1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

فال روزانه / 10 آذر

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏1 دسامبر 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن

  فال روزانه 10/ 09 / 1393


  فروردین

  امروز باید تمرکز خود را زیاد کنید. اشتیاقات کاری شما در خانه دهم طالعتان قرار گرفته است و این فرصت را خواهید داشت تا کارهای حرفه ای خود را به سمت پیشرفت پیش برانید. همه حواس خود را به کار بدهید تا بیشتر مورد پاداش و تشویق قرار بگیرید. بهتر است در ساعات کاری شبکه های اجتماعی خود را غیر فعال کنید تا هیچ موضوعی موجب حواس پرتی شما نشود. این را بدانید که هدف شما ارزش این کار را دارد. از اینکه به طور ناگهانی دلتنگی عجبی نسبت به عشقتان در قلب خود احساس کنید، متعجب نشوید. البته امروز روحیه شما به گونه است که بهتر است تنها باشید زیرا توقعاتتان زیاد است و نیمه دوم شما توان ارضای روح شما را ندارد.

  اردیبهشت

  امروز برای حفظ تمرکز خود تلاش بسیاری می کنید. اما به محض اینکه حرف سفر و هیجان به میان می اید، دوباره کنترل احساسات خود را از دست می دهید و نمی توانید آن طور که باید روی کارهایتان متمرکز باشید. برای تسکین روح خود، تعطیلی های تقویم را بررسی کنید و برای یک سفر دو سه روزه برنامه ریزی کنید. یا اگر فرصت سفر ندارید، به رستوران های جدید بروید یا کنسرت و تئاترهایی را تجربه کنید که تا به حال تجربه نکرده اید. امروز زمان آن رسیده که عینک صورتی عشق را از چشمان خود بردارید و کمی واقعی تر به زندگی فردی خود بیندیشید. امروز احتمال اینکه با شریک عاطفیتان دچار بحث و سوتفاهم بشوید زیاد است. اگر از هم دور باشید برای جفتتان بهتر است.

  خرداد

  شخصیت درونی شما امروز بیشتر روی شواهد مبتنی است و برای هر حرف و رویدادی دنبال مدرک و سند می گردد. از طرفی هم اشتیاق فراوانی برای کار و ایده پردازی دارید اما کائنات موانعی پیش پای شما قرار می دهد که همه برنامه های ذهنی شما به هم می ریزد. این مساله کمی ناامیده کننده است. اما سعی کنید با ورزش یا حضور در مکان های عمومی، از بار این ناراحتی یا ناامیدی بکاهید. برای مجردها امروز بسیار عالی است زیرا می توانید با افراد جدیدی آشنا شوید. قدرت سخنگویی شما زیاد است و به اندازه کافی اجتماعی و پراشتیاق هستید که بتوانید نظر افراد موردنظرتان را به خود جلب کنید. خود را در میان جمعیت غرق کنید و دنبال فرد موردنظرتان بگردید.

  تیر

  امروز نسبت به برخی افراد در زندگی خود حس های دمدمی دارید و دایم احساساتتان نسبت به او در حال تغییر است. اما این مساله خیلی روی روابط شما تاثیر منفی ندارد. بهتر است به جای این مسایل، ذهن خود را روی مسایل کاری متمرکز کنید. تنبلی ها و رویاپردازی ها را کنار بگذارید و همه وظایف عقب افتاده را به انجام برسانید. شاید نتوانید به نتیجه صددرصد دلخواه برسید اما مهم این است که تلاشتان را کرده اید. فرصتی را هم برای شفاف سازی نیازهای درونی به خود بدهید. در مورد رویاهای خود با عشقتان حرف بزنید و بگویید چه چیزهایی در سر دارید. او می توانید با مشورت های خوب به شما کمک کند تا برای تحقق آنها مسیر بهتری بیابید.

  مرداد

  از جاذبه زیاد این فصل برای شادی و هیجان زیاد بهره بگیرید. امروز دست و دل می شوید و در هدیه دادن به دیگران هیچ محدودیتی برای خود قایل نیستید. اما باید مراقب حساب بانکی خود هم باشید. نمی توانید بدون حساب و کتاب خرج کنید. هیجانات کاری زیادی که دارید را روی پروژه در حال انجام بگذارید تا هر چه سریع تر تمام شود و بتوانید از نتیجه خوب آن به نفع خود بهره بگیرید. امروز حس خوش بینی زیادی به زندگی و عشق دارید. خودتان به صورت آگاهانه نیز می توانید آن را توسعه دهید. اگر مجرد هستید، از فرصت امروز برای قرار گذاشتن با دوستان جدید استفاده کنید و در میان آنها شادی زیادی را تجربه کنید. شاید در میان آنها فردی که مناسب شما باشد نیز حضور داشته باشد.

  شهریور

  از نظر احساسی بسیار شکننده شده اید و چراغ قرمز احساساتتان روشن شده است. بهتر است با تجدیدنظر در ارتباط های خود به وضعیت روحی خود رسیدگی کنید. تا حد امکان حرف های ناراحت کننده رابه زبان نیاورید، البته به این مفهوم نیست که اعتراض نکنید. اتفاقا برخی از مشکلات بزرگ را باید بیان کنید تا بتوانید آنها را رفع کنید. اما در جزئیات مسایل وارد نشوید و بگذارید گذر زمان خودش همه چیز را درست کند. هر چه سریع تر حرف هایی که روی دلتان سنگینی می کند را بگویید، زودتر حالتان خوب خواهد شد. امروز کمی آرام باشید و عشق درونی خود را بانیمه دیگر خود سهیم شوید. مهم نیست چه مدت است که در کنار هم هستید، به هم اعتماد کنید و برای ناراحتی های هم گوش شنوا باشید.

  مهر

  دوستی که به او احتیاج دارید همان دوستی است که باید برای خود نگهش دارید. برخی از دوستی ها ارزش بسیاری دارند که نباید به راحتی آنها را خراب کنید. از جمله می توان به عشق، خانواده یا دوستان بسیاری صمیمی اشاره کرد. امروز برای ارتباط بیشتر با آنها وقت بگذارید. اگر در مسایلی هم با هم مشکل دارید، اعتراض را برای امروز کنار بگذارید. ارتباط های شفاف، کلید موفقیت های امروز شما هستند زیرا حال خودتان را هم خوب می کند. بنابراین با بیان واقعیت ها ارتباط عاشقانه خود را بهبود ببخشید و به هر دو طرف کمک کنید تا تصویر درست تری از هم داشته باشید.

  آبان

  امروز در ارتباط های خود با دیگران نقش کلانتر را بازی می کنید. گویا می خواهید مو را از ماست بیرون بکشید. این کار اصلا خوشایند نیست. برای خودتان نیز عواقب خوبی ندارد چون دایم در حال نگاه کردن به نکات منفی رویدادها و رفتارها هستید. بهتر است از این فاز بیرون بیایید و با دوستان خود دوباره ارتباط برقرار کنید. در رژیم غذایی خود تجدید نظر کنید و سعی کنید ورزش را در اولویت برنامه هایتان قرار دهید. از عشقتان نیز بخواهید در این مسیر با شما هماهنگ شود تا به هم انگیزه بیشتری بدهید و بتوانید روی رژیم خود باقی بمانید.

  آذر

  تا جای ممکن فعالیت های کاربردی و ارزشمند خود را افزایش دهید. روی کارهایتان تمرکز کنید و با برنامه ریزی زمانی، آنها را در زمان لازم به انجام برسانید. امروز باید بتوانید میان فانتزی ها و اهداف خود تعادل ایجاد کنید و از حمایت اطرافیان نیز کمک بگیرید. سعی کنید در زمان کاری همه شبکه های اجتماعی خود را غیرفعال کنید تابتوانید پروژه تا را به مرحله خوبی برسانید. مطمئن باشید از این کار پشیمان نخواهید شد. امروز اشتیاقات عاطفی شما زیاد هستند اما بهتر است از عشقتان دوری کنید زیرا او نمی تواند خواسته های شما را برآورده کند. این مساله موجب ناامیدی تان می شود.

  دی

  نشانه های حمایتی بسیاری در طالع امروز شما وجود دارد. در محل کار می توانید با توسعه ارتباط های خود، ایده هایتان را اجرایی کنید و پروژه هایی که در دست دارید را به سرانجام خوبی برسانید. برای اینکه تمرکز کافی برای این امر را داشته باشید، اعتماد به نفس داشته باشید و شبکه های اجتماعی یا ارتباط های غیرکاری را در ساعات کاری به حداقل برسانید. مطمئن باشید این برای شما بسیار عالی است و به هیچ عنوان از این کار پشیمان نخواهید شد. در مسایل احساسی بهترین کار، دوری از نیمه دوم خود است. امروز هیجانات شما زیاد هستند و دایم این توقع را دارید تا همه جانبه مورد توجه عشقتان باشید. اما این طور نخواهد شد و این می توانید موجب ناامیدی شما بشود.

  بهمن

  کلید موفقیت های کاری شما این است که علاقه مندی های درونی خود و فرصت های کاری را با هم تلفیق کنید. باید بتوانید روی کارهای خود تمرکز و توجه بیشتری بگذارید و از همکاری دیگران نیز بهره بگیرید. برای همه وقت و کارهای خود برنامه ریزی داشته باشید و استراتژی تعیین کنید. حتی زمان خود را نیز طبقه بندی کنید تا بهترین استفاده را از آن داشته باشید. این را فراموش نکنید که دوستان باید برای هم سود و مزیت هم داشته باشند. سود عشق محبت و توجه دیدن است. وقت خود را با کسی بگذارید که از این نظر شما را اشباع کند. اگر هم در رابطه هستید، امروز را تا حد امکان از او دوری کنید تا با هم دچار بحث و مشاجره نشوید.

  اسفند

  امروز می توانید ارتباط های کاری خود را بهبود ببخشید. برای این کار باید در ساعت کاری کمتر به موضوعات غیرکاری توجه داشته باشید و همه تمرکز خود را روی پروژه های در دست اجرا بگذارید. امروز سعی کنید با دیگران نه خیلی صمیمی و نه خیلی دور باشید. حد تعادل را پیدا کنید و در همان مسیر ارتباط هایتان را ادامه دهید. در رابطه عاطفی برای خودتان محدودیت تعریف کنید. امروز باید کمی از عشقتان دور باشید. اشتیاقات و هیجانات شما زیاد است اما طرف مقابل توان آمدن همپای شما را ندارد. بنابراین، این مساله می تواند موجب ناراحتی شما بشود. برای جلوگیری از این امر، بهترین کار این است که زیاد با هم در تماس نباشید.
   

  موضوعات مشابه

  deniz, زمهریر و sy از این پست تشکر کرده اند.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.