1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

فال روزانه / 20 آذر

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏11 دسامبر 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه 20 / 09 / 1393

  فروردین

  امروز سعی کنید خودتان را خیلی خوب برای دیگران توصیف کنید. کمی هم رها باشید و بگذارید مسایل به شکل طبیعی خود پیش بروند. عقب نشینی نکنید. در سازگاری و تفاهم با دیگران تلاش کنید و اگر با مانعی روبه رو شدید سریع ناامید نشوید. سعی کنید به دیگران نیز این انرژی را بدهید تا لذت های زندگی خود را پیدا کنند و بر اساس آن کارهای خود را تعریف کنند. با علایق خود زندگی کنید تا دنیا روشن باشد. خوشبختانه اشتیاقات رمانتیک شما زیاد هستند. امروز می توانید راهی خلاقانه برای بیان احساس خود به فردی که دوستش دارید، پیدا کنید. برای عشقتان پیام عاشقانه بنویسید یا کاری انجام دهید که برایشان هیجان و جذابیت بسیار دارد.


  اردیبهشت

  به مکالمه های راحت فکر کنید. تلاشتان را بر این بگذارید که با حرف های خوب روی دیگران تاثیر بگذارید. کائنات در این حوزه از شما حمایت می کنند. در مسایل مالی نیز با کمک اطرافیان می توانید راهی برای درآمد بیشتر یا سرمایه گذاری درست پیدا کنید. در تجارت اجازه دهید اوضاع به روند طبیعی خود جریان داشته باشد. مسایلی که در ذهنتان هست را با عشقتان در میان بگذارید. شاید لازم باشد با صدای بلند در مورد احساسات خود برای اعضای خانه صحبت کنید. اگر به مزایا و معایب این امر شک دارید بهتر است آنها را مورد بررسی بیشتر قرار دهید تا دلتان یک دله شود.

  خرداد

  به حرکت رو به جلوی خود ادامه دهید. به واسطه هماهنگی های که کائنات امروز برایتان تعریف کرده اند، می توانید خیلی خوب ایده ها و نظرات خود را با دیگران در میان بگذارید و نظرات آنها را جویا شوید. خوشبختانه حس تفاهمی که با دیگران دارید این قدرت را به شما می دهد تا همکاری موثرتری با همکاران داشته باشید. به همین واسطه راهکارهای مناسب تری برای مشکلات پیدا خواهید کرد. فرصت امروز برای مکالمه های شاد و رمانتیک با عشقتان را از دست ندهید. اگر مجرد هستید امروز این فرصت را دارید تا نیمه گمشده خود را ملاقات کنید. او شاید اکنون هم در کنار شما باشد و تا پای صحبت هایش ننشسته باشید، نمی توانید تشخیص دهید که فرد دلخواهتان است.

  تیر

  امروز باید محدودیت ها را از میان بردارید. می توانید پایداری بیشتری در حوزه مسایل مالی برای خود تعریف کنید. شاید افزایش درآمد پیدا کنید. یا خلاقیت خود را افزایش دهید که در انتها منجر به افزایش حقوق شما بشود. بیشتر مشغولیت ذهنی شما را پول و درآمد تشکیل خواهد داد. اگر تصمیم به استخدام نیرو دارید، خودتان آموزش های لازم را به او بدهید تا همانی شود که می خواهید. برای پیروزی خود بیشتر تلاش کنید. در مسایل عاطفی بهتر است کمتر در مورد پول و هزینه ها حرف بزنید. بیشتر دیالوگ خود را روی مسایل عاشقانه بگذارید. اگر مجرد هستید، در محیط های شاد حاضر شوید تا فرد دلخواه خود را بیابید و بتوانید با او قرار بگذارید.

  مرداد

  حرف بزنید. هر چه که در سر دارید را به زبان بیاورید. از هیچ چیز نگران نباشید و فقط با روشی منطقی و حساب شده، در مورد ایده های خود حرف بزنید. این کارها به شما کمک می کند تا در انجام پروژه ها خلاقیت بیشتری داشته باشید. به طور کلی، همه هیجان شما امروز به خودتان بستگی دارد. می توانید شجاعانه در مورد خودتان حرف بزنید و هیچ نیازی هم به دیگران نداشته باشید. روی خواسته هایتان تمرکز کنید و کاری به بقیه نداشته باشید. فقط به ندای قلب خود گوش کنید. برای دلبری از عشقتان هم کارهایی را انجام دهید که به نظرتان جالب است. امروز دوستان را فاکتور بگیرید و بیشتر وقتتان را برای معشوق بگذارید.

  شهریور

  باید مسایل را ساده تر بگیرید. زندگی فراز و فرود بسیاری دارد. منطقی باشید و از احساسات تا اندازه زیادی دوری کنید. حس هماهنگی و همدردی شما با دیگران زیاد است. اما در این کار افراط نکنید. خودتان را در شراط دشوار گرفتار نکنید. اگر کاری را دوست ندارید، مجبور به انجام آن نیستید. زمان خود را برای استراحت و ریلکس کردن اختصاص دهید. اگر مشکلاتی هستند که موجب عقب ماندن شما می شوند، بهترین زمان برای یافتن ریشه آنها و برطرف کردنشان امروز است. اگر احساس می کنید ذهنتان با افکار بیهوده پر شده است، باید با فردی صحبت کنید که توان درک حال شما را داشته باشد. باید حواستان به روند زندگی عاطفیتان باشد.

  مهر

  زندگی اجتماعی خود را توسعه دهید. هوش و ذکاوت شما امروز کمک می کند تا هماهنگی های بیشتری با اطرافیان داشته باشید و بتوانید کارها را در مسیر درست خود پیش ببرید. برای اینکه سرحال باشید لازم نیست یک گالن قهوه و نسکافه سر بکشید. افکار خود را سروسامان بدهید. اگر گوشی موبایل خود را دایم روی سایلنت می گذارید، به این مفهوم است که مشکلی وجود دارد و هیچ کسی غیر از خودتان نمی تواند دلیل آن را کشف کند. در جمع های دوستانه در مورد خود و افکارتان حرف بزنید. این کار موجب تخلیه روحی می شود و می توانید با روحیه بهتر دنیا و زیبایی هایش را کشف کنید و ذوق زده شوید.

  آبان

  امروز باید بزرگ فکر کنید و ایده آل گرا باشید. باید از هوشتان بهره بگیرید و دوستی ها و ارتباط های کاری را به سمتی پیش ببرید که شما را قادر کنند تا تغییرات اساسی در زندگی کاری و شخصی خود ایجاد کنید. امروز تمرکزتان روی نقشه کشیدن برای آینده بگذارید. هر کاری بکنید تا کارها روی غلتک بیفتند. خرج هایتان را با بودجه خود هماهنگ کنید و برای ثبات مالی بیشتر، از همکاران کمک های مشورتی بگیرید. با عشقتان باید بیشتر حرف بزنید. از هر دری سخن بگویید و عقاید و نظرات همدیگر را جویا شوید. امرو زتوان ایجاد تعادل در رابطه خود را دارید. از جاذبه درونی خود برای جلب توجه بیشتر استفاده کنید.

  آذر
  امروز هیجان سفر در دلتان هست. می خواهید بار و بندیل را جمع کنید و چند روزی به خارج از شهر بروید و هوایی تازه کنید. خوش بینی و مثبت نگری خود را زیاد کنید و برای اهداف خود برنامه ریزی کنیدو باید به همه مسایل زندگی و کار سرو سامان بدهید. بعد از این سفر اوضاع کاری شما بهتر می شوند و می توانید از پیشرفت های خود لذت ببرید. نشانه های عشقتان نشان می دهند که دوست دارید دایم حرف بزنید و افراد زیادی را به سمت خود جلب کنید. اما با عشقتان حرف بزنید و در مورد همه حس های خود برایش بگویید. با او هیجانات بیشتری را تجربه کنید و محدودیت هایی که برای خود تعریف کرده اید را برای امروز کنار بگذارید.

  دی

  برای دیگران چقدر ارزش دارید؟ امروز می توانید نگاه دیگران به خود را مورد سنجش قرار دهید و ببینید در چه وضعیتی قرار دارید. مورد حمایت احساسی دیگران بودن برایتان بسیار مهم است و می توانید این مساله را امروز خیلی عمیق تر مورد بررسی قرار دهید. از انرژی های روز برای آموزش ذهن خود بهره بگیرید. باید یاد بگیرید که مسایل ارزشمند را در زندگی خود بزرگ تر کنید و بسط دهید و فازهای منفی را کنار بگذارید. حواستان باشد مسایل و مشکلات کاری را نباید در خانه یا رابطه عاطفی خود وارد کنید. اگر مجرد هستید، نشانه های خوبی برای برقراری ارتباط با فرد جدید وجود دارد.

  بهمن

  از هوشمندی خود برای توسعه ارتباط هایتان بهره بگیرید. در کارهای گروهی نباید منم منم داشته بشاید. بای خود را با دیگران هماهنگ کنید. آستین هایتان را بالا بزنید و همکاری و هماهنگ یهای بیشتری با بقیه برقرار کنید. شاید بتوانید کاری جدید راه اندلزی کنید. یا با دوستان در مورد پروژه های تازه ای مشورت کنید که آینده مالی بسیار خوبی دارند. هر چه هست، باید همکاری را در درجه اول اهمیت قرار دهید. اگر در رابطه هستید، شاید کمی ناامیدی و ناراحتی را میان خود و عشقتان احساس کنید. هر دو دچار سوتفاهم شده اید و نمی توانید درک درستی از خواسته های هم داشته باشید. همین مساله موجب مشاجره می شود. اما روی حرف ها و رفتار خود کنترل داشته باشید.

  اسفند

  امروز باید بیشتر روی خورد و خوراک خود تمرکز داشته باشید. سبزیجات بیشتری مصرف کنید. گیاه خواری برای حفط اندام و سلامت کنونی شما لازم است. در کنار آن، ورزش هم بکنید. اگر عادت های بدی همچون سیگار کشیدن دارید، آن را ترک کنید. سلامت ذهنی و جسم یشما مواردی هستند که امروز باید به آنها توجه ویژه داشته باشید. شما قوی تر از آن هستید که تصور می کنید. اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. اقبال خوبی که در مسایل عاطفی دارید را نادیده نگیرید. خودتان هم برای هیجان بیستر آن تلاش کنید. در مورد خواسته ها و توانای های خود با عشقتان حرف بزنید تا کاملا با روحیات شما آشنا شود.
   

  موضوعات مشابه

  deniz از این پست تشکر کرده است.
 2. شاهزاده ایرانی

  شاهزاده ایرانی کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏10 دسامبر 2014
  ارسال ها:
  50
  تشکر شده:
  127
  جنسیت:
  زن
  ایندفعه هم عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی.
   
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.