1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

فال روزانه / 2 آذر

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏23 نوامبر 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه 02/ 09 / 1393


  فروردین

  امروز شانس با شما یار است. آغوش خود را برای موفقیت های بیشتر باز کنید. امروز می توانید به خوبی با دیگران تعامل داشته باشید. بادوستان بیرون بروید. با هم در مورد موضوع های مهم حرف بزنید. یا حتی آنها را به خانه خود دعوت کنید. امروز به واسطه یک قرارداد رسمی، وضعیت مالی شما بهبود می یابد و می توانید بودجه زندگی خود را سروسامان دهید. امروز در مورد مسایل عاطفی نیز بسیار موفق خواهید بود. اگر در نظر دارید نظر فرد مورد علاقه تان را به خود جلب کنید، به کمک انرژی های امروز، موفق خواهید شد.

  اردیبهشت

  کائنات بهترین ها را برای شما تعیین کرده است. همه مسایل مالی شما امروز به بهترین شکل ممکن پیش خواهند رفت. امروز زمان مناسبی برای راه اندازی کار جدید دارید زیرا فکرتان باز است و از نظر مالی نیز حمایت های لازم را دارید. البته مراقب باشید و همه جوانب کار را در نظر بگیرید. با شریک عاطفی خود در مورد جدی تر شدن رابطه تان حرف بزنید. اگر مجرد هستید احتمال دارد با فردی آشنا شوید که از همه لحاظ مورد علاقه شما است. دل را به دریا بزنید و در مورد علاقه خود به او بگویید.

  خرداد

  امروز این فرصت را دارید تا همه کارها را به تعادل برسانید. می توانید در مورد پروژه های کاری و مسایل مالی خود برنامه ریزی درست و دقیقی داشته باشید که شما را به پیشرفت و موفقیت بیشتر برسانند. این فرصت را نیز دارید تا از یک کارشناس کمک بگیرید دیدگاه خوبی به مسایل خواهید داشت که برایتان بسیار سودمند هستند. امروز برای عشقتان سوپرایز خواهید داشت. موجب خوشحالی او خواهید شد. اگر مجرد هستید به دنبال فردی باشید که از نظر تفکر و فرهنگ با شما فرق دارد. این تضاد برای هر دوی شما مفید خواهد بود زیرا می توانید حرف های تازه جدیدی برای هم داشته باشید.

  تیر

  از همین امروز گیاهخواری را آغاز کنید. رژیم های چرب و سرشار از قند را کنار بگذارید و بیشتر حواستان به تغذیه تان باشد. امروز از همان ابتدای صبح حجم کاری شما آغاز می شود و باید آنها را به انجام برسانید. در ادامه مسایل کاری باید کمی به خود استراحت بدهید تا بتوانید برای روزهای آینده نیز انرژی کافی داشته باشید. بهترین کار این است که دوستان را به خانه خود دعوت کنید و در کنار آنها شام بخورید و بازی کنید تا خستگی روز از بین برود. در مورد مسایل عاطفی با عشقتان لحظه های خوبی خواهید داشت. اگر مجرد هستید از دوستان بخواهید تا برایتان فرد مناسبی را بیابند تا زندگیتان تغییر کند.

  مرداد

  امروز همه چیز بر وفق مراد است. شما همیشه بسیار هوشیار و سخت کوش هستید. از این فرصت برای پیشرفت استفاده کنید. این فرصت را دارید تا بیش از هر زمانی به دوستان و خانواده خود نزدیک شوید و در کنار آنها حس آرامش کنید. انرژی های کائنات موجب می شوند تا احساسات عاشقانه شما نیز افزایش یابد و با اشتیاق و هیجان بسیار در کنار شریک عاطفی خود باشید. امروز فرصت آشنا شدن با نیمه گمشده خود را دارید.چشمان خود را باز کنید تا در میان جمعیت او را ببینید.

  شهریور

  امروز هیچ * غیر از خانواده نمی تواند حال شما را خوب کند. همه حرف های خود را به پدر یا مادرتان بگویید و از آنها انرژی بگیرید. در ضمن، شانس های خوبی هم برای شما مهیا است. امروز باید با چشم و گوش باز مترصد فرصت های خوبی باشید. حتی کار و کاسبی خود را راه بیندازید. مهارت های شما بسیار است و حیف است که استفاده نشوند. امروز با راحتی بیشتری در مورد مسایل احساسی خود حرف خواهید زد. کائنات نوعی آرامش در قلبتان ریخته که می توانید با اعتماد به نفس بیشتر حرف بزنید و برای خود و فرد مورد علاقه تان لحظه های بسیار خوبی را رقم بزنید.

  مهر

  امروز حس همکاری بسیار زیادی دارید. می توانید به خوبی دیگران را مدیریت کنید و پروژه ها را به مراحل بالاتر برسانید. با همکاری دیگران خیلی سریع تر به نتایج خوبی می رسید. از همه دعوت کنید تا مشارکت کنند. برایشان تعیین نکلیف کنید و مطمئن باشید کسی مخالفت نمی کند. در رابطه عاشقانه خود نیز به شریکتان کمک می کنید و به او همفکری های لازم را می دهید. این مساله موجب تعجب و خوشحالی او می شود. فکر باز و انرژی خوبی برای انجام هر کاری دارید. اگر مجرد هستید در میان آدم های جدید با فرد مناسبی ملاقات خواهید کرد.

  آبان

  وقت استراحت است. نگرانی های مالی را کنار بگذارید. کائنات یک روز بسیار عالی برایتان در نظر گرفته است. همه مسایل عالی و به نفع شما پیش خواهند رفت. برای اینکه از وسوسه فکرهای ناراحت کننده بیرون بیایید باید با دوستان برنامه بگذارید و بیرون بروید. در رابطه عاطفی خود حس نزدیکی و صمیمیت بیشتر با فرد دلخواهتان خواهید داشت. این دوستی ها و انرژی های خوب به قدری زیاد هستند که شاید حتی با او در مورد ازدواج صحبت کنید و به نتایج بسیار خوبی هم دست پیدا کنید. اگر مجرد هم هستید، یک رابطه جدید را آغاز خواهید کرد.

  آذر

  امروز هیجان و نترسی زیادی در وجود شما هست. دوست دارید به ناشناخته ها سفر کنید. سر از کارهای مختلف در بیاورید. حتی به زنده کردن نوستالوژی ها هم تمایل بسیاری دارید. به همین واسطه حتی به سراغ انسان های جدید می روید تا با آنها رابطه اجتماعی و دوستانه برقرار کنید. امروز احتمالا با فردی قرار خواهید داشت که تا اندازه ای به شما استرس می دهد. اماکائنات کمک می کنند تا کاملا اعتماد به نفس داشته باشید و توانایی های خود را نشان دهید. فرصت آشنا شدن با فرد جدیدی که تفاوت بسیاری با شما دارد نیز زیاد است.حس خوش بینی شما کمک می کند تا در رابطه عاطفی خود بسیار موفق و شاد باشید.

  دی

  شادی های بسیاری برای شما در نظر گرفته شده است. اتفاق های خوب زیادی برایتان رخ می دهند. خودتان هم به حس بهترتان کمک کنید. ورزش یا آرایشگاه بروید و حسابی به سر و وضع خود برسید. در خانه اعضای خانواده به شما کمک می کنند. یا در محل کار همکاران در انجام پروژه های کاری به شما کمک می رسانند. همه این مسایل موجب شادی و آسایش شما می شوند. در مورد مسایل عاطفی نیز این شهامت را پیدا می کنید تا مشکلات خود با شریک عاطفی تان را برطرف کنید.

  بهمن

  شما به طور ذاتی انسان اجتماعی هستید. در جمع که هستید حالتان بهتر است. با این همه انرژی بسیار خوبی که دارید با دوستان، خانواده یا شریک عاطفی خود یک برنامه ترتیب دهید و بیرون بروید. از شادی های امروز استفاده کنید. به ظاهر و رژیم غذایی خود برسید. امروز اولویت اول شما خانواده و زندگی شخصیتان است. این عالی است زیرا لحظه های ناب خود را در کنار آنها تجربه خواهید کرد. امروز به عشقتان احساس عمیق تری پیدا می کنید. هر دو درک خوبی نسبت به هم دارید و این باعث می شود تا با شهامت بیشتر این رابطه را به نتیجه های خوبی برسانید.

  اسفند

  امروز توان ارتباط برقرار کردن بالایی با اطرافیان دارید. اگر در فکر آغاز کار هستید، بهترین فرصت است زیرا مشتاق و مثبت گرا هستید و می توانید با انرژی بسیار زیاد، کارهای خود را انجام دهید. البته با زیرکی خود باید مراقب همه جوانب و حواشی کارهایی که می خواهید انجام دهید نیز باشید تا با مشکلی مواجه نشوید. از انرژی های امروز استفاده کنید. شاد باشید. لبخند بزنید و با فرد موردعلاقه تان بیرون بروید و شادی را به او هدیه کنید. با عشقتان در مورد برنامه های بزرگ حرف بزنید. در مورد خرید خانه یا مهاجرت یا ... مسایلی که تغییرات اساسی در زندگی شما ایجاد می کنند.
   

  موضوعات مشابه

 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.