1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  اوضاع کار کردن توی ژاپن و ایران
  رد اعلامیه

فال روزانه / 28 آبان

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏19 نوامبر 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه 28/ 08 / 1393


  فروردین

  امروز همه چیز بر وفق مراد است. هر چه دلتان می خواهد همان می شود. خودتان هم باید ارتباط هایتان را عمیق تر کنید. خودتان باشید و سعی نکنید ازنگاه دیگران هراسی داشته باشید. اما حواستان را هم جمع کنید تا در رفتارهایتان زیاده روی نکنید. انرژی های امروز به شما کمک می کنند تا راهکار خوبی برای برطرف کردن مشکلات خود بیابید. اختلاف داشتن در رابطه عاشقانه خوب است. منظور تفاوت نگاه است. اما به این مفهوم نیست که همیشه از این تفاوت ها لذت ببرید. گاهی این مسایل می تواند موجب ناراحتی بشوند. در برابر ناراحتی ها سریع از خودتان واکنش منفی نشان ندهید. در محل کار هم شاید سریع از همه چیز ناراحت شوید. اما بهتر است کنترل بیشتری روی رفتار خود داشته باشید.


  اردیبهشت

  ارتباط های خوب و انرژی های جاری در هوا به شما کمک می کنند تا خود را از محدودیت خارج کنید و بتوانید فکر بازتری داشته باشید. منطق به شما کمک می کند تا نه تنها به سطح مشکلات که بلکه به عمق آنها نیز بیندیشیید و بتوانید تصمیمات درست تر اتخاذ کنید. برای فعالیت های خود باید ایده و برنامه ریزی داشته باشید. انعطاف پذیری خود را در برابر مسایل افزایش دهید. از اینکه وارد حوزه هنر شوید، هراسی نداشته باشید. می توانید هنر و منطق را تلفیق کنید و آثار خوبی خلق کنید. استعدادهای درونی خود را کشف کنید. به خود فرصت شکوفایی بدهید. در مسایل عاطفی، پیش از باز کردن دهان و بیان هر حرفی، خوب به نتایج آن فکر کنید. امروز بسیار مستعد غر زدن و اعتراض کردن هستید. اما پیش از هر کاری از خوتان بپرسید نتیجه این اعتراض چیست!

  خرداد

  هر رفتاری که انجام دهید، دیگران همان را به شما باز خواهند داد. اگر مهربانی کنید و انرژی بدهید، خوبی دریافت می کنید. پس ارتباط های خود را با دیگران بهتر کنید. خلاقیت شما امروز زیاد است. از آن در حوزه کار یا هنر استفاده کنید. برای قدم های بعدی زندگی برنامه ریزی کنید. به خودتان اجازه درخشش بدهید. برای این منظور باید تفکرات بسته و محدود را دور بریزید. امروز می توانید در ارتباط ها حسابی خودنمایی کنند و دیگران از حضور شما لذت ببرند. شور و اشتیاقات خود را در ارتباط عاطفی بیشتر کنید. به عشقتان بگویید که برای آینده برنامه های جدی در سر دارید. با هم برای یک سفر کوتاه بیرون شهری برنامه بریزید تا آخر هفته رمانتیکی را تجربه کنید.

  تیر

  قدمی که امروز باید بردارید چیست؟ اینکه بیشتر به خانواده و دوستان توجه داشته باشید. سخت گیری را کنار بگذارید و سعی کنید تا مهربانی بیشتر با دیگران تعامل داشته باشید. در برابر عدم تفاهم ها یا تفاوت دیدگاه ها واکنش منفی نشان ندهید. باید منصفانه رفتار کنید. زندگی را یک بازی ببینید و برای رقابت سالم و کاملا عادلانه تلاش کنید. برخی مسایل باید پررنگ تر شوند. استعدادهای خود را شکوفا کنید و آنها را به نمایش بگذارید. در کنار دیگران می توانید رشد بیشتری داشته باشید. اگر در مواردی مشاهده کردید عشقتان موجب ناامیدی شما می شوند، سریع اعتراض نکنید. با رفتار خوب خود، دیدگاه او را تغییر دهید. بگذارید بازخورد رفتار شما، رابطه تان را به سوی محبت بیشتر سوق دهد.

  مرداد

  امروز نمی دانید دقیقا باید وقت خود را برای کار بگذارید یا دوستان! دچار سردرگمی ذهنی شده اید. اما یک دوست، همکار، اعضای خانواده یا حتی همسایه ای که با او در ارتباط هستید، دیدگاهی به شما نشان می دهد که تاکنون به آن آگاه نبوده اید. این تغییر نگاه، تحولی مثبت در ذهن و زندگی شما ایجاد می کند. حودتان هم با بیرون آمدن از چهارچوب های بیهوده، به رشد بیشتر خود کمک خواهید کرد. شاید کمی عصبی یا گیج باشید. سعی کنید با تفریح و معاشرت با دوستان، حال و هوای خود را تغییر دهید. در زمینه عاطفی نیز زمان آن رسیده تا زندگی دونفره خود را به مسیر دیگری هدایت کنید.

  شهریور

  پیش از بیان هر حرفی، خوب به نتایج آن فکر کنید. شاید کمی تنش یا استرس درونی داشته باشید. این مساله نباید شما را در دام ناامیدی گرفتار کند. در زندگی دید خود را باید توسعه دهید و به اصطلاح جلوتر از دماغ خود را ببینید تا بتوانید تصمیم گیری های درست داشته باشید. اگر در میان همکاران کسی به کار خود واقف نیست، به جای خرف زدن به صورت کتبی وظایفش را یادآور شوید. این برای هر دو شما بهتر خواهد بود. امروز از حالت احساسی بیرون می آید و می توانید با تلفیق منطق و عشق، یک روز رمانتیک را با عشقتان تجربه کنید. هیجانات را کاهش دهید و با سرعت آرام محبت کنید تا دوام بیشتری داشته باشد.

  مهر

  امروز عشق و احساس جزء اصلی زندگی شما می شود. ارتباط های عالی در انتظار شما است. از فرصت ها استفاده کنید و نگذارید مسایل پیش پا افتاده انرژی شما را بگیرد. ناامید نشود. به استعدادهای خود ایمان داشته باشید. در صورت لزوم در مورد آنها تحقیق یا در کلاس های آموزشی ثبت نام کنید. اگر نمی توانید از رویدادها لذت ببرید، برای حل آنها راهکار پیدا کنید. زانوی غم بغل کردن کاری از پیش نمی برد. با افرادی که انرژی خوب دارند قرار بگذارید تا هم صحبتی با آنها شما را خوشحال کند. اگر مجرد هستید، از اینکه با فرد موردعلاقه خود قرار بگذارید نترسید. اگر از همکاران هست به بهانه کار می توانید خود را بیشتر به او نزدیک کنید.

  آبان

  امروز فرصت های کاری شما بسیار عالی پیش خواهند رفت. گویا همه انرژی های دنیا برای موفقیت شما بسیج شده اند. با بهبود روابط و مهربانی بیشتر می توانید دوستان خود را بیشتر کنید. البته برای اینکه حال بهتری داشته باشید، باید چند ساعتی از جمع دور باشید و خستگی های کاری و فکری را دور بریزید. با این کار به خودتان فرصت می دهید تا دوباره انرژی بگیرید و بتوانید از استعدادها و خلاقیت خود استفاده کنید. اشتیاقات احساسی شما زیاد می شوند. با عشقتان قرارهای عاشقانه بگذارید. تفریحات جدید پیدا کنید و تا می توانید در کنار هم خوش بگذارنید. خلاقیت در ارتباط نیز انرژی بیشتری به هر دو شما می دهد.

  آذر

  حدس بزنید چه کسی برای شام به خانه شما می آید؟ همه. امروز احساسات خوب شما به قدری زیاد هستند که می توانید همه دنیا را مهمان خانه خود کنید و به آنها انرژی های خوب بدهید. در مورد موضوعات کاری، زندگی و اجتماع حرف بزنید و از تعامل های عالی با دیگران لذت ببرید. همگامی شما با بقیه عالی است. حتی فرصت نمایش استعدادهای خود را نیز دارید. با اینکه با عشقتان رابطه بسیار خوبی دارید، اما بد نیست گاهی از هم جدا باشید تا بتوانید انرژی هایتان را تجدید کنید. به دوستان نزدیک خود زنگ بزنید و وقتتان را در کنار آنها سپری کنید. با عشقتان هم برای آخر هفته برنامه بگذارید و در کنار هم شادی و آرامش را تجربه کنید.

  دی

  امروز نمی دانید چه کاری درست است. بین مخفی کردن افکار خود و بیان آنها گیر کرده اید. از یک طرف سیاست های کاری شما را مجبور می کنند تا حرف هایی را بیان نکنید و از طرفی دوست دارید بقیه از ایده هایتان آگاه شوند. برای امروز بهتر است رازدار باشید. حرف هایتان را نگه دارید تا در فرصت مناسب بیان کنید. احتمال اینکه نظرات شما از سوی دیگران سوءبرداشت بشوند زیاد است. از عشقتان هم امروز فاصله بگیرید. سعی کنید وقتتان را به خود اختصاص دهید. برای اهداف بزرگ خود برنامه ریزی کنید. این فاصله موجب می شود تا بیشتر به هم نزدیک شوید و حس های بهتری هم به یکدیگر پیدا خواهید کرد.


  بهمن

  صداقت بهترین راهکار برای امروز شما است. بین مسایل مختلف زندگی تعادل برقرار کنید. شما امروز این توان را دارید تا دید وسیع تری به زندگی داشته باشید. فرصت ها را با چشمان باز ببینید و سعی کنید برای آینده برنامه ریزی بهتری داشته باشید. از بین بردن محدودیت ها شما را به موقعیت های بهتری می رسانند. در کار سعی کنید با همکاران رابطه بهتر و انعطاف پذیری بیشتری داشته باشید. از عشقتان امروز کمی فاصله بگیرید و روی ایده های خود تمرکز کنید. وقتتان را برای یافتن شادی ها و تفریحات بیشتر در زندگی در کنار فرد موردعلاقه تان سپری کنید. بگذارید ذهنتان از این همه محدودیت بیرون بیاید.

  اسفند

  امروز با یک فرد مهم همکاری تازه ای آغاز خواهید کرد. این همکاری شما را به سمت موفقیت بیشتری پیش می برد. اشتیاق خود را برای مسایل کاری بیشتر کنید. ایده هایتان را بنویسید و با سخت کوشی به آنچه می خواهید برسید. باید محدودیت های ذهنی را دور بریزید. ارتباط های روحی خود با عشقتان را بیشتر کنید. از اشتیاقات مثبت امروز برای زیبایی بیشتر رابطه خود استفاده کنید. شما باید در مورد تصمیمات جدی خود در مورد آینده با عشقتان حرف بزنید. اگر تنها هستید امروز می توانید با فرد جدیدی آشنا شوید.
   

  موضوعات مشابه

  deniz و reza.r از این پست تشکر کرده اند.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.