1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

فال روزانه / 8 بهمن

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏28 ژانویه 2015 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه 08 / 11 / 1393

  فروردین

  نیمه خالی لیوان را می بینید؟ امروز باید باهوش تر باشید. باید با خوش بینی یک سری محدودیت ها را از بین ببرید و از آن طرف هم، یک سری محدودیت ایجاد کنید. شاید شاهد برخی رفتارهای سرد باشید اما خوبی اش این است که می توانید واقعیت ها را بهتر ببینید. اما نگذارید موجب ناامیدی شما یا از بین رفتن اعتمادبه نفستان بشود. به خودتان سخت نگیرید. هنگامی که دچار شک می شوید، به جای حرص خوردن روی حل مساله تمرکز کنید. این را به یاد داشته باشید: یک شبه نمی توان ره ساله را رفت! به عشقتان بیشتر اعتماد داشته باشید و نگذارید شک موجب از بین رفتن عاطفه شما بشود.

  اردیبهشت

  امروز وضعیت مالی شما به سمت محدودیت بیشتر پیش می رود. باید بیشتر روی خرج های خود تمرکز داشته باشید. اگر احساس می کنید در کار فعلی خود محدودیت دارید و نمی توانید درآمدی که لازم است را از آن کسب کنید، شاید لازم باشد یک بازنگری کلی به این مساله داشته باشید. این را بدانید خودتان به تنهایی از عهده کارها بر نمی آیید. از مشورت دیگران کمک بگیرید و به آنها اعتماد کنید. این همفکری ها شما را به ثبات مالی خواهند رساند.

  خرداد

  امروز بیشتر به خودتان فکر می کنید. تصورتان این است در یک جاده به تنهایی در حال حرکت هستید و فقط خودتان می توانید به خود کمک کنید. اما این طور نیست. کمی مثبت تر به زندگی و رویدادها نگاه کنید. شاید سردی برخی روابط و رفتارها این حس را در شما به وجود آورده باشد. اما ناامید نباشید و خودتان را در سایه مخفی نکنید. هر چه قدر مثبت اندیش تر باشید، راهکارهای بهتری برای زندگی پیدا خواهید کرد.

  تیر

  امروز برخی از محدودیت هایی که در محل کار یا در زندگی شخصی وجود دارند، شما را به خیال پردازی و رویابافی وا می دارند. اگر می توانید یک فرصتی را برای استراحت پیدا کنید تا انرژی هایتان دوباره به دست بیایند. یوگا و مدیتیشن یا پیاده روی در هوای سالم می تواند راهگشا باشد. به اطرافیان اعتماد داشته باشید و با یک بار رفتار سرد دیدن، سریع ناامید نشوید و در پیله تنهایی فرو نروید.

  مرداد

  به واسطه ستاره ها امروز کمی استرس را تجربه خواهید کرد. تصور می کنید در میانه مسیر تنها مانده اید و کسی نیست به کمک شما بیاید. اما نیمه پر لیوان را ببینید. به جای دپرس شدن و خیالات منفی به این فکر کنید که چطور به این نتیجه رسیده اید! و اینکه ناامید نباشید. رفتار سرد اطرافیان شما را دچار این توهم کرده که کارایی لازم را ندارید. اما این طور نیست. باید راه فرار از دام این حس های منفی را بیابید و همچنان در جمع باشید. این را بدانید که مشورت گرفتن از دیگران شما را خیلی سریع تر به نتیجه دلخواهتان می رساند.

  شهریور

  امروز استرس زیادی را تجربه خواهید کرد. دایم در شک و دوراهی هستید. از یک فکر مسوولیت های کاری و از طرفی هم علاقه مندی های شخصی خودتان قرار دارند و نمی دانید چگونه می توان میان آنها تعادل برقرار کرد! این را بدانید که عشقتان به توجه بیشتر شما نیاز دارد. پس با همفکری گرفتن از دیگران، سریعا یک راه چاره پیدا کنید و به خانه بروید تا در کنار او باشید. هر گاه به درست بودن مسیر انتخابی خود شک کردید، به جای زانوی غم بغل کردن، دنبال راه بگردید و مساله را حل کنید.

  مهر

  امروز در موقعیت های استرس زا گرفتار می شوید. اما اصلا دست و پای خود را گم نکنید و با منطق و حفظ آرامش، سعی کنید خیلی سریع آنها را پشت سر بگذارید. برای اینکه در این فاز نمانید، بهتر است با دیگران ارتباط نزدیک تری داشته باشید. در مورد مسایل مالی از آنها مشورت فکری بخواهید. این کار کمک می کند تا راه حل خوبی برای مشکلات بیابید. به جای اینکه به نیمه خالی لیوان خیره شوید، مثبت اندیش باشید و بدانید یک روزه نمی توانید به جایگاهی که می خواهید برسید. حرف زدن و ارتباط برقرار کردن، حلال مشکلات امروز شما است.

  آبان

  امروز دایم درگیری های فکری برای خودتان درست می کنید. از یک طرف فکر مسوولیت های کاری و از طرفی هم زندگی عاطفی. نمی دانید چه کنید که به هر دو آنها برسید و مشکلی برای هیچ طرفی پیش نیاید. چاره این کار مشورت گرفتن از دیگران است. باید در مورد مشکلات خود حرف بزنید تا هم استرس ها و شک هایتان برطرف شوند و هم بتوانید آرامشی که می خواهید را به دست بیاورید. برای به دست آوردن آرزوها، باید دید منفی گرای خود را کنار بگذارید. در دنیای واقعی باشید و برای اهداف طولانی مدت برنامه ریزی کنید.

  آذر

  امروز احتمال اینکه با همکاران دچار درگیری یا مشکل بشوید، وجود دارد. خودتان را آماده کنید تا جدی و سرسخت باشید اما از کوره در نروید. بی احترامی نباید بکنید، فقط اگر کسی نقد بی موردی داشت، با آرامش و با کلام از خودتان دفاع کنید. این مسایل و رفتارها نباید شما را در لاک خود فرو ببرند. ناامید نباشید و برای جلوگیری از این پیشامدها، همیشه با دید مثبت به زندگی و رویدادها نگاه کنید. امروز ترس و شک در دلتان هست و برای برطرف کردن آنها، باید سکوت و آرامش درونی خود را حفظ کنید.

  دی

  بهترین فرصت برای سامان دادن به کارها، امروز است. البته کمی شک و بدبینی در دلتان هست که باید آن را کنار بگذارید. اگر فقط نیمه خالی را ببینید، نمی توانید به نتیجه ای که در سرتان هست برسید. پس آرامش خود را حفظ کنید. از دیگران دوری نکنید ، بلکه برعکس، به آنها نزدیک شوید و مشورت فکری بگیرید. اگر در مسایل مالی با مشکل یا کمبودی مواجه شده اید، وقتش رسیده که یک بازنگری کلی به کارهایتان داشته باشید. شاید لازم باشد در شغل خود تجدید نظر کنید.


  بهمن

  هرگز صورت مساله را پاک نکنید. اگر مساله ای موجب ناراحتی شما می شود، به جای مخفی کردن، آن را مطرح کنید. حرف بزنید. اما آرامش هم داشته باشید. شک و تردیدها کمی شما را کلافه کرده اند و استرس دارید. اما می توانید با کمک گرفتن از دیگران آن را برطرف کنید. پروژ ه های کاری خود را طوری تعریف کنید که برای رسیدگی به زندگی شخصی هم فرصت کافی داشته باشید. عشقتان امروز به شما بسیار نیاز دارد. پس زودتر از کار به خانه بازگردید و در کنار هم شاد باشید. این را بدانید که آدم ها از یکدیگر مسایل زیادی می آموزند.

  اسفند

  امروز استرس دارید و این مساله ناراحتان می کند. اما به جای اینکه حرص بخورید، بیرون بروید و با دوستان سر خود را گرم کنید. با آنها در مورد افکار منفی حرف بزنید و از آنها کمک بخواهید. شاید رفتار سرد برخی افراد موجب ناامیدی شما شده باشد، اما در دام افسردگی گرفتار نشوید. این موارد موقت هستند و با کمی تعامل و معاشرت با اطرافیان برطرف می وشند. برای از بین بردن مشکلات باید آنها را بشناسید و با آنها روبه رو شوید. آهسته و پیوسته قدم بردارید و بدانید یک شبه نمی توان راه صدساله را رفت.
   

  موضوعات مشابه

  deniz از این پست تشکر کرده است.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.