1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

فال روزانه / 13 دی

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏3 ژانویه 2015 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه 13 / 10 / 1393

  فروردین

  اگر با کارتان ازدواج کرده اید و همه وقت و فکر و ذکر خود را برای کار گذاشته اید، امروز لازم است از این کار دست بردارید. این کمک می کند تا در زندگی تعادل لازم را پیدا کنید و بتوانید در ارتباط های خود هم موفق تر باشید. رابطه اجتماعی خود را بهبود ببخشید. این را درک کنید که زندگی یک بعد ندارد. باید همه جنبه ها را با هم داشته باشید. عشق و دوستی امروز در بهترین وضعیت قرار دارد. پس این فرصت را از دست ندهید. امروز را با عشقتان بیرون بروید و شاد باشید. توجهی که لازم دارد را به او بدهید.

  اردیبهشت
  امروز می توانید با صدای بلند در مورد احساسات خود حرف بزنید. آنها را بیان کنید. کار کردن و برنامه ریزی برای کارها بسیار عالی است. اما این را در نظر داشته باشید که همه زندگی شما در کار خلاصه نمی شود. باید به عشق و زندگی فردی خود هم رسیدگی کنید. بین کار و عاطفه خود تعادل برقرار کنید. اگر بتوانید از نظر احساسی هم آرام و شاد باشید، مطمئن باشید در کارتان نیز موفق تر خواهید بود و ایده های ناب تری ارائه خواهید داد.

  خرداد

  در هفته های گذشته بسیار کار کرده اید و امروز زمان آن است که کمی به خود استراحت دهید. برای اینکه در کار موفق باشید فقط سخت‌کوشی کافی نیست. باید خلاقیت داشته باشید. برای این منظور باید احساسات منفی را دور بریزید و ذهنتان را خالی کنید. از نظر احساسی هم باید خوب باشید. پس سعی کنید بین کار و زندگی شخصی تعادل برقرار کنید. ارتباط های خود را بیشتر کنید. وقت بیشتری برای خانواده بگذارید. با عشقتان بیرون بروید و ساعات خوبی را در کنار هم داشته باشید.
  تیر

  امروز آمادگی لازم برای جلو رفتن را دارید. با جریان زندگی همگام شوید. فرصت های بسیاری برای پیشرفت شما وجود دارند که باید امروز پیدا کنید. امروز آسیب پذیری کمتری نسبت به همیشه خواهید داشت. از این فرصت برای بهبود اوضاع استفاده کنید. در مسایل شخصی هم خودتان را تغییر دهید. بین کار و عشق باید تفکیک قایل شوید. فرصت هایی از روز را برای بودن در کنار فرد مورد علاقه تان، یا صحبت کردن با او بگذارید. زندگی را یک طرفه طی نکنید تا روحیه بهتری داشته باشید.

  مرداد

  امروز در همکاری با یک نفر دیگر می توانید خیلی بهتر استعدادهای خود را به نمایش بگذارید. شاید دوست نداشته باشید در وسایل یا کارهای خود دیگران را شریک کنید، اما توصیه می کنیم امروز این کار را انجام دهید. همکاری و همفکری با دیگران به شما کمک می کند تا تعادل زندگی را دوباره به دست بیاورید. در مسایل عاطفی نیز روحیه بهتری خواهید داشت و آن عشقی که طرف مقابلتان می خواهد را می توانید به او بدهید. چکمه های خود را به پا کنید. قرار است از امروز در مسیر تازه ای قدم بگذارید. رابطه های تازه آغاز کنید و خودتان را مجبور کنید تا دیدگاه های قدیمی را دور بریزید.

  شهریور

  اصلا به خودتان توجه کرده اید؟ کمی از فاز حمایت دیگران بیرون بیایید. به خدتان دست یاری بدهید تا بتوانید زیبایی ها را ببینید. بر سلامت جسم و روح خود بیشتر تاکید داشته باشید. با صدای بلند با خودتان تکرار کنید که زمان تغییر رسیده است و باید خودتان را در اولویت بگذارید. کمک به دیگران و همدردی با آنها بسیار عالی است اما نه زمانی که خودتان را فراموش یا قربانی کنید. طرز فکرتان را تغییر دهید. در مسایل عاطفی هم این نکته را در نظر داشته باشید که اگر خودتان خوب نباشید نمی توانید به عشقتان حس خوب بدهید.

  مهر

  ممکن است امروز برای خود یک کار جدید دست و پا کنید. امروز به طور کلی، روز تغییر و آغاز راه های جدید برای شما است. همین روند را ادامه دهید. به سلامتی خود بیشتر اهمیت بدهید و در این مسیر نوع تغذیه و رژیم خود را عوض کنید. البته در رابطه عاشقانه خود ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید . دلیل آن نیز مسوولیت های کاری شما است که نمی توانید وقت بیشتری برای شریک خود اختصاص دهید. شاید خوب باشد که با برنامه ریزی درست به همه جوانب زندگی خود برسید.

  آبان

  امروز حالتان حسابی خوب است. بیش از روزهای قبل حس سرزندگی و طراوت دارید و می توانید از انرژی های محیط به خوبی بهره بگیرید. بهتر است عادت های همیشگی را کنار بگذارید. به سلامتی خود بیشتر اهمیت بدهید نوع تغذیه خود را درست کنید. گیاهخواری کنید و آب زیاد بنوشید. ارتباطات خود را با انسان های جدید، گسترده تر کنید. شام با دوستان رستوران یا سینما بروید. یا از گالری های هنری دیدن کنید. احساسات خود را باید بیشتر کنترل کنید. اگر خودتان را بشناسید و بدانید چه می خواهید، به عشقتان هم محبتی که شایسته آن است را خواهید داد.

  آذر
  قبل از آنکه کسی به شما بگوید چکار کنید خودتان خوب می دانید که چه کار باید بکنید. به صدای درونی خود گوش دهید. منتظر دستورالعمل ها باشید و دستورات را اجرا کنید. همکاران و مافوق های شما از اینکه در پروژه های خود ابتکار به خرج می دهید راضی هستند .یک روز خوب در انتظار شما است. با فردی که دوستش دارید بیشتر صمیمی شوید. شاید بهتر باشد بیشتر با هم بیرون بروید و بیشتر یکدیگر را بشناسید. برای این منظور، خوب است خودتان دست به کار شوید.

  دی

  سخت کوشی در کار عالی است. اما اگر با خلاقیت همراه باشد. اینکه فقط کار کنید، نتیجه مثبتی ندارد. پیشرفت هم نخواهید کرد. امروز می توانید از خانواده برای شغل خود کمک فکری بگیرید. یا از همکاران بخواهید بیشتر با شما همکاری داشته باشند تا روش های تازه بیاموزید. اگر فردی در زندگی شما هست که چندان او نمی شناسید اما برایتان جالب است، سعی کنید بیشتر به او نزدیک شوید. می توانید به واسطه او پیشرفت های خوبی داشته باشید. با این فرد خاص ملاقات کنید تا همه چیز به نحوی پیش برود که مدت ها در انتظار آن بوده‌اید. در مورد مسایل عاطفی نیز احتمال دارد درگیر رابطه جدیدی بشوید و این رابطه به شما هیجان بسیار خوبی می دهد.

  بهمن

  کمی از فاز کار بیرون بیایید. همه زندگی که کار و پول درآوردن نیست. امروز با دوستان یا همکاران همفکری و تعامل بیشتر داشته باشید. اگر خلاقیت به خرج دهید، نصف بیشتر راه را رفته اید. با همفکری دیگران می توانید روش های تازه پیدا کنید تا سریع تر به نتایج دلخواه برسید. برای مسایل مالی هم نگران نباشید. همه چیز در راستای موفقیت شما هستند. تعادل را به زندگی خود بازگردانید. امروز با عشقتان قرار بگذارید تا بتوانید بیشتر با هم حرف بزنید و بیشتر به هم نزدیک شوید.

  اسفند

  امروز در مورد مسایل عاطفی بسیار جدی هستید. به قدری که شاید حتی به سختی لبخند بزنید. باید از این حالت بیرون بیایید. تعادل را به زندگی خود بازگردانید. به خود و عشقتان توجه بیشتری نشان دهید. اول خودتان را کشف کنید تا بدانید چه می خواهید، سپس به دنبال راه های تازه برای شاد کردن عشقتان باشید. وقتی از نظر روحی خوب باشید، در کار هم تمرکز و خلاقیت بیشتری خواهید داشت.
   

  موضوعات مشابه

  DarkWolf, ♥○•TANIN•○♥ و deniz از این پست تشکر کرده اند.
 2. DarkWolf

  DarkWolf Requiem for a Dream کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏19 مارس 2013
  ارسال ها:
  109
  تشکر شده:
  274
  جنسیت:
  مرد
  دقيقا اين فاله امروز گل گفته راجب من خخخ
   
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.