1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

كریستین بل، چاق و لاغر معروف واقعا جالب

شروع موضوع توسط mahbodkh در ‏7 دسامبر 2015 در انجمن دانستنیهای جالب

1. mahbodkh

mahbodkh ملکه فارس پاتوق برترین کاربر انجمن

بازیگر هایی هستند که برای فرو رفتن در نقش با آن تا سر‌حد مرگ خود را چاق یا لاغر كرده باشند. كریستین بل یكی از آنهاست كه به شكل حیرت‌آوری در مدت كوتاهی وزن خود را برای نقش‌های متفاوت كم یا اضافه می‌كند.او می گوید : این استعداد ذاتی من است چون آنقدر‌ها هم كه فكرش را می‌كنید برای من مشكل نیست. هم ورزش كردن را دوست دارم و هم از بازی در نقشی با ظاهری متفاوت و شبیه كاراكتر خلق شده لذت می‌برم. یادمه وقتی برای اولین بار روی پرده سینما خودم را دیدم،گفتم این چهره برای این نقش بود و بس! تو دیگر نباید تكراری باشی زمانی كه نقش مرد عضلانی فیلم BATMAN از سوی نولان به او پیشنهاد شد، بل با 27 كیلو اضافه وزن دوباره برای حضور در این فیلم آماده شد. این روند تا سال 2014 با بازی بی‌نظیر او در American Hustle با آن شكم گنده و غبغب بیرون‌زده ادامه داشت و درنهایت دوباره برای بازی در نقش حضرت موسی وزن زیادی از دست داد.او می گوید كاهش وزن تنها اراده محكم می‌خواهد و در تمام دوره‌هایی كه وزن خود را كم یا زیاد می‌كردم از كوچكترین قرص یا دارویی استفاده نكردم و تنها با برنامه غذایی و ورزش فراوان به هدفم رسیدم. از طرفی نوشیدن آبمیوه‌های تازه و فراوان به سالم نگه داشتن كبد و كلیه‌های او كمك ویژه‌ای می‌كرد.