1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  اوضاع کار کردن توی ژاپن و ایران
  رد اعلامیه

فال روزانه شنبه 28 آذر 1394

شروع موضوع توسط mahbodkh در ‏19 دسامبر 2015 در انجمن اطلاعیه ها و اخبار های فارس پاتوق

 1. mahbodkh

  mahbodkh ملکه فارس پاتوق برترین کاربر انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏12 اکتبر 2015
  ارسال ها:
  329
  تشکر شده:
  145
  جنسیت:
  مرد
  برای آنهایی که امروز تولدشان است
  دوست عزیزی که 28 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال وارد مسیر جدیدی از زندگی خواهید شد. زندگی شما پر از عشق می شود و به آنچه همیشه در رویاهایتان می دیدید، خواهید رسید. پس آغوش تان را برای به دست آوردن چیزهای جدید باز کنید اما مراقب باشید زیرا هنوز با شرایط جدید کاملا آشنا نیستید و از پیچ و خم های آن اطلاعی ندارید. ممکن است گاهی به ذهن تان برسد که روند قدیمی زندگی خود را پیش بگیرید اما در نهایت خودتان را به دست سرنوشت می دهید تا خود آینده شما را رقم بزند. شما تنها یک بار در این زمین زندگی خواهید کرد پس چرا آنطور که دل تان می خواهد، تصمیم نمی گیرید. در ماه اسفند خبر خوبی به شما می رسد، خودتان را برای یک شادی بزرگ آماده کنید.

  فروردین
  امروز روز مناسبی برای بی هدف چرخیدن نیست، بلکه باید به دنبال کارهایی که مسئولیت آنها را پذیرفته یا آنها را به تعویق انداخته اید، باشید. تنبلی نکنید و مطمئن باشید که پس از اتمام آنها وقت برای خوشگذرانی بسیار است. ذهن تان را از فکرهای منفی خالی کنید تا بتوانید به خوبی تمرکز کنید. نسبت به افرادی که می خواهند به شما نزدیک تر شوند، احساس مثبتی پیدا کرده اید و دوست دارید قلب تان را پیش آنها باز کنید. پس به دعوت و پیشنهادهای آنها جواب مثبت دهید اما زود تصمیم نگیرید و قبل از هر قول و قراری خوب فکر کنید تا پشیمانی به سراغ تان نیاید.

  اردیبهشت
  سعی کنید امروز بر احساسات خود کنترل داشته باشید زیرا ممکن است ناگهان عصبانیت تان فوران کند و به خودتان یا دیگران آسیب برسانید. اعتدال کلید موفقیت تان در چنین روزی است. شما همیشه میان اطرافیان تان فردی مورد احترام هستید پس آن را با رفتاری غیر منطقی از دست ندهید. بالاخره فرصت آن را پیدا می کنید تا با فردی که به او علاقمند هستید، وعده دیداری بگذارید. اما در گرفتن تصمیم عجول نباشید. خودتان را در موقعیت های مختلف بگذارید و ببینید که آیا باز هم همان احساس را دارید، سپس تصمیم بگیرد.

  خرداد
  حس می کنید که فردی قصد از بین بردن خوشی هایتان را دارد، این احساس ممکن هست آنقدر شدت یابد که غافلگیرتان کند اما یادتان باشد که شما در چه مقام و موقعیتی هستید پس سعی کنید از این شرایط فاصله بگیرید و خودتان را درگیر نکنید. شما مسئول شادی دیگران نیستید پس از آنها هم انتظار نداشته باشید. اگر می خواهید طعم آرامش را بچشید، بهتر است سرتان در کار خودتان باشد. اگر چه شما همیشه سعی می کنید که بر احساسات خود کنترل داشته باشید اما امروز در این کار ناموفق هستید. زمان خوبی است تا راز دلتان را پیش عشق تان فاش کنید.

  تیر
  امروز سرتان حسابی شلوغ است و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید. اما یادتان نرود که پس از اتمام تمام آنها کمی استراحت کنید. بد نیست با دوستان تان تماس بگیرید و امشب دورهم جمع شوید. فرصت آن پیش آمده تا به یکی از آرزوهای خود دست یابید. اگر به فردی علاقه دارید، به زودی رابطه شما به بهترین شکل خود پیش خواهد رفت. از این زمان نهایت استفاده را بکنید و بیشترین لذت را ببرید زیرا همیشه در زندگی رخ نمی دهد. چه در خانه یا چه در بیرون از آن، این شادی را جشن بگیرید.

  مرداد
  قبل از شروع کردن پروژه جدیدی، سعی کنید به کارهایتان کمی نظم و ترتیب دهید. اطرافتان را سروسامان دهید تا بتوانید به خوبی بر هر آنچه می خواهید، تمرکز کنید. تنها در این صورت است که احساس شادابی خواهید کرد و با انرژی وافر می توانید دست به اقدامات جدید بزنید. اگر مجرد هستید، امروز در محیط کار فردی توجه شما را به خود جلب می کند. او آنقدر برایتان جذاب است که حس می کنید یک بازیگر هالیوودی در مقابل تان ایستاده. از ندای قلب تان کمک بگیرید تا راه درست را به شما نشان دهد.

  شهریور
  شاید امروز کمی عصبی به نظر برسید اما نگران نباشید زیرا این احساس می تواند برایتان مفید باشد و شما را نسبت به مسائل واقع بین تر کند. قبل از بستن هر قول و قراری، از توانایی خود اطمینان یابید، آیا می توانید سر حرف تان باشید یا خیر؟ اجازه ندهید تصویری که دیگران از شما در ذهن شان ساخته اند، تغییر کند و نزد آنها فردی بدقول شوید. یادتان باشد که در رابطه عاطفی گاهی باید عقب ایستاد و فاصله گرفت. این موضوع جای هیچ نگرانی ندارد. پس سعی کنید از تنهایی خود نیز لذت ببرید.

  مهر
  احساسات شما امروز گل می کند طوری که می خواهید پایتان را از هر آرزویی فراتر بگذارید. حس می کنید می توانید پرواز کنید و آنچه را که می خواهید به دست آورید. شاید دیگران بخواهند شما را از جایی که هستید پایین بکشند و با واقعیت روبه رو کنند اما اجازه ندهید هیچ * این احساس خوب را از شما بگیرد. شما و شریک زندگی تان در موضوعاتی با هم اختلاف نظر دارید. هر دوی شما دچار یک سوتفاهم شده اید و این موضوع میان شما فاصله انداخته است. گفتگو تنها راه حل مشکل شماست پس برای آن درنگ نکنید.

  آبان
  بهتر است خودتان را عقب نکشید. شما درست در جایی هستید که باید باشید و توانایی هایتان نیز بسیار است پس به جای شنیدن حرف های این و آن بهتر است به دنبال چیزهایی که برای انجام پروژه تان بدان ها احتیاج دارید، باشید. شما در این کار به موقفیت خواهید رسید پس از همین حالا این پیشرفت را جشن بگیرید. در رابطه عاطفی خود احساس خفگی می کنید و دلیل آن هم مشکل اخیری است که برایتان پیش آمده، اما بهتر است به جای بگومگو، به جنبه های مثبت رابطه نگاه کنید. گیر دادن به چیزهای کوچک و بی اهمیت شما را به هیچ جایی نمی رساند.

  آذر
  امروز باید مراقب حرف هایتان باشید. اگر چه جواب تمام سوال ها را می دانید اما بهتر است زبان خود را نگه دارید و به جای گوینده، شنونده خوبی باشید. امروز توانایی این را دارید که بر اطرافیان تان تاثیر بگذارید، از این فرصت برای پیشرفت خود استفاده و ایده های خود را بیان کنید. بهتر است به رابطه عاطفی خود جدی تر بیاندیشید. شاید نظر شما از نظرات دوستان، همکاران یا حتی خانواده خود متفاوت باشد اما آنچه باید به دنبالش باشید، تنها ندای قلب تان است. شما مصلحت کار خود را بیش از دیگران می دانید پس شک به دل راه ندهید.

  دی
  تعجب نکنید اگر امروز نیرویی شما را به سمت جلو هل داد. انرژی زیادی در فضا پراکنده است که بر شما تاثیر خواهد گذاشت اما باید بدانید که چگونه مهارت هایتان را در استفاده از آنها به بهترین نحو به کار گیرید. شما می توانید بر هر چیز و هر کسی که می خواهید تاثیر بگذارید پس درنگ نکنید. دعوای اخیر با شریک زندگی تان شما را نگران کرده است و این باعث شده که برای دوری از این شرایط خودتان را با کارِ بیشتر سرگرم کنید یا مدت زمان بیشتری را خارج از خانه بگذرانید اما یادتان باشد که گفتگوی صادقانه تنها راه حل شماست پس وقت خودتان را با سکوت هدر ندهید و شرایط را بدتر از این نکنید.

  بهمن
  بهتر است کمی خودتان را جمع و جور کنید و با تمرکز بفهمید که واقعا چه می خواهید و چه در ته دلتان می گذرد. اگر به ندای قلب تان گوش کنید، حتما موفق و خوشنود خواهید شد. شما و عشق تان باید کمی جدی تر به رابطه خود فکر کنید. اگر می خواهید رابطه خود را قوی تر از اکنون سازید، بهتر است در مورد روند و چگونگی آن با یکدیگر حرف بزنید. حرف زدن مدام در مورد زمان حال، کار به جایی نمی برد. شاید سختی های زیادی در مقابل تان قرار داشته باشد اما جنبه های مثبت رابطه را هم در نظر بگیرید.

  اسفند
  سعی کنید انرژی خود را به جای این که صرف عصبانیت کنید، در مسیر درستی پیش برانید. این کار برایتان سخت نیست زیرا از آنچه انجام می دهید و آنچه بدان احتیاج دارید، آگاهید. سعی کنید قبل از شروع هر کاری برای آن برنامه ریزی کنید و با یک هدف راسخ به جلو روید تا به مراد دلتان برسید. اگر به خودتان اعتماد داشته باشید، تما کارها به خوبی پیش خواهد رفت. همیشه واقعیت، آنچه شما می بینید نیست، بهتر است گاهی عمیق تر نگاه کنید. اگر در رابطه عاطفی خود احساس ناراحتی می کنید، خودتان را گول نزنید و دست از سکوت بردارید. به جای آن به دنبال دلیل این احساس و راه حلی برای آن باشید.
   

  موضوعات مشابه

 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.