1. انجمن های فارس پاتوق
  مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  رد اعلامیه

فال روزانه / 25 دی

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏15 ژانویه 2015 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,497
  جنسیت:
  زن

  فال روزانه 25 / 10 / 1393

  فروردین

  امیدها و خوش بینی ها به شما کمک می کنند تا بالاخره منطقه امن مالی را بیابید و بدون نگرانی در ملک یا بورس سرمایه گذاری کنید. البته این نباید شما را دچار این توهم کند که متخصص مسایل مالی شده اید و می توانید همیشه روی افکار اقتصادی خود حساب کنید. در مسایل احساسی نمی توانید خیلی کنار عشقتان باشید. فکرتان بیشتر درگیر مسایل کاری است. این مساله را صادقانه با او در میان بگذارید و بخواهید تا فردا شما را درک کند و تنها بگذارد تا کارهایتان به انجام برسند.

  اردیبهشت

  همه خواسته ها و آرزوهای خود را به صف کنید. آنهایی که بیشتر برایتان مهم هستند را اول صف بیاورید و جلوی چشمانتان بگذارید. سپس نیازهای خانوادگی و مسوولیت های کاری خود را فهرست کنید. همه آنها را در کنار هم قرار دهید و بر اساس ارزش و اولویت و فورس بودن، برایشان برنامه ریزی کنید. بدون مدیریت زمان نمی توانید آنچه شایسته تان است را به دست بیاورید. دوست ندارید دست رد به * کسی بزنید و بیشتر مواقع توان نه گفتن هم ندارید. اما امروز واقع گرا باشید. با عشقتان هم صحبت کنید تا چند روز از شما گردش و تفریح نخواهد تا بتوانید برنامه هایتان را سامان دهید.

  خرداد

  مغزتان پر شده از ایده هایی که هنوز خام هستند و باید روی آنها کار شود. برای پرورش آنها به کمک و همفکری اطرافیان نیاز دارید. با صدای بلند، حرف بزنید و آنها را مطرح کنید. اصلا برای طرح ایده ها، در محل کار جلسه برپا کنید. روی جزئیات آن تاکید داتشه باشید. در کنار آن، جزئیات زندگی خودتان را نیز لحاظ کنید. یعنی اگر قرار است پروژه ای را به دست بگیرید، حتما مساله زمان و علایق شخصی خود و نیازهای خانوادگی را نیز در نظر بگیرید تا در میانه مسیر با مشکل مواجه نشوید. از اینکه ادعا کنید همه چیز را می دانید و اصطلاحا عقل کل هستید هم دست بردارید. اعتماد به نفس خوب است، اما بیش از حد به غرور کاذب تبدیل می شود.

  تیر

  چراغ ها را روشن کنید و نور را درست روی صورت خود بتابانید. قرار است امروز روی صحنه بروید و استعدادهای خود را به نمایش بگذارید. یک سخنران یناب آماده کنید تا در محل کار برای مدیر د و همکاران ارائه دهید. این را بدانید که خلاقیت شما را به سمت و سویی می برد که واقعا لیاقت آن را دارید. علاقه های هنری خود را کشف کنید و این را نیز به یاد داشته باشید، فقط شما نیستید که مغزتان ایده پردازی می کند. پس به نظرات دیگران نیز اهمیت دهید و آنها را با گوش جان، بشنوید. شب را در کنار عشقتان باشید و با هم آرامش را تجربه کنید. خوردن شکلات و ماساژ و ریلکس کردن از جمله مواردی هستند که حرارت عشق شما را زیاد می کنند.

  مرداد

  امروز باید نقطه امن و ثابت فکر و ایده های خود را پیدا کنیدو در حال حاضر، نم یدانید برای 5 دقیقه آینده چه برنامه ای دارید، چه برسد به 5 سال آینده! متاسفانه توان تصمیم گیری ندارید زیرا نمی توانید به درستی واقعیت ها را ببینید و تشخیص دهید و همین مساله، شما را در غباری از تردیدها گرفتار کرده است. بی خیال این مسایل شوید. امروز به خودتان برسید، شمع روشن کنید، غذای موردعلاقه تان را سفارش دهید، با عشقتان بیرون بروید و بدون اینکه به کار فکر کنید، روز خود را تمام کنید. فردا روز بهتری خواهد بود.

  شهریور

  حس زیاد حرف زدن در شما زیاد خواهد بود. دوست دارید دایم در مورد همه چیزهایی که در سرتان می چرخند، با اطرافیان حرف بزنید. این بد نیست اما مراقب باشید قولی ندهید یا تصمیمی نگیرید که بعدها پیشمان شوید. در جمع دوستان و همکاران باشید. جلسه های گروهی بگذارید و از نظرات دیگران به عنوان چراغ راه خودتان استفاده کنید. اما در هیچ کاری افراط نکنید که احتمال پشیمانی زیاد است. این را در خاطر داشته باشید، پیشگیری بهتر از درمان است. اعتدال و میانه روی کلید شادی های امروز شما خواهد بود. برای اینکه عشقتان را شعله ور کنید، مقاله هایی در این حوزه مطالعه کنید و اصول و ویژگی های این رابطه را یاد بگیرید.

  مهر

  امروز بالاخره پس از مدت ها می توانید نقطه امن مالی را بیابید. سرانجام با کمک اطرافیان یا مطالعات خودتان، به این باور می رسید که پول هایتان را در حسابی پس انداز یا در ملکی سرمایه گذاری کنید. اما این کار شما را در این اشتباه نیندازد که عقل کل هستید و می توانید همیشه به خودتان اعتماد کنید. بهترین تصمیمات همیشه با مشورت و فکرهای گروهی گرفته می شوند. حالا که خیالتان راحت شده، با عشقتان برنامه بگذارید، بریون بروید و شاد باشید. می توانید با هم پاساژ گردی کنید و از محصولات جدیدی که به بازار آمده اند دیدن کنید.

  آبان

  «پس من چی؟» این جمله را امروز زیاد از خودتان خواهید شنید. احتمالا با رویدادهای مواجه می شوید که فکرتان را مشغول می کند که پس سهم شما از این اتفاق چیست! اما به جای زانوی غم بغل کردن و چشم بستن بر فرصت هایی که پیش پایتان قرار دارند، قوی باشید و بدانید با کمی اعتمادبه نفس می توانید خیلی بهتر از آنچه از دست داده اید را به دست بیاورید. برای درخشیدن حتما نباید عالی و بی نقص باشید. هر چه در سر دارید را روی کاغذ پیاده کنید. ایده های شما ارزش بسیاری دارند و فقط باید کمی نظم و انسجام پیدا کنند تا بتوانند موقعتی کنونی شما را به طور کلی متحول کنند.

  آذر

  با اینکه بسیار دوست دارید برای سفر و تفریح و هیجان برنامه ریزی کنید، اما از طرفی بسیار هم بی حوصله و خسته هستید. انرژی هایتان امروز کم است بنابراین، زمان خود را طوری بچینید که کارهای اصلی انجام شوند و بقیه افکار و کارها را در روزهای دیگر که حالتان بهتر بود، انجام دهید. امشب شاید مجبور شوید به عشقتان بگویید که هیچ برنامه نداشته باشید و حتی حوصله بیرون رفتن هم نداشته باشید. از اینکه ناراحت بشود، نگران نباشید. به طور کامل برایش توضیح دهید که فکرتان مشغول کار است و نمی توانید آن طور که شایسته او است، مهربان باشید.

  دی

  امروز میان کارها، خواسته و اهدافتان عدم تعادل برقرار است و نمی دانید به کدام یک باید رسیدگی کنید. از یک طرف دلتان می خواهد بیرون بروید و در جمع دوستان شادی کنید، از طرفی کلی کار سرتان ریخته و باید آنها را انجام دهید. از طرفی هم، نگرای های مالی هم هستند که نمی دانید چطور می توانید درآمدتان را افزایش دهید. توصیه ما این است که در خانه بمانید و بیشتر روی برنامه ریزی و زمان بندی کارهایتان تاکید داشته باشید و تفریح را به زمان دیگری موکول کنید. امروز برای آشنایی با فرد جدید یا آغاز یک رابطه زمان مناسبی نیست.


  بهمن

  در کار قول هایی ندهید که بعدا نتوانید از عهده آنها بر بیایید. معاشرت و ارتباط داشتن با دیگران بسیار هم خوب است اما آن را از حد نگذرانید و به خود و برنامه های خود نیز بها دهید. باید بتوانید میان زندگی شخصی و کاری تعادل برقرار کنید. تغییرات مالی جامعه در حوزه کار خود را دنبال کنید تا بتوانید راه های تازه برای کسب درآمد بیشتر کسب کنید. در محل کار هم می توانید با طرح ایده های خود، از همکاران همفکری بگیرید. از نظر احساسی انرژی های شما کم هستند و بهتر است با عشقتان قرار نگذارید زیرا به هیچ کدام خوش نخواهد گذشت.

  اسفند

  امروز خوش شانسی زیادی با شما همراه است. با اینکه کم حوصله هستید و نم یدانید دقیقا چه کاری را باید انجام دهید، اما این فرصت را دارید تا با کمک اطرافیان، بهترین ها را داشته باشید. برای سفر به شهرهای جدید برنامه ریزی کنید. یا استارت یک کار تازه را در ذهن بپرورانید. اما هیچ نوع تصمیم قطعی نگیرید. امروز فقط باید اطلاعات جمع کنید و از دیگران مشورت بگیرید. کارهای اصلی و اجرایی را برای روزهای آینده بگذارید. اگر مجرد هستید، امروز بهتر است در جاهایی که متفاوت هستند دنبال یار باشید.
   

  موضوعات مشابه

  ☜ⓐ②ⓗ☞ از این پست تشکر کرده است.
 2. ☜ⓐ②ⓗ☞

  ☜ⓐ②ⓗ☞ ONLY FOR >>> A2H کاربر تایید شده کاربر پر تلاش ( طلایی)

  تاریخ عضویت:
  ‏4 دسامبر 2013
  ارسال ها:
  606
  تشکر شده:
  797
 3. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,497
  جنسیت:
  زن
  -7-
   
  ☜ⓐ②ⓗ☞ از این پست تشکر کرده است.
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.