواهد در دنیای پر آشوب کنونی از نجات یافتگان و رستگاران باشد، باید خود را به وسیله دعا و توسل و تضرع به آستان حضرتش نزدیک کند تا مشمول دعای آن بزرگوار گردد.***

این دیده را بگیر اگر با تو بی وفاست

چشمی دگر بده که شود آشنای یار