1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

حدود ساعت 6 بعد‌ از ظهر روز یکشنبه...

شروع موضوع توسط mahbodkh در ‏23 نوامبر 2015 در انجمن اخبار حوادث

1. mahbodkh

mahbodkh ملکه فارس پاتوق برترین کاربر انجمن

خبری مبنی بر آزار و اذیت یک دختران جوان در محدوده اتوبان حقانی به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام شد و وقتی پلییس رسید دختر جوان به آنها گفت: من دانشجوی فوق لیسانس یکی از دانشگاه‌های تهران هستم وساعتی پیش در حال برگشتن از کتابخانه دانشگاه بودم که مرد جوانی مزاحم من شد و با کتک زدن و دست انداختن روی دهنم، من را به حاشیه فضای سبز اتوبان کشید و قصد آزار و اذیت من را داشت؛ زمانیکه این مرد کثیف قصد اذیت و آزار من را داشت، ماشینی از پشت سر با خودروی او تصادف کرد و این مرد به سمت ماشینش رفت و من به سرعت از آنجا فرار کردم و خودم را به یک تاکسی رساندم و زمانی که سوار تاکسی شدم، از راننده تاکسی خواستم که من را به منزلمان ببرد، راننده تاکسی که استرس را در چهره دخترک دیده بود درباره آن سؤال کرد، من هم برای او تعریف کردم، راننده تاکسی به من گفت که راننده خاور بایستی هنوز در صحنه تصادف حضور داشته باشد و می‌توانیم در صحنه تصادف او را دستگیر کنیم. راننده خاور بازداشت شد وی پس از حضور در دادسرای جنایی تهران درباره جزئیات آزار و اذیت دختر جوان به بازپرس جنایی تهران گفت: با خودروی خاور در حال عبور از اتوبان بودم که برای رفتن به دستشویی، ماشینم را کنار اتوبان پارک کردم، وقتی که از ماشین پیاده شدم، چشمم به دختر جوان افتاد، در آن لحظه شیطان من را وسوسه کرد و فکر نمی‌کردم که این دختر از من شکایت کند، چون کاری با او نداشتم و بازپرس دادسرای جنایی تهران دستور تحقیقات بیشتر از این مرد را صادر کرد و اگر کسی مورد ربایش و آزار و اذیت قرار گرفت برای شکایت به اداره 11 پلیس آگاهی تهران واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کند.