1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  بدترین ضربه های دنیا
  رد اعلامیه

فال روزانه / 12 آذر

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏3 دسامبر 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه 12/ 09 / 1393


  فروردین

  امروز از شخصیت واقعی خود بیرون بیایید. سعی کنید همه چیز را رو به بهبود پیش ببرید. فرشته های حمایت کننده شما آماده خدمت هستند. وضعیت مالی شما خوب می شود و می توانید آن را به سمت بهتر شدن پیش برانید. اگر فکر می کنید برای پیشرفت به کمک نیاز دارید، هراسی نداشته باشید که از دیگران کمک بخواهید. خودتان هم می توانید با تهیه لیست و زمان بندی آنها به نتایج خوب برسید. حوای خود را روی جزئیات متمرکز کنید. در مسایل عاطفی کمی آهسته قدم بردارید. در کنار عشقتان از همه لحظه ها لذت ببرید. با هم غذا بپزید و حرف بزنید و بگذارید هر ثانیه به بهترین شکل پیش برود.

  اردیبهشت

  وقت آن رسیده از هر آنچه که شما را خوشحال نمی کند بیرون بیایید. تغییر ایجاد کنید. سفر بروید یا تفریحات هیجان انگیز انجام دهید. از این روال همیشگی بیرون بیایید و این را در خاطر داشته باشید که عمر کوتاه است و باید روش شاد بودن را یاد بگیرید. به ذهن و جسم خود توجه بیشتری داشته باشید. عشق چیزی است که نمی توانید امروز از ذهنتان بیرون کنید. احساساتتان برانگیخته شده است. از این فرصت استفاده کنید تا در مورد حس های واقعی خود با عشقتان حرف بزنید. با هم به مکان های عمومی بروید و بگذارید هیجان زندگی به شما هم منتقل شود و کمی تنوع در زندگیتان ایجاد شود.

  خرداد

  امروز به آنالیز و تحلیل مسایل علاقه بسیاری دارید. برای شما بسیار آسان است که ذهنتان را طوری تغییر دهید که همه چیز به سمت بهتر شدن پیش برود. پس امروز این کار را انجام دهید. اشتیاقات و هیجانات خود را روی مسایلی که بیشتر موجب خوشحالی شما می شوند، بگذارید. هنرهایی همانند موسیقی یا هنرهای بصری برای الهام گرفتن عالی هستند. پیش از اینکه بخواهید با فرد مورد علاقه تان نامزد شوید، خوب به همه چیز فکر کنید و با خودتان صادق باشید. اگر هنوز کمی شک در دل شما هست، فعلا دست نگه دارید تا بعدها کوچک ترین مشکلات نتواند رابطه خوب شما را بر هم بزند.

  تیر

  امروز هیجانات و استرس زیادی برای انجام کارها دارید. اما این را در خاطر داشته باشید که لزومی ندارد همه چیز طبق خواسته شما پیش برود. گاهی لازم است به جنبه های دیگر مسایل هم توجه کنید. خلاقیت داشته باشید تا روش های همیشگی را کنار بگذارید. راهکارهای تازه برای انجام کارها بیابید تا در درآمدتان نیز تاثیر مثبت داشته باشد. در جمع های دوستانه حضور پیدا کنید و با آنها به مکان های تفریحی بروید و حسابی خوش بگذرانید. اگر تنها و مجرد هستید، شاید در میان دوستان فردی باشد که بتوانید با او ارتباط دونفره داشته باشید. البته پیش از هر پیشنهادی، خوب به خواسته های خود از یک رابطه عاشقانه مرور کنید تا دچار اشتباه نشوید.

  مرداد

  بهتر است امروز اصلا شبیه خودتان نباشید. کارهایتان را به روشی متفاوت از همیشه انجام دهید. هر چه تغییرات بیشتر باشند حالتان هم بهتر خواهد بود و می توانید نقشه های بهتری هم برای آینده بکشید. اگر دوست دارید به دیگران کمک کنید، امروز زمان مناسبی است. برای عشقتان هم بهتر است مرز و محدوده تعیین کنید. نگران حل مشکلات نباشید. هر چه بیشتر خودتان باشید و اعتماد به نفس داشته باشید، بیشتر مورد توجه اطرافیان خواهید بود. این مساله در رابطه عاطفیتان هم مصداق دارد. اگر حوصله رمانس ندارید، با دوستانتان قرار بگذارید و تفریحات مورد علاقه خود را انجام دهید. اما عشقتان را هم راضی نگه دارید.

  شهریور

  گاهی حرف هایی بیان می کنید که اصلا لزومی به بیان آنها نیست. سعی کنید فقط مسایلی که باید را بیان کنید و آنها را هم شفاف سازی کنید. به این توجه داشته باشید که در محل کار باید حرف هایتان را طوری مطرح کنید که بیشترین تاثیر را داشته باشد. نمی توانید از تضاد و اختلاف نظر فرار کنید. پس رفتارها و گفتارهای خود را مدیریت کنید و بدون فکر اصلا حرف نزنید. خوشبختانه در مسایل عاطفی مثبت نگری خوبی دارید و خوش بینی شما بر بدبینی هایتان می چربد. از این فرصت برای عشق ورزی بیشتر و بهبود اوضاع زندگی استفاده کنید.

  مهر

  سلاح اختصاصی شما امروز، سیاستی است که در رفتار و گفتار خود دارید. توجه خود را روی کارهایی که انجام می دهید بگذارید. در معاشرت با آدم ها حتما به زبان بدن آنها توجه داشته باشید. از این مساله خیلی چیزها دستگیرتان خواهد شد. امروز کمی مرموز رفتار می کنید. خودتان را در هاله ای از ابهام قایم کرده اید تا هرکسی نتواند سر از کارتان در بیاورد. اما این رفتار را با عشقتان نداشته باشید. مسایل شما به هر دویتان مربوط است و باید تفاوتی میان او و دیگران قایل باشید. فقط مراقب باشید که شدت احساساتتان موجب نشود که توقعتان بالا برود و با عشقتان دچار بحث شوید.

  آبان

  ارتباط های اجتماعی و خضور در جمع برای شما بسیار مهم است. امروز باید برای خودتان مرزهایی تعیین کنید که علاوه بر معاشرت، به کارهایتان هم برسید. در پروژه کاری از دیگران کمک بگیرید. با همکاری و تقسیم کارها متوجه می شوی که تا چه اندازه جلو رفته اید و این مساله بسیار به شما کمک می کند. برای آینده خود چشم انداز چند ساله تعیین کنید و برای آن برنامه ریزی داشته باشید. با داشتن هدف خیلی موثرتر می توانید حرکت کنید. از نظر احساسی در شرایط آرامش هستید و می توانید با عشقتان رابطه خیلی خوبی را تجربه کنید. سلامت روانی رابطه شما امروز در بالاترین حد است.

  آذر

  امروز توان کاری و برنامه ریزی شما زیاد است. بهتر است اصول همیشگی خود را در هم بشکنید و روش های تازه ای را امتحان کنید تا این تنوع، پیشرفت خوبی در کار و زندگی شخصی شما ایجاد کند. از اعتراض دست بردارید. برای تمرکز روی کارها، همه درها و پنجره ها را ببنید و فقط به خود و وظایفتان فکر کنید. نگذارید هیچ عامل بیرونی شما را از مسیر اصلی دور کند. وقتی کارها تمام شوند، حس فوق العاده ای به شما دست خواهد داد. شما اصلی ترین طرفدار دشمن اصلی خود هستید. امروز در معرض سخت گیری به خود هستید. مراقب باشید شدت احساسات برای شما توقع ایجاد نکند تا دچار ناراحتی و ناامیدی نشوید. اگر مجرد هستید حتما پیش از اینکه فردی را به عنوان شریک عاطفی انتخاب کنید، همه جوانب را در نظر بگیرید. اعتماد به نفس خود را حفظ کنید و اول از همه به خود و آرامش خود فکر کنید. اگر در رابطه هستید از عشقتان بخواهید حمایتتان کند.

  دی

  امروز باید فعالیت های خود را بیشتر کنید. فاز رفتاری و کاری خود را نیز تغییر دهید. اول به خودتان عشق بورزید و سپس برای افرادی که برایتان مهم هستند ارزش و اعتبار بیشتری قایل باشید. بگذارید دیگران بدانند چه انسان فوق العاده ای هستید و چه کارها که نمی توانید برای کمک به آنها انجام دهید. وقتتان را در کنار دوستان سپری کنید و انرژی بدهید و انرژی بگیرید. اصراری نداشته باشید روی دیگران تاثیر بگذارید، همین قدر که خودتان هستید، مورد توجه بقیه قرار خواهید گرفت. با عشقتان ارتباط های نزدیک تری داشته باشید و سعی کنید با هم دونفری تفریحاتی داشته باشید که بیشتر به هم نزدیکتان کند.

  بهمن

  ارتباط و هارمونی با اعضای خانواده و دوستان برایتان بسیار آسان خواهد بود. حس های خوش بینی زیادی دارید و این کمک می کند تا به دیگران بیشتر نزدیک شوید. اگر در موقعیتی قرار گرفتید که حرف زدن برایتان دشوار بود، به توانایی ها درونی خود مراجعه کنید. از عشقتان هم می توانید برای مشورت گرفتن کمک بگیرید. او نظرهای خوبی دارد که در حل برخی تضاد و تعارض ها برایتان عالی است. شاید امروز کمی دچار سردرگمی هم باشید. اما خوشبختانه در مسایل احساسی بسیار خوش بین هستید و با هر نگاه به عشقتان خدا را شکر می کنید که چنین شریک خوبی در زندگیتان حضور دارد.

  اسفند

  درست زمانی که در ارتباط های خود احساس آرامش دارید، گردی از شک و تردید در دلتان می نشیند و نمی دانید آیا مسیری که می روید درست است یا خیر. شاید لازم باشد در رفتار و کارهای خود تجدید نظر کنید تا خودتان هم حال بهتری داشته باشید. اگر با خودتان صادق باشید متوجه می شوید که خودتان هم در جاهایی مشکلاتی دارید که باید برطرف شوند. این تغییرات در مسایل عاطفی و خانوادگی نیز لازم است. اگر مجرد هستیدشاید از اینکه فرد مناسب خود را نیافته اید ناامید شوید. این را بدانید که امروز شانس با شما یار است و در جمع دوستان یا مکان های عمومی می توانید با فرد رویاهایتان ملاقات داشته باشید.
   

  موضوعات مشابه

  deniz و مریم خاتون از این پست تشکر کرده اند.
 2. مریم خاتون

  مریم خاتون از تو جواب همه دوستت دارم ها مرسی شد کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏21 نوامبر 2014
  ارسال ها:
  111
  تشکر شده:
  314
  جنسیت:
  زن
  واقعا رابطه ام با عشق ضعیف شده باید ترمیمش کنم
   
 3. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  -67- فکر خوبیه -44-از کجا شروع میکنی حالا ؟-17-
   
 4. مریم خاتون

  مریم خاتون از تو جواب همه دوستت دارم ها مرسی شد کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏21 نوامبر 2014
  ارسال ها:
  111
  تشکر شده:
  314
  جنسیت:
  زن
  از خودم از درونم
   
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.