1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

قلب عاطفی مرد کجاست؟

شروع موضوع توسط ثمین بانو در ‏3 دسامبر 2014 در انجمن آقایان

1. ثمین بانو

ثمین بانو کاربر پر تلاش ( طلایی)

بعضی از خانم ها که نوع خلقت مردها رو نمی شناسند نادانسته انتقادهای نابجایی نسبت به اون ها دارن که منشاء اختلافات و سوءتفاهم هاست .

بعضی از خانم ها میگن ، چرا شوهرم بهم نمیگه دوست دارم ؟ چرا قربون صدقه ام نمیره ؟ چرا نسبت به من مهر و محبت نداره ؟‌

در جواب چنین خانم هایی باید بگیم که چون شما بلد نیستی قلب عاطفی اون رو تسخیر کنی !!! اشتباه نکن ، قلب عاطفی مرد اونی نیست که تاپ تاپ می زنه ! دو سه وجب برو پایین تر !

اگه شوهرت بهت ابراز عشق نمی کنه ، به خاطر اینه که به هر دلیلی رابطه ی جنسی گرمی با اون نداری ! چه خوشت بیاد چه نیاد قلب عاطفی مرد اون پایین قرار داره ، بهش برس ببین میگه دوست دارم یا نه ؟! قربون صدقه ات میره یا نه ؟! براش عزیز میشی یا نه ؟!

نگو مردان چه موجودات پستی هستند . ما رو فقط به خاطر رابطه ی جنسی می خوان . به نوع خلقت خدا اعتراض داری ؟! یعنی شما میگی مرد باید بر خلاف اون چیزی که خدا اونو آفریده رفتار کنه ؟ اگه این کار رو بکنه ازدواجی صورت نمی گیره !
    هر موقع شما خانم ها تونستید احساس و عاطفه ای که خدا بهتون داده رو کنار بذارید مرد هم می تونه برخلاف اون چیزی که هست رفتار کنه .

به معصومیت صورت یه بچه توجه کردید ؟ هر کی میبینه می خواد بخورتش ! شما می تونید به اون بچه بگید لطفا خوردنی نباش ! لطفا ناز نباش !

بنده به شما خانم ها بگم لطفا جذاب نباشید ، لطیف نباشید خواستنی نباشید و ... ، می تونید ؟! خدا شما رو این طوری آفریده ؟

مردها نمی تونن بگن ما شدیم عابر بانک خانم ها ! زن ها ما رو فقط به خاطر پولمون می خوان .
    نه حرف بعضی خانم ها درسته که میگن مردها ما رو فقط به خاطر رابطه ی جنسی می خوان و نه حرف بعضی مردها درسته که میگن ما عابر بانک خانم ها هستیم .

بهترین دوست همجنس شما کیه ؟ چرا اون رو دوست دارید ؟ نهایتش اینه که با اون احساس خوشایندی بهتون دست میده . آیا اون دوست شما نمی تونه اعتراض کنه که تو به خاطر این با من دوست شدی که هوای تو رو دارم ؟ کمکت می کنم ؟

در زندگی زناشویی هم همین طوره . شما از مرد مهر و محبت می خواید و اون هم رابطه ی جنسی . نه میشه به خلقت شما اعتراض کرد و نه خلقت مردان . یه چیزی میدی یه چیزی میگیری .

وقتی قلبش رو تسخیر کردی ، کم کم می بینی که برای شنیدن دوست دارم از زبان شوهر ، مثل سابق نیازی به ارضای جنسی اون نداری . ابراز علاقه ها به اوقات دیگه هم تعمیم پیدا می کنه .

پس برای جلب توجه شوهر ، از رختخواب شروع کن . وقتی به کاری که برای اون ساخته شدیم عمل کنیم همه چیز خوب و آرمانی پیش میره . حالا بگذریم از بحث ثوابی که در این تبادلات نصیب هر دو طرف میشه .

نکته : زیاد خودتون رو درگیر اسامی نکنید !!! اصل موضوع رو بچسپید ! حالا قلب عاطفی نه ، محرک عاطفی ! رگ خواب مهربون شدن مرد !!! یا هر چیز دیگه . مهم اینه که اگه شوهرتون رو به نحو مطلوبی ارضاء کردید مثل لودر براتون کار می کنه ! مثل پروانه دورتون می چرخه ! همون طور که عرض شد کم کم کار شما به ابراز علاقه بدون رابطه ی جنسی هم میکشه .

پیوست (1)
    زن و مرد مثل هم آفریده نشدند . برخی خصوصیات زنان و مردان ممکنه برای همدیگه قابل درک و باور نباشه . برخی خانم ها و آقایون ممکنه باورشون نشه که مردان چنین خصوصیتی دارند .

این ویژگی قابل انتقاد نیست . اگه تونستید از خدا ایراد بگیرید که چرا ما دو چشم داریم ، اون وقت می تونید از این ویژگی مردان که خدا در وجودشون قرار داده انتقاد کنید . مردان در انتخاب این ویژگی دخالتی نداشتند که به خاطرش لایق بد و بیراه شنیدن باشند .

هر مردی که بخواد بر خلاف طبیعتش رفتار کنه یا افسرده میشه یا این که دیر یا زود به نقطه ی جوش میرسه . خانمی که دوست نداره شوهرش بر طبق طبیعتی که داره رفتار کنه دو حالت براش پیش میاد . یا شوهرش سرد و افسرده میشه و یه زندگی کارمندی با اون خواهد داشت یا این که تحمل نمی کنه و زندگی زناشویی رو به گند میکشه .

چه بخواید چه نخواید رابطه ی جنسی برای مردان در اولویت بالایی داره . تنها چیزی هستش که می تونه فشار زندگی رو روی اون کاهش بده .

چرا به پسران مجرد و آماده ی ازدواج که توان و امکانات ازدواج کردن ندارن توصیه می کنیم که خودشون رو از مسائل جنسی دور نگه دارند تا کمتر فشار جنسی سراغشون بره ؟ آیا می تونیم همین توصیه رو به مردان متاهل بکنیم ؟

خانم های محترمه ،

اگه نمی خواید زود بیوه بشید ، دو بار در هفته با شوهرتون رابطه ی جنسی گرمی برقرار کنید . اینو جدی بگیرید . اگه بیش از حد رابطه می خواد به پزشک مراجعه کنید چون بعضی بیماری ها هستند که چنین نشانه ای دارند .

چرا فکر می کنید اگه مردی به خاطر رابطه ی جنسی به زنش نزدیک شد کار بدی کرده ؟! مگه رابطه ی جنسی در قالب ازدواج این قدر بده که اگه مردی چنین کاری کرد از مسیر انبیاء و ائمه دور شده و میشه نررررر ؟! یه حدیثی از امام صادق علیه السلام می خوام نقل کنم که دوستان مخالف شاخ در نیارن شانس آوردن !!!

امام صادق علیه السلام فرمودند : برای مردم در دنیا و آخرت ، هیچ لذتی بالاتر از همبستری با زنان نیست ، بعد فرمودند : اهل بهشت به چیزی بیشتر از نکاح ، چه از طعام و شراب ، لذت نمی برند . ( کافی ج 5 ص 320 )

تصمیم با شماست . ولی اگه شوهر با محبت می خواید بهش لذت بدید . اگه می خواید عاشقانه شما رو دوست داشته باشه ، به قول دین ، توی رختخواب بی حیا باشید .

بعد از رابطه ازش چیزی نخواید . اگه متوجه شدید که از رفتار جدید شما تعجب کرده ، بگید از این به بعد همینه ! فقط می خوام بیشتر از هم لذت ببریم .

پس اون مردانی که همسرشون سال هاست مریضه و بی چشم داشت جنسی ، دارن ازش مراقبت می کنن چی ؟ قضیه ی اون چیه ؟

چند نفر از چنین مردانی در اطرافتون سراغ دارید ؟ آیا این استثنائات اصل موضوع رو رد می کنه ؟

به این نکته هم توجه کنید که چنین مردانی توقع جنسی از همسرشون ندارن !!! پس با قضیه کنار میان . ولی خانمی که مشکلی نداره ولی از رابطه ی جنسی گرم با همسرش به بهانه های مختلف فرار می کنه ، آیا می تونه انتظار داشته باشه که همسرش اونو عاشقانه دوست داشته باشه ؟

موفق باشید

نویسنده:محسن نجفی