1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  سکوت
  رد اعلامیه

فال روزانه / 1 بهمن

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏21 ژانویه 2015 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه 01 / 11 / 1393

  فروردین

  در کارهای گروهی احتمالا با مشکل مواجه خواهید شد. باید مراقب باشید تا سریع واکنش نشان ندهید. امروز طوری پیش می رود که مردم نقاب از چهره بر می دارند و شما می توانید شخصیت های واقعی آنها را ببینید. بهترین زمان برای اینکه به سراغ دوستان قدیمی خود بروید، همین امروز است. حتی می توانید به سراغ عشق قدیم خود بروید و با او قراری بگذارید. احتمال اینکه دوباره رابطه تان از سر گرفته شود، زیاد است.

  اردیبهشت

  امروز سعی کنید بیشتر بیننده و شنونده باشید. در کارهای گروهی نمی توانید خیلی موفق باشید و بهترین کار این است که عقب بکشید و خودتان را در هیچ کاری دخالت ندهید. این فرصت را دارید تا به کارهای قبلی خود نظری بیندازید و ایرادهای آن را پیدا کنید. برای اینکه روز آرامی در پیش داشته باشید، سرتان فقط به کار خودتان باشد. امروز این تردید را هم دارید که از یک رابطه عاشقانه چه می خواهید! این طرز فکر باعث می شود تا عشقتان تصور کند شما بیش از آنچه دارید می خواهید. برای اینکه دلخوری ایجاد نشود، در مورد تردیدهای خود حرف نزنید.

  خرداد

  امروز خیلی مراقب باشید. احتمالا در کارهای دسته جمعی بحث و مشاجره ای خواهد بود. شما توان این که آرام نظر بدهید را ندارید و این می تواند به موقعیت کاری شما لطمه بزند. کارهای شخصی خود را انجام دهید. اگر نویسنده هستید، به نوشتن بپردازید یا در بلاگ شخصی خود مطلب بگذارید. اما با اطرافیان خیلی تعامل نداشته باشید. در رابطه عاطفی نیز اگر با هم خیلی تفاهم ندارید امروز زمان خوبی برای حرف زدن نیست.

  تیر

  خداحافظ ارتباط های شفاف. سلام ای سوبرداشت ها، شک ها، تردیدها. امروز همه چیز در هاله ای از ابهام قرار دارند. نمی توانید درست منظور خودتان را بیان کنید. خودتان هم درست دیگران را درک نخواهید کرد. پس ترجیحا زیاد دور و اطراف دیگران نباشید. برای خودتان سرگرمی پیدا کنید یا با کار سرتان را گرم کنید. اما تعامل یا معاشرت نزدیکی با دیگران نداشته باشید تا امروز تمام شود و این ابرهای ابهام از آسمان زندگی شما بروند. در رابطه عاطفی هم امروز هر چه دورتر باشید، بهتر است.

  مرداد

  از یک طرف نمی توانید احساسات خود را مخفی کنید، از طرفی هم اگر آنها را بیان کنید ممکن است مورد سوبرداشت قرار بگیرد. یا نتوانید شفاف آنچه که در سرتان هست را برسانید. پس لطفا، بیشتر دنبال سرگرمی و تفریح باشید. سراغ دوستان قدیم بروید. اگر مشکلی با عشقتان دارید و نمی توانید به تنهایی حل کنید، پیش مشاور بروید تا ریشه مشکلات را بیابید و با راهنمایی، عشق خود را در مسیر درست قرار دهید. این را به یاد داشته باشید وقتی صادق باشید، صادقانه هم جواب می گیرید.

  شهریور

  از امروز سعی کنید بیشتر روی سلامت خود تمرکز داشته باشید. غذاهای مقوی و سالم بخورید. ورزش کنید. عادت های مضر را کنار بگذارید. برای خودتان فهرستی از کارهایی که باید انجام دهید، تهیه کنید. روی مسایل مهم و اساسی تمرکز داشته باشید. با عشقتان یک روز آرام داشته باشید. در مورد موضوعات مورد علاقه تان حرف بزنید. اگر هم تنها هستید، امروز زمان خوبی برای دوست یابی نیست و باید صبور باشید.

  مهر

  خلاقیت های خود را نشان دهید. هنر در ذات شما نهادینه شده است. پس از آنها به بهترین شکل استفاده کنید. شما این فرصت را دارید تا خودنمایی کنید و طراح هایتان را مطرح کنید. اما احتمال اینکه با مخالفت روبه رو شوند هم هست. باید صبور باشید. واکنش نشان ندهید. اگر اطرافیان خیلی بر وفق مراد شما رفتار نمی کنند، سعی کنید به کارهای خودتان برسید و حرفی نزنید که بعدها پشیمان شوید. با عشقتان هم رفتار عادی داشته باشید و منتظر یک روز عاشقانه نباشید، زیرا امروز احساسات هر دو شما کم است.

  آبان

  امروز از در سیاست وارد شوید. یعنی اصلا بدون فکر حرف نزنید و هیچ رفتار خاصی از خود نشان ندهید. باید بتوانید در کمال آرامش با دیگران تعامل داشته باشید. احتمال بحث و مشاجره در کارهای گروهی زیاد است. مراقب زبان خود باشید. برای سلامتی خود نیز برنامه ریزی کنید. از غذاها و عادت های مضر دور شوید. ورزش کردن برای شما بسیار مفید است. آن را در دستور کارهای آینده خود بگذارید. غذای سالم و ورزش در کنار هم به شما کمک می کند تا تنش ها را دور کنید.

  آذر
  در ارتباطات خود با دیگران مراقب باشید چه چیزی به زبان می آورید. شاید اصلا بهتر باشد امروز در خانه بمانید و روی کارهای خود تمرکز کنید. به هیچ عنوان نمی توانید با دیگران ارتباط خوبی داشته باشید. هر حرف شما سوبرداشت می شود و ممکن است به اختلاف با دیگران بینجامد. برای خودتان سرگرمی درست کنید. یا فهرستی از کارهایی که باید انجام شود، تهیه کنید و برایشان زمان بگذارید. با عشقتان هم یک روز معمولی خواهید داشت. اگر تنها هستید، امروز هیچ قرار نگذارید زیرا زمان خوبی برای آشنایی نیست.

  دی

  امروز مراقب خرج های خود باشید. همیشه باید در ته حسابتان مقداری پول بگذارید بماند تا در مواقع نیاز بتوانید از آنها استفاده کنید. شاید حتی بد نباشد گاهی کارت بانکی خود را در خانه بگذارید تا الکی خرج نکنید. اگر دنبال کار جدید هستید، امروز به شرکت های قبلی ایمیل بزنید. یا دوستان قدیم خود را ملاقات کنید. رابطه های قدیم برایتان راهساز خواهند بود. در مسایل عاطفی هم حتی می توانید به عشقتان زنگ بزنید. حالی از او بپرسید. یا قراری با او بگذارید. این رابطه دوباره شکل خواهد گرفت و دوباره می توانید در کنار هم شاد باشید.

  بهمن

  ارتباط ها امروز خیلی بد پیش می روند. نه شما دیگران را درک می کنید، نه آنها متوجه خواسته های شما می شوند. این حالت بسیار ناامید کننده است. برای اینکه خیلی در این فاز غم گرفتار نشوید، تمرکز خود را روی کارهای شخصی بگذارید و یک امروز را از دیگران دور باشید. حتی از عشقتان هم فاصله بگیرید تا حرفی نزنید که موجب ناراحتی او بشود.

  اسفند

  امروز بهتر است در دنیای گذشته ها سیر کنید. با دوستان قدیمی تماس بگیرید. در کنار آنها باشید. ای ایده هایشان کمک بگیرید. در میان دوستان جدید خیلی نمی توانید راحت باشید. احتمال بحث و مشاجره زیاد است. در محل کار ممکن است در کارهای گروهی ناموفق باشید. بهتر است روی پروژه های خلاقانه خود تمرکز کنید و از ارتباط های گروهی فاصله بگیرید.
   

  موضوعات مشابه

 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.