1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

فال روزانه / 18 بهمن

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏7 فوریه 2015 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه 18 / 11 / 1393

  فروردین

  امروز بیشتر روی مشکلات کاری خود متمرکز خواهید بود و نمی توانید یک لحظه هم از فکر کردن به آنها دست بردارید؟ دنبال راه های تازه بگردید و ببینید بقیه در این جور مواقع چه کارهایی می کنند. این کمک می کند تا سریع تر آنها را برطرف کنید. موسیقی های آرامش بخش گوش کنید و دوش آب گرم بگیرید تا از افکار ناراحت کننده رها شوید. اجازه دهید ذهنتان آزاد شود تا راه مناسب خودش را به شما نشان دهد.

  اردیبهشت

  امروز بیشتر به این فکر می کنید که دیگران از شما راضی باشند و کسی از دستتان ناراحت نشود. فکر می کنید این بهترین روش برای حفظ آرامش میان دوستان است. ما این کار فقط به قربانی کردن خوشحالی های خودتان منتهی می شود. اگر این طور فکر نمی کنید، بهتر است چند ساعت را به بررسی مسایل شخصی خود اختصاص دهید تا متوجه شوید خیلی مواقع به خاطر رضایت دیگران از خودتان گذشته اید. این مسایل در طولانی مدت شما را اذیت خواهد کرد. پس روشتان را تغییر دهید. در کنار دوستان، به خودتان هم فکر کنید و اگر دوست ندارید کاری را انجام دهید، لازم نیست برای خوشایند اطرافیان آن را قبول کنید.

  خرداد

  امروز جذابیت زیادی برای دیگران خواهید داشت و بسیاری از توجه ها را به خود جلب خواهید کرد. به همه کلماتی که می خواهید استفاده کنید، فکر کنید. مردم همه مشتاق همراهی با شما هستند و این شما هستید که باید آنها را در کنار خود حفظ کنید. واژه های جالب استفاده کنید و بیش از این خود را در دل اطرافیان جا کنید. بهترین زمان برای توسعه دایره دوستان امروز است. البته برای این منظور باید استراتژی های تازه داشته باشید. این مساله در مسایل کاری بسیار به شما کمک خواهند کرد. وقتی نگاه دقیق به رویدادها و آدم ها داشته باشید، سریع تر می توانید راه های پیشرفت را پیدا کنید.

  تیر

  امروز ارتباط با دیگران برایتان بسیار خوشحال کننده خواهند بود. اگر حرفی برای بیان ندارید، خیلی مهم نیست از معاشرت با دیگران و شنیدن حرف های آنها لذت ببرید. بدون اینکه نگران نظر دیگران باشید، در مورد خود حرف بزنید. خواسته و برنامه هایتان را بیان کنید. موفقیت در دوستی این نیست که همه جانبه به دیگران فکر کنید. کمی هم به خود امیت دهید. وقتی شما صادق باشید، دیگران هم می توانند آن را درک کنند و بیشتر دوستتان خواهند داشت. برای جلب توجه اطرافیان، خودتان را قربان ینکنید. اما در عین حال، به واژه هایی که انتخاب می کنید نیز حواستان باشد.

  مرداد

  امروز در ارتباط های خود باید به این فکر کنید که علاوه بر خوشحالی دیگران، خودتان هم مهم هستید. در مسایل کاری برای اینکه باور داشته باشید می توانید پیشرفت کنید، باید به پیشرفت خود ایمان داشته باشید. خودتان با خلاقیت باید فرصت های عالی برای خود رقم بزنید. از وقت های آزاد و بیکاری های خود برای برنامه ریزی، مطالعه و مشورت با دیگران استفاده کنید. این را بدانید که تنهایی و بدون کمک اطرافیان نمی توانید به اهدافی که در سر دارید برسید.

  شهریور

  در این چند وقت خودتان را در میان کاغذها و برگه های مالی و کاری و برنامه ریزی ها گم کرده اید. وقتش رسیده تا از پشت میز بلند شوید و کمی به خود استراحت بدهید. به جمع دوستان بپیوندید. با آنها بیرون بروید و لحظه های خود را با شادی و بدون فکر به مسایل کاری سپری کنید. موسیقی های آرامش بخش گوش کنید و تا می توانید شاد باشید. بهتر شدن روحیه این مزیت را دارد که خلاقیت شما هم بیشتر می شود و خیلی بهتر می توانید برای کارهای خود راهکارهای تازه و مفید بیابید.

  مهر

  امروز به لطف کائنات می توانید روی دنیای درونی خود تمرکز کنید و همه خواسته های قلبی خود را بیرون بکشید. این را به خاطر داشته باشید که همیشه باید خودتان را در اولویت قرار دهید. احترام به دیگران و همقدم بودن با آنها به این مفهوم نیست که همه جانبه خودتان را قربانی و خواسته های خود را فراموش کنید. شما باید بین همه چیز تعادل برقرار کنید. از کار گرفته تا مسایل ارتباطی و عاشقانه. موسیقی های آرامش‌بخش، ماساژ و حمام آب گرم کمک می کنند تا از افکار منفی دور شوید. دور خود را با دوستانی که انرژی های خوب دارند، پر کنید.

  آبان

  امروز کمی حس کسالت دارید و از نظر روحی خیلی خوب نیستید. به خودتان فرصت فکر کردن بدهید تا کشف کنید ریشه این غمگینی چیست. اگر احساسات منفی دارید و همه کارهای خود را با شتاب انجام می دهید، امروز کمی سرعت خود را کم کنید. با آرامش بیشتر حرکت کنید و این را بدانید با این روش به هیچ کجا نخواهید رسید. اطراف خود را با دوستانی که انرژی های مثبت دارند پر کنید. اجازه دهید احساسات خوبتان رها شوند و نگران اینکه دیگران چه فکری در مورد شما دارند، نباشید.

  آذر

  دست از عذرخواهی کردن بردارید. امروز به روز «عذرخواهی نکردن» برای خود تبدیل کنید. برای این منظور، باید حواستان باشد کاری نکنید که به موجب آن شرمنده شوید. برای خودتان ارزش و اعتبار زیادی قایل باشید. حتی اگر اشتباهی هم مرتکب شدید، بدون حس ناراحتی، دوباره از نو شروع کنید. همیشه حرکت رو به جلو را حفظ کنید و اجازه ندهید نظرات دیگران یا موانع، جلوی راه شما سد شوند. به جای حسرت خوردن، دنبال راهکارهای تازه باشید. این امر در میان دوستان محقق می شوند. افرادی که قابل اعتماد هستند و انرژی مثبت دارند را در کنار خود حفظ کنید.

  دی

  به عقب برنگردید. گذشته ها فقط حکم تجربه را دارند. نباید فرصت های کنونی خود را با فکر کردن به گذشته ها هدر بدهید. در ارتباط های خود کمی تجدیدنظر کنید و افرادی که انرژی های خوب دارند را در اطراف خود نگه دارید. این شهامت را داشته باشید تا خودتان باشید. راضی نگه داشتن بقیه به این مفهوم نیست که خودتان را قربانی خواسته های آنها بکنید. در حالی که برای اطرافیان ارزش و احترام قایل هستید، باید به خود و خواسته های خود هم بها دهید. شاد باشید و در جمع دوستان، لجظه های خوبی را تجربه کنید. موسیقی های آرامش بخش برای رها شدن از افکار منفی بسیار مفید خواهند بود.

  بهمن

  امروز مراقب خرج کردن های خود باشید. منظور این نیست که خساست به خرج دهید، اما خرج های بیهوده را نیز کنار بگذارید و الکی جیب خود را برای خرید وسایل نالازم خالی نکنید. شاید از نظر روحی کمی به خود سخت بگیرید، اما زمان آن رسیده تا برای دوری از افکار منفی، دنبال راه حل باشید. دوش آب گرم بگیرید، موسیقی ملایم گوش کنید و چند ساعت را به خود و افکار خود اختصاص دهید. بعدازظهر را نیز با دوستان بیرون بروید تا حال و هوایتان عوض شود و فردا با انرژی بیشتر از خواب بیدار شوید.

  اسفند

  دایم کار کردن و نداشتن تفریح شما را به آدمی گوشه گیر و افسرده تبدیل کرده است. از این روش دست بردارید. خیلی راحت می توانید با برنامه ریزی، هم کار کنید و هم در جمع خانواده و دوستان حضور داشته باشید. خودتان را سرزنش نکنید و برای فرصت هایی که از دست رفته غصه نخورید. در عوض، با دوستان مشورت کنید و از توصیه های آنها برای بهبود اوضاع کار و زندگی خود کمک بگیرید. هر چیزی که خوشحالتان می کند را امروز تجربه کنید. بیرون بروید و وقتتان را برای بهبود روحیه خود خرج کنید.
   

  موضوعات مشابه

  کاویان, ♥○•TANIN•○♥, DarkWolf و 1 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
 2. deniz

  deniz کاربر تایید شده کاربر پر تلاش ( طلایی)

  تاریخ عضویت:
  ‏21 دسامبر 2013
  ارسال ها:
  193
  تشکر شده:
  1,982
  جنسیت:
  زن
 3. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  خواهش گلم
   
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.