1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

گوگل ادسنس

شروع موضوع توسط alicpu در ‏22 ژوئیه 2012 در انجمن کسب و کار در اینترنت

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

برای کسب درامد بالا و عالی از گوگل ادسنس هر گونه سوالی دارید بپرسید جواب خواهم داد .
    گوگل ادسنس یک سیستم نمایش تبلیغات در سیستم سایت یا وبلاگ شما است و به ازای هر کلیک بر روی ان تبلیغات گوگل از چند سنت تا 100دلار به شما پول می دهد .
    حالا برای کار با گوگل ادسنس باید حتما یک اشنا در خارج از کشور داشته باشید تا مشخصات ان را بدهید .
    و ایران را قبول ندارد .
    بعد باید با وی پی ان همیشه کار کرد . مثلا چه در سایت یا وبلاگتان مطلب می دهید . و چه هنگامی دارید حسابتان را چک می کنید
    . فعلا همین قدر را نوشتم برای بار اول .
    و در ادامه هر روز مطلب می نویسیم . ولی دوستان بیایند سوالات خود را در این زمینه بپرسند
    نمونه های موفقیت گوگل ادسنس در ایران افراد زیادی هستند که الان درامدی های بالای 5000 دلار در ماه را دارند

موضوعات مشابه

arvia, hossein201 و مجید عزیززاده از این پست تشکر کرده اند.
  2. مجید عزیززاده

مجید عزیززاده مدیرسابق کاربر تایید شده

گوگل ادسنس تو ایران ضعیفه به نظرم . چون واسه پرداخت از طرف گوگل به مشکل بر می خوریم

hossein201 از این پست تشکر کرده است.
  3. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

برای ادامه این متن می توانم بگوییم . بیش ترین کلیک ها به موضوع های پزشکی . وام. خانه. مسکن . وام دانشجویی و از این گونه موارد داده می شود .

hossein201 از این پست تشکر کرده است.
  4. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

چرا ضعیف باشه . تنها مشکل ما نقد کردن است . که اونم با یک اشنا در اون طرف حل می شود همین .

5. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

وقتی درامد ما در گوگل ادسنس به 10 دلار یا 50 دلار برسه یک پین کد از طریق پست به ادرس ما می فرسته و بعد ما باید ادرس ان را بدهیم در پنل خودمان تا حساب فعال باشد .و بعد به 100 دلار رسید چک را می فرستد به ادرس ما در خارج

6. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

باید بگویم سعی بکنید ادرس هر طرفی را که در خارج از کشور می دهید سعی بکنید وی پی ان شما نیز از همان کشور باشد

7. مجید عزیززاده

مجید عزیززاده مدیرسابق کاربر تایید شده

خوب یه چیزایی هست که تو تبلیغات تاثیرش کمه مثلا تبلیغات گرافیکی نداره .

alicpu از این پست تشکر کرده است.
  8. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

گوگل ادسنس در مقابلش هیچ وقت فکر تقلب به سرتان نزند . که بخواهید مثلا با 100 تا وی پی ان بروید توشون و از 100 تا وی پی ان با ای پی های مختلف کشور های متفاوت کلیک بکنی یا از 100 تا فقط 10 تا کلیک می فهمه و حساب شما را می بنده
    چگونه . خوب از روی کوکی ها . از روی سیستم کامپیوترتان . از روی مشخصات روی سیستم و چندین مورد دیگر ای پی فقط یکی از راه های شناسایی است
    حالا منتظر سوالات دوستان در این زمینه هستم
    حتی می توانید با زدن یک وبلاگ در بلاگ اسپات یا بلاگر یک وبلاگ بسازید در یک موضوع و بعد مطالب را از سایت های دیگر کپی پیست بکنید با تغییر

9. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

دوست عزیز ادم هست با این وضعم درامد عالی داره . در مورد تبلیغات گرافیکی به سایت های پریموم که یک حداقل های رعایت بکنند و اون ویژگی ها را داشته باشند می ده . مثلا بازدید بالای 5 یا 30 میلیون در ماه از این جور چیزها
    ولی کلا میشه ازش حتی از ایران کسب درامد کرد

10. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

نگاه کنید الان همان گونه که می دانید برای گرفتن پول از گوگل سه راه وجود داره .
    چک . eft و وسترن یونیون است
    و همه این ها باید اشنا در خارج داشته باشی .
    و از ایران نمیشه این کار ها را کرد . پس اگر اشنا یا فامیلی داری مشکل حله .

11. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

صدرا املشی. جوانی خاص ایرانی که در روز خاص ۱ فروردین سال ۱۳۷۰ به دنیا آمده. زمان زیادیست که وبلاگ نویسی می کند. اما مدتیست به این فکر کسب درآمد از بلاگ هایش افتاده.
    در حال حاضر دانشجوی رشته ی مهندسی مخابرات و MIT می باشد. او اکنون از سایت شخصی اش “قانون هنر” و سایر بلاگ هایش در بلاگ اسپات کسب درآمد می کند.
    چی شد که اصلا به فکر کسب درآمد از اینترنت اونم با گوگل ادسنس افتادی؟
    بزارید اینجوری شروع کنم که چرا اصلا به سمت اقتصاد و کسب درآمد کشیده شدم.
    من تو یه خونواده کارمند و سطح متوسط جامعه متولد شدم. سابقه ی خانوادگی من همینطور بوده. اما من این مسئله رو دوس نداشتم و همیشه دنبال راهی بودم تا این تابو و سنت خونوادگی رو بشکونم. همیشه دوست داشتم کاری انجام بدم که بهش علاقه دارم، از چیزی پول بدست بیارم که برام تفریح باشه. درواقع بقول رابرت کیوساکی، پول برای من کار کنه، نه من برای پول. راه های زیادی امتحان کردم. از دست فروشی کتابهای دست دوم در بازار کتاب تا تدریس دروس دبیرستان.
    من همیشه مطالعه دارم و کتابهای زیادی رو میخونم. اخیرا کتابی رو مطالعه کردم که راجع به گوگل ادسنس صحبت می کرد. با مطالعه از اون کتاب و بازدید از سایتهای مختلف مربوط به این موضوع، با پتانسیل بسیار زیاد این فناوری آشنا شدم و تصمیم گرفتم امتحانش کنم.

من از ۸ سال پیش کار وبلاگ نویسی رو آغاز کردم. وبلاگهایی رو طراحی کردم که اکثرا موفق و پر بازدید بودند. با خودم گفتم حالا که وبلاگ نویسی می کنم پس چرا از این طریق کسب درآمد نکنم؟
    البته قبل از این از سرویس های اینترنتی کسب درآمد داخل کشور هم استفاده کرده بودم، اما زیاد برام خوشایند نبودند. برعکس، از کار با گوگل بسیار لذت می برم.

چرا اصلا این روش کارآفرینی رو انتخاب کردی؟
    اگه منظورتون کسب درآمد از اینترنت باشه که من علاقه ی بسیار زیادی به کامپیوتر و مشتقات اون دارم. درنتیجه تصمیم گرفتم فعالیتم رو در این زمینه معطوف کنم.

چی شد به فکر راه اندازی این وب سایت افتادی؟ علاقه به این دسته از سایت ها داری یا … ؟
    همونطور که گفتم بلاگهای زیادی داشتم. اما بیشتر مایل بودم یک سایت داشته باشم. این امر فعالیتم رو رسمی تر می کرد. الان دو ماه از تاسیس سایت “قانون هنر” می گذره ، و تا امروز درآمد نسبتا خوبی رو کسب کردم ( به همراه وبلاگ های دیگه در بلاگ اسپات ) که البته این سایت جای کار و پیشرفت فراوانی داره. موضوع این سایت قانون هنر هم درمورد دیزاین، طراحی و دکوراسیون منازل، ساختمان های اداری و… هست. درکل همه چیز که مربوط به موضوع املاک و مستقلات میشه. از اونجا که خودم به طراحی و دیزاین علاقه دارم، و دوره هایی هم در این مورد گذروندم، ترجیح دادم وارد این موضوع بشم و سایت ایجاد کنم.

کمی در مورد مراحل ثبت نام و اینکه چه مسیر و زمانی طی شد تا گوگل اکانتت رو تایید کنه رو بیان می کنی؟ آیا به مشکلاتی بر خوردی ؟ اگه آره اون مشکلات رو چطوری برطرف کردی

۳ یا ۴ ماه. چون چیزی از فرآیند ثبت نامش نمی دونستم. مجبور بودم همه چیز رو با آزمون و خطا امتحان کنم. ۷ بار اکانتمو از دست دادم. اما دوباره ساختمش. و خداروشکر این آخری خوب داره کار میکنه.
    و اما شرح خلاصه و فرآیند ایجاد اکانت. برای اونهایی که در داخل کشور هستن ابتدا باید یکی رو در خارج از کشور پیدا کنید که از آدرس و نام اون بتونید استفاده کنید. چون ما در تحریم هستیم و خدمات به ما ارائه نمیشه. بعد از وارد کردن مشخصات حدود یک هفته الی یک ماه بسته به کشور مقصد طول خواهد کشید تا حساب شما باز شود. یک نکته اینکه اگه آدرس شما از کشوری مثل آمریکا باشه شما در کمتر از ۴۸ ساعت یک اکانت فعال خواهید داشت و فرآند پرداخت چک هم به سرعت انجام خواهد شد.
    سپس شروع به استفاده از اون توسط سرویس بلاگر کردم. یعنی یه بلاگ تو بلاگر ساختم و تبلیغات رو اونجا به نمایش گذاشتم.بعد از اینکه میزان درآمدم به ۱۰۰ دلار رسید. یه نامه از گوگل که حاوی پین کد فعال سازی کامل اکانت بود به آون آدرسی که داده بودم فرستاده شد و بعد از دریافت و وارد کردن پین کد، حسابم کاملا فعال شد و الان دارم از اون استفاده می کنم.

مشکلات بودند. اما هیچوقت تسلیم نشدم. گوگل به دلایل زیاد و نا معلومی حسابم رو می بست. اما کوتاه نیومدم. دوستم می گفت خسته نشدی اینقد حسابتو بستن؟ گفتم اگه منم که گوگل به زانو در میارم. و خوشبختانه بالاخره موفق شدم و اولین ماه رو با موفقیت پشت سر گذاشتم. ماه پیش با سرعت لاک پشتی ۱۸۲ دلار درآمد داشتم. اما این ماه و تا تاریخ ۱۱ دسامبر، ۴۳۹ دلار درآمد کسب کردم.
    خیلی از خواننده های این سایت یه بهانه می یارن و اون اینکه کسی رو خارج از کشور ندارن و برای همین این کار رو شروع نمی کنن، تو با این بهانه موافقی؟ یا نه؟ به نظرت اصلا کسی که اونور باشه و برات این کار رو انجام بده پیدا می شه؟

ببینید، من نمیتونم جواب این سوالو بدم که اصلا آیا کسی اونور پیدا میشه که اینکارو انجام بده یه نه. اما این نکته رو خیلی صریح می گم. اگه میخوایید تو یه کاری موفق بشید باید پررو باشین. یعنی خجالت نکشید ازین که کاری بکنید. من دوستی داشتم که عموش خارج کشور بود. بهش پیشنهاد دادم به عموش بگه. گفت نه، خجالت می کشم!! بند “پ” هیچوقت یادتون نره. یادتون باشه، توی تجارت باید پر دلو جرات باشید. حتما کسی اونور پیدا میشه که به شما کمک کنه.

چه پیشنهادی برای افرادی که به کار کردن در این زمینه فکر می کنند داری؟ برای موفق شدن در این کسب و کار چه پیش نیاز هایی هست ؟

بزارید اول اینجوری توضیح بدم که اصلا کسب درآمد در گوگل به چه روشیه. کسب درآمد در ادسنس برای وبسایتها به دو روش CTR , CPM صورت میگیره.
    CPM: کسب درآمد به ازای بازدید کننده
    CTR: کسب درآمد به ازای کلیک بر روی تبلیغات و منتهی شدن به فروش.
    هردو روش بسایر مفید هستند. و شما می تونید از هردو روش بطور همزمان برای کسب درآمد تو سایتتون استفاده کنید. اما من بهتون توصیه می کنم هدفتون جذب بازدید کننده باشه. با این روش هم از CPM خوب درآمد کسب می کنید، هم کلیک خورتون زیاد میشه.
    البته گوگل روشهای دیگه ای هم برای کسب درآمد از ادسنس داره بعنوان مثال می تونید از ویدئوهاتون پول دربیارید. حتما می پرسید چطور؟!!! از youtube. شما می تونید ویدئوهاتون رو در یوتیوب به اشتراک بگذارید و به ازای بازدید از ویدئوهاتون درآمد داشته باشید.

خیلی ممنونم صدرا جان از وقتی که گذاشتی و حرف های پایانی؟

و حرف پایان… اول از همه مطالعه مطالعه مطالعه. همیشه مطالعه داشته باشید تا اطلاعاتتون زیاد بشه و درنتیجه بتونید از فرصتها استفاده کنید.
    بقول وارن بافت: ” برا ی کسب دستاوردهای خارق االعاده لازم نیست کارهای خارقاالعاده بکنید“، پس همین الان و بعد از خوندن این مصاحبه با ساختن یه وبلاگ تو بلاگر شروع کنید و کسب درآمدتون رو آغاز کنید. نترسید و بهونه نیارید. فقط انجام بدید.
    در حال حاضر درحال تالیف یک کتاب کامل و کاربردی درمورد گوگل ادسنس خصوصا برای ایرانیان داخل کشور هستم که به امید خدا بعد از تمام شدنش اونرو در اختیارتون خواهم گذاشت.
    ازینکه این وقتو در اختیار من قرار دادید ممنونم.

12. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

گوگل برای اینکه شبکه تبلیغاتی خود را گسترش دهد و از این طریق درآمد بیشتری را عاید خود سازد سرویس Adsense خود را برای وب مسترها ارائه کرد. در این سرویس کسانیکه دارای وب سایت ویا حتی وبلاگ هستند و محتویات مفید ارائه می دهند می توانند با نمایش دادن تبلیغات گوگل در صفحات وبشان درآمد کسب کنند. البته متاسفانه گوگل با بعضی از کشورها نظیر ایران و سودان و چند کور دیگر که تحت تحریم ایالات متحده آمریکا هستند همکاری نمی کند.

برای اینکه بتوان در این سرویس عضو شد شما باید آشنائی در یکی از کشورهای آمریکائی و یا اروپائی و یا هر کشوری که تحت تحریم نیست داشته باشید و هنگام باز کردن اکانت Adsense مشخصات فردی آن شخص را وارد کنید. البته این فرد باید قابل اعتماد شما باشد (عکس مطلب نیز صادق است)

پس از اینکه شما اکانت را ایجاد کردید، وبسایت شما توسط ادیتور های گوگل مورد بررسی قرار می گیرد و اگر موضوع وبسایت و محتویات آن مخالف قوانین گوگل نباشد پس از چند روز ایمیلی به شما ارسال می شود و اکانت شما فعال می گردد.

بعد از فعال شدن اکانت شما می توانید وارد اکانت شوید وکد جاوااسکریپتی را که برای نمایش تبلیغات گوگل لازم است را دریافت کنید. شما همچنین می توانید رنگ و شکل تبلیغات را متناسب با ظاهر وبسایت خود تنظیم کنید. پس ازاینکه کد جاوااسکریپت را در سورس کد صفحه وب خود قرار دادید، اسپایدر گوگل Mediapartner Googlebot صفحات وب شما را مرور کرده و از لحاظ موضوعی آن را طبقه بندی می کند. و پس از 24 تا 72 ساعت تبلیغات متناسب با محتویات صفحه وب شما نمایش داده میشود.

تبلیغاتی که گوگل در وب سایت اعضا نمایش می دهد به دو دسته تقسیم می شوند.

1. تبلیغات CPC یعنی هر زمان یکی از ویزیتورهای وب سایت شما برروی تبلیغات شما کلیک می کند گوگل به اکانت شما پول واریز می کند.

2. تبلیغات CPM :در این سیستم گوگل به ازای نمایش 1000 بار تبلیغ در صفحه شما به شما پول پرداخت می کند

در حال حاضر اکثریت تبلیغات هایی که در وب سایت اعضا نمایش داده می شود از نوع CPC است یعنی شما به ازای هر کلیک Valid که از طرف ویزیتور های شما انجام می شود پول دریافت می کنید.

اما نحوه در یافت پول

پس از اینکه اکانت شما فعال وشما شروع به کسب درآمد کردید به محض اینکه موجودی حساب شما به 50 دلار رسید، گوگل یک شماره رمز PIN Code از طریق پست به آدرسی که هنگام باز کردن اکانت وارد کردید ارسال می کند. شما باید این کد را در اکانت گوگل adsense وارد کنید تا گوگل مطمون شود شما در آن آدرسی که وارد کردید واقعا وجود دارید. پس ازاینکه شماره PIN را وارد کردید پس از اینکه موجودی حساب شما حداقل به 100 دلار رسید گوگل پول شما را به 2 طریق برای شما ارسال می کند:

1. از طریق پست: گوگل همواره درآمد ماه قبل را در اواخر ماه بعد محاسبه کرده و به اسم شما (یا به اسم آن شخصی که اکانت گوگل را باز کرده) چک می فرستد. این چک از بانک Citybank واقع در نیویورک صادر می شود و بین 5-15 روز طول می کشد تا به دست شما برسد

2. از طریق حساب الکترونیکی EFT : در این روش که فعلا در 16 کشور این سرویس موجود است، گوگل درآمد ماه قبل شما را در آخر ماه جاری محاسبه می کند و مستقیما به حساب بانکی شما واریز می کند. شما باید در اکانت Adsense مشخص کنید که گوگل به چه روشی پول شما را ارسال کند.در این روش پول سریعتر و مطمئنتر به دست شما می رسد. ولی مستلزم اینست که شما یک حساب بانکی در یکی از کشور های زیر داشته باشید:

Austria
    Belgium
    Canada
    Denmark
    France
    Germany
    Great Britain
    Ireland
    Italy
    Japan
    Netherlands
    Portugal
    Spain
    Sweden
    Switzerland
    United States

13. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

واقعا این تایپک در این انجمن جایش خالی بود . و من ان را زدم فعلا این اطلاعات را گذاشتم تا عزیزان استفاده بکنند
    در ضمن ارزش لایک دارد

14. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

شرکت بکنید در این بخش زیبا . چون درامد خوبی میشه ازش کسب کرد با روش های خاص

15. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

دوستان سوالات خود را بپرسید تا بتوانید وارد کسب درامد از اینترنت بشوید

16. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

گوگل ادسنس یکی از بهترین یا بگم بهترین سیستم کسب درامد در دنیا برای وبسمتر ها هستند بشتابید

nimazebel از این پست تشکر کرده است.
  17. mostafa54

mostafa54 کاربر تایید شده

سلام

منتظر ادامه مطالب خوبتان هستیم . لطفا از تجربیات خود بگویید.

با تشکر

18. nimazebel

nimazebel کاربر تایید شده

سلام دوست عزیز
    ممنونم از اطلاعات دقیقی که دادین.من تقریبا حدود یکماهه در مورد گوگل ادسنس تحقیق میکنم چون اینطور که معلومه نمیشه بی گدار به آب زد.
    چند سوال بسیار مهم دارم.
    1.الان من یک وبلاگ با بلاگ اسپات زدم و با آی پی ایران وارد شدم.هنوز درخواست عضویت در گوگل ادسنس رو ندادم.اگر من با آی پی ایران درخواست بدم ولی چون با آی پی ایران بلاگ رو زدم با مشکل مواجه میشم؟
    2.آیا گوگل سایت تمام انگلیسی ولی با دامنه .ir رو قبول میکنه؟
    3.گوگل برای تایید سایت ها چه شرایطی رو قبول میکنه؟(منظورم اینه که چه مقدار بازدید در روز یا در ماه باید داشته باشه؟بیشتر در مورد چه موضوعی باشه؟)
    4.آیا حسابی که در گوگل ادسنس باز میکنیم باید به نام آشنایی که در خارج هست باید باشه یا اشکالی نداره که به اسم خودمون باشه؟
    فعلا همین سوال ها بود ممنون میشم هرچه سریعتر جواب بدین

19. ironstar

ironstar کاربر تایید شده

سلام دوست عزیز
    یه آشنا توی کانادا دارم پس به امید خدا مشکل انتقال پول ندارم، دیروز هم یه وبلاگ توی بلاگر گوگل باز کردم. سوالم اینه که می تونم با همین فیلر -ش-ک-ن-های معمولی پست بزنم و حتما باید همه ی پستهام انگلیسی باشه یا می تونم پست فارسی و انگلیسی رو باهم داشته باشم؟
    حداقل بازدید در روز چقد باید باشه و چقدر توی تبلیغاتی که گوگل توی وبلاگم می ذاره نقش داره؟
    ممنون می شم زودتر جواب بدین
    مرسی

20. ghasedaktanha

ghasedaktanha کاربر تایید شده

سلام و ممنون از توضيحات خوبتون
    من ميخوام يه وبلاگ آموزشي در زمينه كامپيوتر بزنم - حالا سوالم اينه كه اگر مطالب آموزشي با ذكر منبع بگذارم از نظر گوگل نقض كپي رايت محسوب ميشه يا نه؟

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.