1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

کسب در امد از اینترنت

شروع موضوع توسط vatsap در ‏4 مارس 2015 در انجمن آگهی های استخدام غیر دولتی

1. vatsap

vatsap کاربر تایید شده

سلام دوستان من امدم بتون یک کار پیشنهاد بدم
    روزی نیم ساعت کار میکنید بعد چند ماه 1 ملیون در میارید به راهتی دو راه میگم
    1- پی تی سی
    2- بیت کوین

من که خودم کار میکنم میزارم براتون یک چیز هست بش میگن بیت کوین که این هر یک دونش الان 271 دلار هست شما میتونید این رو جمع کنید یعنی اینطوریه 0.00000000 اون صفره که پشت نقطه هست بشه یک یعنی یک بیت کوین و میتونید داخل سرافی های انلاین بفروشید
    و یک راه دیگه که من کار میکنم بش میگن PTC داستانش اینه که شما میرید داخل یک سایت ثبت نام میکنید نه هر سایت سایت های معتبر که بتون میگم بعد تبلیغ که میبینی مثلا بتون 20 ریال میده بعد شما این بیست ریال جمع میکنی باش زیر مجموعه میخری شاید 20 ریال کم باشه براتون بگید نه ارزش نداره کار کنم ولی وقتی شما زیر مجموعه تون زیاد شه میتونید زیر مجموعه مستقیم بگیرید حالا این پی سی رو یادتون میدم اگه دوس داشتید کار کنید همین جا سوالاتتونو بپرسید کمکتون کنم
    ولی بگم حوصله میخاد ها ولی بعده چند ماه که زیر مجموعه گرفتیدو اینا ماهی 1 تا 2 ملیون رو راحت در میارید میتونید بیت کوین هم کار کنید کنارش دیگه عالی میشه من همین کارو میکنم

معرفی چند سایت پی تی سی

tikbux.ir -------------------------------------------------- اثبات پرداختی های سایت
    ultramoney.ir------------------------------------------- اثبات پرداختی های سایت
    yekbux.ir -------------------------------------- اثبات پرداختی های سایت
    farsbux.ir -------------------------------------- اثبات پرداختی های سایت

حالا سایت بیت کوین
    بیت کوین چون خارجی هست باید کیف پول بسازیم تا بیت کوین داخلش جمع کنیم که وقتی یکی شد بفروشیم

آموزش ساخت کیف پول

معرفی چند سایت بیت کوین

goldsday.com
    coincollecting.ws
    starsbit.com
    free-bitcoin.org

توجه
    : هر چی بیشتر کار کنید بیشتر پول در میارید
    همه این سایت هایی که دادم معتبر هستن و با سابقه بالا 2 سال کار هستن

آموزش تصویری کار با سایت های پی تی سی
    برای کسب درآمد مراحل زیر را انجام میدهیم
    1. کلیک عضویت و تکمیل فرم عضویت
    2. کلیک ورود و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور
    aclickpay.loxblog.com_upload_c_clickpay_image_32.JPG
    3. کلیک مشاهده آگهی
    بعد از کلیک مشاهده آگهی ابتدا روی یکی از آگهی های مدیر که دراینجا 2 تاست کلیک کرده تا به حالت انتخاب درآید: aclickpay.loxblog.com_upload_c_clickpay_image_33.JPG
    بعد روی علامت تیک مانند تصویر زیر کلیک کرده تا آگهی باز شده و نوار سبزرنگ تکمیل شود: aclickpay.loxblog.com_upload_c_clickpay_image_34.jpg
    پس از مشاهده aclickpay.loxblog.com_upload_c_clickpay_image_az.JPG آن آگهی را بسته که بصورت تصویر زیر قفل میشود و دیگری را به همین ترتیب کلیک میکنیم: aclickpay.loxblog.com_upload_c_clickpay_image_36.jpg
    بعد از کلیک آگهی های مدیر، آگهی ها باز میشوند و میتوان آنها را به همینصورت کلیک کرد و پس از مشاهده aclickpay.loxblog.com_upload_c_clickpay_image_11.JPG آن آگهی را بسته و سایر آگهی ها را نیز به همین ترتیب کلیک میکنیم.

یک توضیح در مورد روش کار خودم که زود پول دستتون بیاد
    از وقتی که توی این سایت ها ثبت نام کردم ، استراتژی های زیادی رو برای افزایش درآمدم امتحان کردم.
    من استراتژی که در پایین قرار داده ام رو بهترین استراتژی برای شروع از 0 در هر روز تا رسیدن به حداقل چند هزار تومان در آمد در روز میدونم در کوتاهترین زمان ممکن و بدون هیچ سرمایه ی اولیه ای .
    البته اگه بتونین در شروع کار چند هزار تومن سرمایه گذاری کنین زودتر به هدفتون میرسین.
    در مراحل زیر اول حسابمون رو به طلایی و بعد مستقیما به نهایی ارتقا میدیم.
    کلید در آمد ثابت توی باکس ها زیرمجموعه هست، هر چی زیر مچموعه هاتون بیشتر باشن زودتر به هدفتون میرسین.چون زیر مجموعه ها در باکس ها اجاره داده میشن بسیاری از افراد شکست میخورن چون بدون هیچ برنامه ای فقط زیر مجموعه اجاره و اجاره و اجاره میکنن و مقداری از پول رو برای تعویض زیر مجموعه های غیر فعال و تمدید زیر مجموعه ها ی فعال در آخر ماه نگه نمیدارن.
    زیرمجموعه ها در باکس ها انسان هستند (نه ماشین مثل بیشتر سایتهای PTC ) و قیمت هر کدومشون بستگی به سایت ها دارد مثلا در باکس 24 قیمت هر کدوم 300 تومن برای یه ماه هست . بیشترشون فعالن ولی بعضیهاشون هم نه. شما میتونین یه زیر مجموعه غیر فعال را با یه زیرمجموعه فعال با قیمت (در باکس 24) 20 تومن عوضش کنین.تعویض عضو به نفعتونه پس اگه دیدین عضوی فعال نیست تعویضش کنین.
    فقط یادتون باشه که اوایل کار فقط صبر و حوصله نیاز دارین (یه شبه نمیشه راه صد ساله رو رفت) ، اگه اعتقادی به این سایت ندارین یا فکر میکنین آدمی هستین که زود کنار میکشین این کار به دردتون نمیخوره ، ولی اگه می بینین آدمی هستین که حاضرین برای رسیدن به هدفتون یه کمی صبر به خرج بدین و هر تلاشی که نیاز داشته باشه رو انجام بدین مطمئن باشین به یکسال نمیرسه که به در آمد ثابت میلیونی فقط با همین سایت میرسین و مهمتر اینکه دیگه اون موقع فقط کافیه روزی 8 تا تبلیغ ببینین که این هم بیش از 10 دقیقه وقت نمیگیره ، خیلی خب پس اگه جزو دسته ی دوم هستین به خوندن ادامه بدین.

مرحله 1 :
    یه زمانی از روز رو برای کلیک روی همه ی تبلیغاتتون انتخاب کنین.سعی کنین اگه براتون امکانش هست هر روز در همون زمان کلیک کنین .برای افزایش درآمدتون مخصوصا در اوایل کار که زیرمجموعه ندارین چند بار در طول روز برای کلیک روی تبلیغات جدید ، سایت رو چک کنین.
    مرحله 2 :
    وقتی موجودی جاری شما به 1000 تومن رسید پول رو به سپرده منتقل بدین اگر پشتکار خوبی داشته باشید میتوانید در عرض دو روز به 1000 تومان برسید
    مرحله 3 :
    با 1000 تومن 3 تا زیر مجموعه اجاره کنین
    با عضویت استاندارد شما 2 تومن به ازای هر کلیک زیرمجموعه هاتون دریافت میکنین.
    مهم : تو این مرحله پولتون رو به هیچ وجه برداشت نکنین. وقتی درخواست برداشت میکنین (شما میتونین وقتی به 5000 تومن رسیدین درخواست کنین) پول فورا به حسابتون واریز میشه (یادتون باشه که سخترین مرحله ی کار با باکس همین چند هزار تومن اوله ). بیشتر افراد برای اینکه مطمئن بشن که این سایت قابل اطمینانه اینکارو میکنن ولی من اینجا هستم و بهتون میگم که مطمئن باشین این سایت معتبره ولی باز هم اگه میخواین مطمئن بشین برداشت کنین ، ولی فقط یه بار.
    مرحله 4 :
    به اجاره کردن بسته های 3 تایی زیر مجموعه ادامه بدین (وقتی که موجودیتون دوباره به 1500 رسید) . همینطور که موجودیتون افزایش پیدا میکنه میتونین بسته های بزرگتری رو اجاره کنین. وقتی به 1000 زیر مجموعه رسیدین دیگه زیر مجموعه جدیدی اجاره نکنین و فقط اونایی که دارین رو نگه دارین (شما تو حالت استاندارد میتونین تا 1000 زیر مجموعه اجاره کنین) .
    کلیک زیرمجموعه ها :
    1000 زیر مجموعه * 7 میانگین کلیک زیر مجموعه ها * 2 قیمت هر کلیک زیر مجموعه * 30 روز در ماه = 420،000 تومن
    مرحله 5 :
    وقتی موجودی جاری شما به 500000 رسید از اون برای ارتقاء عضویتتون به طلایی استفاده کنین. بعد از ارتقاء زیرمجموعه هاتون به طور اتوماتیک به جای 2 تومن ، 5 تومن براتون درامد کسب میکنن . از این به بعد در اصل شما درآمدتون دو برابر قبل میشه.
    کلیک زیرمجموعه ها :1000 زیر مجموعه * 7 میانگین کلیک زیر مجموعه ها * 5 قیمت هر کلیک زیر مجموعه * 30 روز در ماه = 1،050،000 تومن
    مرحله 6 :
    دوباره شروع به اجاره زیرمجموعه کنین ولی مطمئن بشین که موجودی کافی برای بازیافت و تمدیدشون داشته باشین.وقتی به 1200 زیرمجموعه رسیدین دیگه زیرمجموعه اجاره نکنین و فقط همین زیرمجموعه هاتون رو مدیریت کنین .
    مرحله 7 :
    وقتی عضویت تان را طلایی کردید و حداکثر زیر مجموعه را اجاره کردید پولتان را برای خرید زیر مجموعه های دائمی جمع کنید و زیر مجموعه دائمی بخرید شما میتوانید 1200 زیر مجموعه دائمی بخرید و پول خرید انها 4500 است که تا همیشه آن را دارید و دیگر نیازی به تمدید ان ها نیست و در این حالت زیر تعداد مجموعه های شما به 2200 میرسد
    2200 زیر مجموعه * 7 میانگین کلیک زیر مجموعه ها * 5 قیمت هر کلیک زیر مجموعه * 30 روز در ماه = 2،310،000 تومن
    برداشت پول :
    بالاخره زمان بهترین مرحله هم رسید. بهترین زمان برای برداشت پول بعد از داشتن عضویت طلایی ، داشتن 2200 زیرمجموعه و تمدید اونا به مدت 60 یا 90 روز هست ، هر چند بیشتر افراد صبر کافی برای منتظر موندن در طول این دوره رو ندارن. فقط یادتون باشه که هر چه زودتر به 2200 زیرمجموعه برسین پول بیشتری نصیبتون میشه و اگه طی این مدت هیچ پولی برداشت نکنین خیلی زودتر به این مرحله میرسین.
    نکات :
    *.شما میتونین درآمدتون رو با زیرمجموعه گیری مستقیم با استفاده از لینک یا بنری که سایت بهتون میده افزایش بدین. این زیرمجموعه ها برای شما هیچ هزینه ای ندارن و تا زمانی که فعال باشن زیرمجموعه شما باقی میمونن.
    *.اوایل این کار تلاش و صبر زیادی نیاز داره ولی فراموش نکنین که بعد از اینکه یه عضو نهایی شدین تنها کافیه روزی 8تبلیغ 30 ثانیه ای ببینین که بیش از 10 دقیقه طول نمیکشه ، یعنی با روزی 10 دقیقه کار تا آخر عمرتون درآمد ثابت میلیونی دارین.

Last edited by a moderator: ‏7 سپتامبر 2016
    mania&mina, دل آرا, yasiiin kh و 1 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  2. vatsap

vatsap کاربر تایید شده

آموزش پی تی سرو گذاشتم
    بیت کوین رو هم میزارم بعدا هر کی دوس داشت یا سوالی داشت من در خدمتم
    bitcoin98 @yahoo.com

3. فاطمه.کرج

فاطمه.کرج کاربر تایید شده

واااااااااای کی حوصله داره این همرو بخونه...خلاصه و جمع و جور بگین...-43--23--57-

4. فاطمه.کرج

الان باید تو یکی از این سایتا ثبت نام کنیم
    ؟آره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Last edited: ‏4 مارس 2015
  5. vatsap

vatsap کاربر تایید شده

بخون میفهمی میتونی ماهی 2 ملیون در بیاری راحت
    حالا به خودت بستگی داره

6. فاطمه.کرج

وقت ندارم...درس دارم نمیتونم بخونم....الان شما درآمد داری؟؟
    یه جری شبیه فعالیتای هرمیه دیگه درسته؟

7. vatsap

vatsap کاربر تایید شده

شبیش هست ولی خودش نیست
    هر وقت ، وقت داشتید بخونید
    من فقط پیشنهاد دادم خدافظ همه

8. vatsap

vatsap کاربر تایید شده

اگه باور ندارید رو قسمت پرداختی های سایت کلیک کنید
    خدا فظ من رفتم از انجمن فقط امدم این پست رو بدم شما هم بدونید

فاطمه.کرج از این پست تشکر کرده است.
  9. hosnam

hosnam کاربر تایید شده

سایت های جمع سپاری موفق بسیاری در جهان هستند که با کار کردن در انها بطور انلاین میتوان به درامد مناسب و قابل توجهی رسید همینطور سایت های معتبر ایرانی در این زمینه.یکی از موفق ترین و بهترین این سایت های ایرانی سایتیه که در زیر ادرسش رو گذاشتم و پیشنهاد میکنم حتما بهش سر بزنید

http:// minikar.com

Last edited by a moderator: ‏27 سپتامبر 2016
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.