1. انجمن های فارس پاتوق
  مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  رد اعلامیه

عشق از نظر متولدین ماه ها

شروع موضوع توسط نفس تهرانی در ‏16 آوریل 2015 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. نفس تهرانی

  نفس تهرانی نفس کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏2 فوریه 2015
  ارسال ها:
  134
  تشکر شده:
  702
  جنسیت:
  زن
  :متولدین فروردین

  به سوی من بیاتاتو را حس كنمو دنیا خواهد دیدداستان عشقی سوزان راكه شعله اش در قلب من خواهى بودبه هنگام عاشقی گویی در دنیای شوالیه ها و پرنسس ها سر میكند.قلبا عاشق است و در عشق پا بر جاست.

  متولدین اردیبهشت ماه :

  عشق را در چشمان منبنگرچهره ی بر افروخته ام را ببین و عشق را حس كنبه صدای نفس های من گوش كنو بشنو ترانه ی عشق راعاشقی بی قرار است و كمرو ولی پرشهامت.موسیقی بر او تاثیر فراوان دارد.
  متولدین خرداد ماه :


  با من به رویا بیا به رویای عشقبیا تا بر فراز بلندترین كوه گام نهیمبیا تا در ژرف ترین اقیانوس شنا كنیمبیا تا به دورترین ستاره ها پر كشیمبر عشق ما هیچ چیز ناممكن نیستبهترین عاشق دنیاست و گفتارها و دل او پر ز رویاهایعاشقانهاست.


  متولدین تیر ماه :

  بهشت هیچ استدربرابر گام برداشتن در كنار تودر شبی زیبازیر نور ماهدلی نازك و پرز محبت دارد و از دل سوختن می هراسد.

  متولدین مرداد ماه :

  گویی خورشید گرمای خود را از دست داده استو گل های سرخ عطری ندارندو ستارگان دیگر نمیخوانندآن گاه كه چشم می گشایم و می بینمبا تو نیستمعاشق پیشه است وبی عشق زندگی نمی كند.


  متولدین شهریور ماه :

  شاید به نظر برسد كه عاشق نیستمشاید به نظر برسد كه نمی توانم عاشق باشمشاید به نظر برسى كه حتی نمی خواهم عاشق باشمولی نه در برابر عشقی مانند عشق من به توكه تا آخرین لحظه عمر آن را در قلبم نگاه خواهم داشتعشق او شعله ای كوچك ولی جاودان است و در پی عشقی حقیقی است.

  متولدین مهر ماه :

  با پر شورترین گفتارهای عاشقانهبا ماجراهای عاشقانه ای كه خواهیم داشتبا فداكاری هایم درراه عشق به توخواهی دید كه چگونه دوستت دارمدر امور عشقی ورزیده است وزندگی اش پر ز ماجراهای عاشقانه است .. . .زن متولد مهر عشق خود را در عمل نیزبه اثبات می رساند.

  متولدین آبان ماه :

  در التهاب شنیدن ترانه ی گام های تو هستمكه به سوی من می آییو عاشقم بر انتظار آن لحظه كه تو رادر كنار خود حس كنمدوستت دارمهیجان عشق برای او زیبا و پر جاذبه است ودر عشق صادق است.


  متولدین آذر ماه :

  نجوایی از سوی تونگاهی كوتاه از تولبخندی شیرین بر لبان زیبایتو من خود را غرق در عشق می یافتمخوش بین است و راستگو. شاید نگاهی شاعرانه به عشق داشته باشد.

  متولدین دی ماه :

  روزها ماه ها و سال هامی گذرندو شاید هیچ چیز عوض نشودجز منكه بیش از پیش عاشق گشته امشاید در ظاهر بی احساس باشد ولی قلبی گرم و پر ز عشق دارد.

  متولدین بهمن ماه :

  می خواهم آزاد زندگی كنمبسان پرندگان مهاجرولی قفسی ساخته از عشق توجایی است كه همواره روبه آن خواهم داشتعشق خود را دیر ابراز می كنى و عاشق آزادی است. اولین عشق او قلبش را به تپش در می آورد و هرگز فراموش نخواهد شد.

  متولدین اسفند ماه :

  من آنی نیستمكه بی عشق زندگی را سر كنمآن گاه كه در رویایی عاشقانه هستمو چشمانم را میگشایمو عشق رویایی ام را در تو می بینم

  در عشق بی نظیر است.جذاب و پرنشاط است.احساساتی و رویایی است.

   

  موضوعات مشابه

  shim♥shim, نینجا, !!!OMID!!! و 4 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
 2. نینجا

  نینجا منم آدمما کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏30 ژوئن 2014
  ارسال ها:
  708
  تشکر شده:
  2,426
 3. shim♥shim

  shim♥shim دخمل خوجغله کاربر پر تلاش ( طلایی)

  تاریخ عضویت:
  ‏22 آوریل 2013
  ارسال ها:
  527
  تشکر شده:
  497
  جنسیت:
  زن
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.