1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  سکوت
  رد اعلامیه

فال روزانه / 15 دی

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏5 ژانویه 2015 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه 15 / 10 / 1393

  فروردین

  از لاک خود بیرون بیایید. امروز در خانه که باشید حس آشپزی دارید و می خواهید غذاهای تازه بپزید و اعضای خانواده را سوپرایز کنید. اما بهتر است خیلی سخت نگیرید. کلیدواژه امروز شما «راحتی» است. با آرامش کارهای خود را انجام دهید. به سلامت خود بیشتر اهمیت دهید. به طور مثال، بعدازظهر در وان آب گرم دراز بکشید و استراحت کنید. امروز ارتباط با خانم ها – به ویژه آنهایی که اهمیت بسیاری برای شما دارند – بسیار برایتان مفید خواهد بود. آنها می توانند همفکری های لازم برای پیشبرد بهتر کارها را به شما بدهند. اگر مجرد هستید، گزینه های موردنظر خود را روی یک برگه بنویسید و خوبی های هر کدام را جلوی آن مشخص کنید. سپس بهترینشان را انتخاب کنید و پیشنهاد دوستی بدهید.

  اردیبهشت
  حرف بزنید! هر چه در سر و در دل دارید را به زبان بیاورید. ارتباط برقرار کردن با دیگران و حرف زدن در مورد خواسته هایتان به شما کمک می کند تا دوستان تازه بیابید و از آنها ایده های نو یاد بگیرید. اگر طرح هایی دارید که باید اجرایی شوند، حتما از همکاران خود کمک بگیرید. کار گروهی نتیجه بهتر و کیفیت بالاتری دارد. با همکاران جلسه مشترک بگذارید و هر کدام نظر خود را مطرح کنید. در میان کار، شوخی و خنده هم داشته باشید تا با روحیه بهتر بتوانید هم‌زمان کار و تفریح کنید. در رابطه عاطفی، بهترین های خود را ارائه دهید. به ندای قلبتان گوش کنید و هر آنچه موجب خوشحالی او می شود را ارایه دهید.این را بدانید در کنار هم می توانید آرامشی که می خواهید را داشته باشید.

  خرداد

  امروز در حوزه کار و مسایل مالی موفقیت های زیادی را شاهد خواهید بود. البته برای این منظور باید تلاش کنید. یعنی فرصت هایی که وجود دارند را تشخیص دهید و با تحقیق و برنامه ریزی آنها را به انجام برسانید. آستین های خود را بالا بزنید و تا کارهایتان را به انجام نرسانده اید، دست از کار نکشید. فایلی کامپیوتری برای دخل و خرج خود درست کنید. در آن ستون های مختلفی تعرف کنید تا به طور دقیق و با جزئیات بتوانید هزینه های خود را برآورد کنید. در رابطه عاطفی کمی از سرعت خود بکاهید. امروز باید تصمیمات مهمی در این رابطه بگیرید. هماهنگی و تفاهم شما با عشقتان زیاد است. پس از این فرصت برای حرف زدن در مورد مسایل مهم استفاده کنید.
  تیر

  امروز فرصت این را دارید تا در مورد خواسته های خود بیشتر فکر کنید. می توانید امروز دوباره از نو آغاز کنید. برای این منظور به ابزار نیاز دارید. ابزار آغاز دوباره، تحقیق و مطالعه و کمک گرفتن از دیگران است. همیشه نقش مشاور دیگران را دارید در حوزه کار و احساس به اطرافیان کمک می کنید. اما امروز لازم است خودتان از خانواده کمک بگیرید. به رویاهایتان فکر کنید تا بدانید دقیقا در چه مسیری باید قرار بگیرید. همین امروز، نخستین قدم برای تغییر را بردارید. از اینکه نمی دانید از عشق چه می خواهید، خیلی نگران نباشید. رابطه عاطفی شما چه قدیمی باشد چه تازه، دید خاصی نسبت به آن ندارید. از نظر احساسی امروز پایین هستید. توصیه می کنیم دنبال ارتباط تازه نباشید تا این حالت از بین برود.

  مرداد

  امروز حس خستگی و خواب آلودگی بر شما قالب می شود. دایم دوست دارید استراحت کنید و از رختخواب بیرون نیایید. اما با یادآوری وظایف خود دوباره به حس کار باز خواهید گشت. برای اینکه بدبینی و تنبلی را از خود دور کنید، از ابتدای صبح ظاهر خانه و محل کار را دلخواه خود تغییر دکوراسیون دهید. بیشتر وقتتان را با عشقتان سپری کنید. با هم در مورد علاقه مندی هایتان حرف بزنید. خوب است یک محیط رمانتیک درست کنید و در آرامش و زیر نور شمع، در کنار هم عشق ورزی کنید.

  شهریور

  امروز بسیار دوست دارید در جمع و در اجتماع باشید و به همین واسطه از همه جشنواره ها و دورهمی ها استقبال خواهید کرد. در این مراسم ها و مکان ها می توانید دوستان تازه ای بیابید. در محل کار هم برای مطرح کردن ایده های خود، همکاران را جمع کنید. در انجام کارها داوطلب شوید و با صدای بلند و اعتماد به نفس، ایده هایتان را مطرح کنید. امروز می توانید در کنار عشقتان همه لذت های دنیا را تجربه کنید. امروز بهتر است برای کار و زندگی فردی خود برنامه ریزی کنید تا میان آنها تعادل برقرار کنید. برای همه تایم خود برنامه شادی داشته باشید تا از تک‌تک لحظه ها لذت ببرید.

  مهر

  مراقب زیاد کار کردن باشید. هشدار عدم تعادل! مراقب باشید. قلم و کاغذ بردارید و همه تفکرات خود را بنویسید. در برگه ای دیگر نیز کارهای در دست اجرا را بنویسید. اهداف بلند مدت خود را مشخص کنید تا در روزهای آینده برای آنها زمان بندی کنید و اجرایشان را آغاز کنید. با همکاران در مورد طرح های کاری حرف بزنید. از آنها کمک فکری بگیرید. لذت و خوشحالی کلمه رمز امروز شما است. با عشقتان تا می توانید شاد باشید. با هم به یک رستوران عالی بروید یا در خانه یک فضای رمانتیک و عاشقانه با نور شمع درست کنید.شعر بخوانید یا فیلم تماشا کنید. حس های عاطفی هر دو بسیار عالی است و از این فرصت می توانید برای بازیابی انرژی استفاده کنید.

  آبان

  بال های خود را باز کنید. امروز توان پرواز دارید. به آسمان رویاها و آرزوهای خود پرواز کنید. حس خوش بینی و مثبت‌نگری دارید. گویا عینکی به رنگ صورتی به چشم زده اید و همه مسایل زندگی را مثبت می بینید. این فرصت بسیار خوبی برای آغاز دوباره است. مسایل کاری خود را زمان بندی کنید. دوست دارید مورد درک اطرافیان قرار بگیرید و امروز این شانس را دارید تا همه حرف ها و ایده های شما مورد قبول واقع شوند. پس از مدت ها که در رابطه خود تنش داشته اید، امروز می توانید روی آرامش و شادی را ببینید. روز رمانتیک بسیار خوبی هم در پیش دارید. از عشقتان همه آن انرژی هایی که این مدت دنبال آن بوده اید را دریافت کنید.

  آذر
  امروز بیشتر ذهن شما را مسایل مالی پر کرده اند. دایم نگران قبض هایی هستید که باید پرداخت شوند. برای اینکه دوباره با چنین نگرانی هایی دست و پنجه نرم نکنید، خلاقانه فکر کنید. امروز می توانید برای اهداف طولانی مدت خود برنامه ریزی کنید. خواسته های اصلی خود را کشف کنید و برای اجرایی کردن آنها، تحقیق و مطالعه کنید. از اطرافیان کمک بگیرید و این را در نظر داشته باسید، فکرهای گروهی، نتیجه بهتری دارند. امروز با فردی که تازه وارد زندگی شما سده است، هیجانات بسیاری را تجربه خواهید کرد. اگر احساس می کنید انرژی هایتان کم است، بدانید در روزهای آینده برطرف خواهند شد و کاملا موقتی است.

  دی

  بهترین راه برای تعیین هدف، کمک گرفتن از تفکرات دسته جمعی است. با همکاران یا اعضای خانواده در مورد ایده های خود حرف بزنید و از آنها همفکری و مشورت های لازم را دریافت کنید. امروز در هر جمعی که باشید، بسیار مورد توجه قرار خواهید گرفت. بنابراین، در محل کار طرح های خود را مطرح کنید. هماهنگی و تفاهم با دیگران بسیار زیاد است و می توانید از این فرصت برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید. در رابطه عاطفی خود امروز کمی دچار گیجی و سردرگمی هستید. اگر نمی توانید تعادلی که باید را برقرار کنید، خیلی نگران نباشید. فردا دوباره همه چیز به حالت عادی باز خواهد گشت. از همین حالی که دارید لذت ببرید و بیهوده به خود استرس ندهید.

  بهمن

  سه .. دو .. یک، حرکت. ورزش را آغاز کنید. امروز باید بیشتر مراقب سلامتی خود باشید. از غذاهای چرب پرهیز کنید و زمان بیشتری را در باشگاه بمانید. سبزیجات و نوشیدنی های سالم و گیاهی میل کنید و به این کار از بدن خود سم‌زدایی کنید. این کمک می کند تا بهتر نفس بکشید. اکسیژن بیشتر به مغز خود برسانید و ایده های بهتری ارائه دهید. از نظر اجتماعی خیلی بیشتر از روزهای پیش دوست دارید در جمع باشید. با دوستان قرار بگذارید و از انرژی های مثبت آنها استفاده کنید. اگر مجرد هستید، بهتر است امروز به دنبال عشق نباشید. از نظر عاطفی خیلی بالا نیستید و برای آغاز رابطه زمان خوبی نیست.

  اسفند

  حس های هنری شما امروز زیاد هستند. در هر حوزه از هنر که فعالیت دارید، امروز بیشتر به آن بها دهید. طرح هایتان را اجرایی کنید. به طور مثال، قلم مو را بردارید و روی بوم نقش بزنید. مطمئن باشید اثر هنری زیبایی خلق خواهید کرد. خودتان را به جریان عادی زندگی بسپارید. کائنات بهترین ها را برای شما رقم زده است. شما فرصت سوزی نکنید و شادی را به اطرافیان منتقل کنید. با عشقتان یک فضای عاشقانه درست کنید و در کنار هم شادی و هیجانات مثبت را تجربه کنید.
   

  موضوعات مشابه

  deniz و ♥○•TANIN•○♥ از این پست تشکر کرده اند.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.