1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

معرف بازی جدید : بیلیارد آنلاین ( مولتی پلیر )

شروع موضوع توسط armankhah در ‏29 ژوئیه 2012 در انجمن بازی های آنلاین

1. armankhah

armankhah کاربر تایید شده

سایت مینی کلیپ جدیدا دست به اقدام جالبی زده .برای بازی‌های مختلف اعتباراتی در نظر گرفته به طور مثال بازی بیلیارد چند نفره (مولتی پلیر) که سالها جزء داغترین بازی‌های مولتی پلیر جهان بود را آپگرید کرده و به آن قسمتی برای خرید تجهیزات بهتر اضافه کرده.
    برای پرداخت هزینه‌های این امکانات لازم نیست پولی بپردازید بلکه با بازی کردن گیم‌های مختلف و برنده شدن در بازی‌ها به شما مبلغی پول مجازی اعطا میشود که با آن می‌توانید برای خود خرید کنید و از بازی‌ها بیشتر لذت ببرید.
    مثلا میتوانید بیلیارد بازی کنید و با پولبدست آمده از آن بازی وارد بازی پوکر چند نفره (ملتی پلیر) شوید و آنجا با پول خود سرط بندی کنید (پوکر مولتی پلیر بعدا از طریق این مجله معرفی میشود)
    بازی بیلیارد قبلا در این سایت معرفی شده است (در مجله سابق ما که با نام لاگزو در دسترس است).این بار به معرفی قسمتهای جدید این بازی میپردازیم
    [​IMG]۱- تعداد بازیکنانی که این بازی را به صورت چند نفره و رقابتی انجام میدهند همیشه بسیار بالاست و این بازی با سرعت بسیار بالایی لود میشود و بسیار واقعی و باورپذیر ساخته شده است.برای مثال همانطور که در تصویر میبینید در لحظه ۴۰۰۰۰ نفر در حال بازی کردن این گیم هستند.
    ۲- امکان شرکت کردن در تورنومنت‌های ۸ و ۱۶ و ۳۲ نفره در بازی بوجود آمده به طور یکه شما پس از شکست دادن همه بازیمنان مبلغ زیادی جایزه دریافت میکنید و به حساب شما اضافه میشود.[​IMG]
    ۳-با پول بدست آمده میتوانید هم میز خو را سفاشی کنید و هم چوب بیلیارد زیباتری بخرید
    ۴-راهنمای بازی و استفاده از کلید‌ها در تصویر مشخص است
    شخصا امتحان کردن این بازی را به همه دوست داران بازی‌های رقابتی و مولتی پلیر پیشنهاد میکنم.

ورود به بازی+ توضیحات بیشتر
    http://itpad.ir/?p=5646
    بازی های بیشتر
    http://itpad.ir