1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

دخترانی که دوست دارند "عروسک"شوند!

شروع موضوع توسط neg@r در ‏17 دسامبر 2014 در انجمن اخبار و مطالب گوناگون خبری

1. neg@r

neg@r کاربر تایید شده

جراحی پلاستیک بیش از حد یک عروسک زنده ساخته است.
    awww.parsnaz.ir_user_files_L135327792877.jpg
    جراحی پلاستیک بیش از حد از این مدل اوکراینی یک عروسک زنده ساخته است.این مدل اوکراینی به شهرتی جهانی دست یافته است. البته این شهرت به دلیل زیبایی و تناسب اندام او نیست بلکه بخاطر ظاهر عروسک مانندی است که در اثر جراحی های بسیار به آن دست یافته است.والریا لوکیونوا" 21 ساله بعد از اینکه فیلم جراحی هایش در اینترنت پخش شد به یک پدیده در دنیای مجازی تبدیل شد. این مدل خود را "مشهورترین زن روسی در دنیای مجازی" نامیده است.

وی در مصاحبه اخیرش با یک مجله مد اندام عروسکی مانندش را به معرض نمایش گذاشته است.به گزارش ایران لوکس او در مصاحبه اش برنامه یک روز عادی اش را اینگونه بیان کرده است: صبح با ماساژ آغاز میشود و بعد از آن آرایش صورت بعد از آن کار با اینترنت را شروع میکنم و سپس به باشگاه ورزشی و رفته و تمام بعد از ظهر را به همراه یکی از دوستانم قدم میزنم.سپس به خانه بازگشته و برای مرد مورد علاقه ام غذا میپزم، بعد دوباره سری به اینترنت میزنم و بعد از مطالعه به رختخواب میروم.

as2.picofile.com_file_7601727846_62651_213400018762941_210389592397317_252994_33173211_n.jpg

بسیاری از کاربران اینترنت تصور میکردند چهره سرامیکی و اندام عروسکی او نتیجه فتوشاپ و دستکاری عکسهای اوست اما او این مسئله را تکذیب کرده و تصاویری از خودش قبل از عمل جراحی به نمایش گذاشته است.مجله ای که مصاحبه او را منتشر کرده است میگوید:سرویس امنیتی اوکراین در مورد فعالیتهای این خانم هشدار داده و از مردم خواسته است تحت تاثیر او قرار نگیرند.او در مصاحبه اش گفته است شغل اصلی اش معلمی در یک مدرسه با نام "سفر به درون " است که به دانش آموزانش نشان میدهد چگونه فیزیک بدنی خود را تغییر دهند تا به آنچه در رویاهایشان قرار دارد برسند.

دختري كه با انجام 249عمل زيبايي از خودش عروسك ساخت
    ***عكسهاي قبل از عملش رو پايين صفحه گذاشتم*** به نقل از یاهو این یک عروسک زنده دیگر است که با عملهای متعدد جراحی خود را اینگونه کرده است. این دختر خانم ۲۱ ساله روسی با استفاده از اعمال جراحی مختلف خود را به یک عروسک تبدیل کرد.والریا لوکیانوا حالا طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیای مجازی دارد و علاوه بر شباهت صورتش اندامش را هم به عروسکها تبدیل کرده است.

akhatekhalagh.com_images_mail_036_04.jpg

akhatekhalagh.com_images_mail_036_05.jpg

akhatekhalagh.com_images_mail_036_07.jpg

awww.bebinin.com_picday_d_49_4.jpg

awww.bebinin.com_picday_d_49_5.jpg
    او حتی از طریق عمل جراحی کمرش را بیش از حد باریک کرده است درست مثل عروسکهایی که پشت ویترین مغازه ها میبینیم. موهای بلند، کمر باریک ،مهمترین خصیصه شبیه سازی او به عروسکهاست. او در صفحه فیس بوکش چندین عکس بدون آرایش هم گذاشته است . او به قدری به عروسکها شبیه است که واقعا در بعضی تصاویر مشخص نیست او یک انسان است.