1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

دختر زیبایی که هیچکس حاضر به ازدواج با وی نیست !+عکس

شروع موضوع توسط !!!OMID!!! در ‏26 ژانویه 2015 در انجمن اخبار و مطالب گوناگون خبری

1. !!!OMID!!!

!!!OMID!!! کاربر پر تلاش ( طلایی)

awww.parsnaz.ir_images_2014_12_1082811716.jpg
    دختر زیبایی که هیچکس حاضر به ازدواج با وی نیست,این دختر جوان و زیبا خواستگاران زیادی دارد اما همه او از فرار می کنند و حاضر به ازدواج با او نیستند و تاکنون نتوانسته است ازدواج کند.عکس و جزئیات بیشتر را در ادامه مشاهده کنید.

خانم ناتاشا گلدورث دوست دارد مرد رویاهایش را بیابد ولی یافتن این مرد سخت است چرا که وی باید حاضر باشد در آپارتمانی پرشده از مجموعه وسایلی با زمینه عروسک مشهور “Hello Kitty” زندگی کند.

ناتاشا ۲۹ سال دارد و مربی پروش اسب است و از سن نوجوانی بسیار به این شخصیت کارتونی علاقه داشت و بیش از ۱۵ سال را صرف جمع آوری ۱۰،۰۰۰ آیتم با موضوع این عروسک کرد که ارزش آنها بیش از ۵۰،۰۰۰ پوند برآورد می شود.

همه اتاق های آپارتمان او پوشیده از انواع اکسسوری های کیتی از جمله جواهرات، مبلمان، لباس، پرده و ۴۰۰۰ نوع اسباب بازی نرم است.
    awww.parsnaz.ir_images_2014_12_46031013_parsnaz_ir.jpg

“قلمرو پادشاهی عروسک کیتی” در زندگی او باعث شده که وی نتواند مرد مورد علاقه اش را بیابد. او می گوید:”در گذشته مردانی وارد زندگی من شدند و سعی کردند که من از این علاقه ام درست بردارم ولی من از آنها جدا شدم، چرا که این بخشی از وجود من است و آن را برای هیچ * تغییر نمی دهم.”
    awww.parsnaz.ir_images_2014_12_590987811_parsnaz_ir.jpg
    ناتاشا ادامه داد:”یکی از نامزدهایم سعی کرد به من بگوید که لباس های کیتی را نپوشم و باید لباسی بزرگسالانه بپوشم تا انقدر بچه گانه به نظر نرسم و یا دیگری از من خواست کلکسیون کیتی را بفروشم و من مجبور شدم به آنها بگویم که اگر مردی من را با قلمرو کیتی قبول ندارد ، من هم علاقه ای به او ندارم.”

awww.parsnaz.ir_images_2014_12_590987811_parsnaz_ir.jpg
    علاقه ناتاشا از وقتی شروع شد که در سال ۲۰۰۰ یکی از دوستان ژاپنی مدرسه اش یک دفتر با عکس کیتی به او هدیه داد. پس از آن او شروع به خرید اقلام بزرگتری با زمینه این عروسک کرد و در سال ۲۰۰۴ و در سن ۱۹ سالگی به یک آپارتمان یک خوابه نقل مکان کرده و آن جا را پر از اقلام متعدد از این عروسک کرد.