1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

تجاوز به زن جوان در تهران

شروع موضوع توسط mahbodkh در ‏24 نوامبر 2015 در انجمن اطلاعیه ها و اخبار های فارس پاتوق

1. mahbodkh

mahbodkh ملکه فارس پاتوق برترین کاربر انجمن

شهلا 33 ساله از تهران به عنوان منشی در یکی از شرکت‌های خصوصی که در زمینه بازاریابی در خصوص مواد غذایی فعالیت دارد مشغول و به ماموران گفت: که هنوز چند روزی از فعالیتم در این شرکت نگذشته بود که با پیشنهاد ازدواج از سوی دو تن از کارمندان این شرکت به نام‌های “بهنام و “پیام” مواجه شدم که به آنان جواب منفی دادم اما با سماجت آنها مواجه شدم و من نیز در منفی بودن پاسخ خود پافشاری کردم تا اینکه ظهر پنج شنبه پس از تعطیلی شرکت در حالی که محل کار خود را به سمت منزلم ترک می‌کردم این دو نفر بنده را به زور سوار خودرو کرده و مرا به منزلی برده و بعد از اغفال، مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و از بنده فیلم ضبط کرده‌اند و به زور طلاهای بنده را به سرقت بردند.این زن در ادامه گفت «این دو متجاوز به او گفته بودند که اگر 700 هزار تومان پول بیاوری طلاهایت را پس خواهیم داد و فیلم ضبط شده را پخش نمی‌کنیم»، به دنبال اظهارات شاکیه عوامل عملیات کلانتری 159 بی‌سیم طی یک قرار سوری که “شهلا” با آنها گذاشت هر دو نفر را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.کلانتر ششم پلیس پایتخت گفت: در بازجویی از بهنام 28 ساله و پیام 23 ساله متهمان به جرم خود مبنی بر آزار و اذیت شاکیه اعتراف کردند و در بازرسی از آنان طلاجات شاکیه پیدا شده و همچنین طی بررسی از گوشی موبایل فیلم مستهجن ضبط شده مذکور نیز رویت شد .