1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

فال روزانه یک شنبه 29 آذر 1394

شروع موضوع توسط mahbodkh در ‏20 دسامبر 2015 در انجمن اطلاعیه ها و اخبار های فارس پاتوق

 1. mahbodkh

  mahbodkh ملکه فارس پاتوق برترین کاربر انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏12 اکتبر 2015
  ارسال ها:
  329
  تشکر شده:
  145
  جنسیت:
  مرد
  برای آنهایی که امروز تولدشان است
  دوست عزیزی که 29 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! سعی کنید در روز تولدتان کاری تازه و متفاوت انجام دهید، این کار می تواند قدم لازم برای در پیش گرفتن مسیر تازه ای در زندگیتان باشد که مدت ها در جستجوی آن بوده اید. این قدم دریایی از موقعیت های مختلف را برای شما فراهم خواهد ساخت. با وجود این که گاهی تحت فشار مسئولیت های زیادی که دارید ممکن است در صورت تفریح کردن احساس گناه کنید، بهتر است به این احساس خود غلبه کنید، همه ما به تفریح و استراحت نیاز داریم. درست است که باید به مسئولیت هایی که دارید رسیدگی کنید، ولی تا جای ممکن از پذیرفتن مسئولیت های غیر ضروری خودداری کنید. با محدود کردن مسئولیت های اضافی میزان استرس موجود در زندگیتان را کاهش خواهید داد. همراه با کاهش استرس خواهید توانست به فرصت هایی پی ببرید که همیشه وجود داشته اند ولی به خاطر سرعت زیاد زندگی روزمره و فشار کاری قادر به دیدن آنها نبوده اید.

  فروردین
  توضیح دادن برنامه هایتان برای خانواده و دوستانتان هرچند برای پیش بردن کارهایتان ضروری است، امروز وقت زیادی از شما خواهد گرفت، ولی شما مجبور نیستید که تمام جزئیات تک تک کارهایتان را با آنها در میان بگذارید. مطمئن باشید خود آنها هم به اندازه کافی دغدغه فکری دارند و دیگر تمایل چندانی به شنیدن ریز برنامه های شما ندارند. به جای اتلاف انرژیتان برای توضیح و توجیه کارهایتان آن را برای مدیریت زمانتان به صورت کاربردی به کار بگیرید. داشتن یک زندگی آرام نه تنها شما، بلکه اطرافیانتان را نیز تحت تأثیر قرار داده و مایه آرامش بیشتر آنها را نیز فراهم می سازد. در نتیجه رابطه عاطفیتان نیز بهبود خواهد یافت.

  اردیبهشت
  امروز سرتان حسابی شلوغ است و موعد یکی از کارهایی که باید انجام می داده اید به پایان رسیده است ولی شما هنوز آن را انجام نداده اید و این موضوع شما را خیلی نگران کرده است. نباید شلوغی برنامه تان را بهانه کنید، بهتر است برای انجام دادن کارهایتان منتظر آخرین فرصت نمانید و هر کاری را به موقع انجام دهید. شاید احساس کنید که از بقیه دور و جدا افتاده اید و افکار و عقایدتان با آنها فرق می کند. شما مجبور نیستید خودتان را به دیگران شبیه کنید، از این تنهایی برای پرورش افکارتان استفاده کنید. این وضعیت موقتی است و خواهید توانست تا فردا افکارتان را سر و سامان بدهید و با خیال راحت با دوستان و خانواده تان وقت بگذرانید.

  خرداد
  زندگی اجتماعیتان امروز ممکن است باعث نگرانی و عصبانیت شما بشود، زیرا همه چیز خیلی پیچیده تر از آنچه انتظارش را داشتید به نظر می رسد. درست است که اوضاع زندگیتان کمی بهم ریخته است، ولی در واقع خودتان دارید همه چیز را برای خودتان از چیزی که هست بزرگتر می کنید. شما از رفتار تند و خصمانه بیزار هستید، شاید گاهی خودتان نیز این رفتار را از خود بروز بدهید ولی وقتی آن را در دیگران می بینید به نظرتان غیرقابل تحمل تر می رسد. به جای قضاوت کردن در مورد دیگران بد نیست خودتان را نیز مورد بررسی قرار دهید. درست است که زمانی می توانید بگویید کسی را دوست دارید که عشقتان بدون قید و شرط باشد، ولی در این راه از خودتان یک قربانی نسازید.

  تیر
  امروز می خواهید افکار و نظراتتان را از دیگران مخفی کنید، ولی حرف هایی که همیشه از دیگران مخفی می کرده اید امروز ممکن است ناخواسته از دهانتان در بروند. شاید این حرف ها امروز یکی از نزدیکانتان را از شما ناراحت کنند، ولی بیان احساسات سرکوب شده در دراز مدت تاثیرات خوبی روی رابطه تان خواهند داشت. شما مسئول خوشبختی دیگران نیستید، شما تنها موظف هستید برنامه سازنده ای برای زندگی خودتان داشته باشید. این که انرژی خود را برای مدتی کوتاه روی یک کار متمرکز کنید خیلی موثرتر از این خواهد بود که بخواهید همزمان چند کار مختلف را انجام دهید و زمان بسیاری را صرف این کارها کنید و در نهایت هم به نتیجه نرسید.

  مرداد
  امروز شما نظراتی مشخص در مورد مسائل مختلف دارید که هیچ * نمی تواند آنها را تغییر دهد و اگر کسی بخواهد در مقابلتان بایستد به او خواهید گفت که خودش را کنار بکشد و دست از سرتان بردارد. این بدان معنا نیست که می خواهید خودتان را از آنهایی که دوست دارید دور کنید، فقط دلتان می خواهد خودتان رئیس خودتان باشید. این که به اعتقادات خود پایبند باشید خیلی خوب است، ولی نباید بیش از اندازه از خودتان سرسختی نشان بدهید. سرسختی بیش از حد مانع خوشحالی شما خواهد شد. اگر کمی عصبی هستید این حالت را به عشقتان انتقال ندهید و خودتان را کنترل کنید. سری به اصول فنگ شویی بزنید و خانه تان را تبدیل به آشیانه عشق و سرشار از انرژی مثبت کنید.

  شهریور
  امروز هر لحظه به سویی کشیده می شوید و پیدا کردن حد وسط برایتان بسیار دشوار است. از طرفی ذهنتان پر از ایده های خوب است و از طرفی دیگر نیز نمی توانید روی هیچ چیزی تمرکز کنید و فکرتان هر لحظه به سویی می رود. مهار کردن این افکار فعلا تقریبا غیر ممکن است، پس سعی نکنید خودتان را محدود کنید و ذهنتان را آزاد بگذارید. شما عادت به بلند پریدن دارید، ولی امروز حتی اگر به قیمت دیرتر رسیدن به قله هم که شده باید یاد بگیرید در زندگیتان اعتدال را رعایت کنید. اگر متاهل و در یک رابطه عاطفی هستید دست از خود خواهی برداشته و کمی از زاویه دید عشقتان به قضایا بنگرید و به او هم حق بدهید.

  مهر
  امروز باید با تمام وجود روی موضوع مهمی تمرکز کنید و تمام جوانب مختلف آن را مورد بررسی قرار دهید. امروز خیلی زود نظرتان در مورد چیزهای مختلف عوض می شود، پس بهتر است قبل از این که چیزی را به زبان بیاورید خوب به آن فکر کنید و حرفی را به زبان نیاورید که بعدا از گفتن آن پشیمان شوید. شاید خودتان فکر کنید برنامه ای چیده اید که مو لای درز آن نمی رود، ولی در واقع امروز اتفاقات غیرمترقبه ممکن است تمام برنامه های قبلیتان را بهم بریزند. پس لجبازی را کنار بگذارید و تا جایی که می توانید انعطاف پذیر باشید تا بتوانید راه خود را در میان بی نظمی های امروز باز کنید. به هیچ * و هیچ چیزی اجازه ندهید که ناراحتتان کند.

  آبان
  امروز برای شما اشتباه گرفتن افکار سطحی و بی اهمیت به جای افکار عمیق و تاثیرگذار خیلی ساده است. شاید فکر کنید این ایده شما می تواند زندگیتان را تغییر دهد، ولی خیلی زود مشخص می شود که ایده های خلاقانه ای که امروز در ابتدا فوق العاده به نظر می رسند به آن خوبی که فکر می کرده اید نبوده اند. شاید از این که دیگران بخواهند با ایده هایتان مخالفت کنند چندان خوشتان نیاید، ولی این مخالفت ها نقش بازدارنده ای ندارند، بلکه اگر به آنها دقت کنید خواهید دید که به بهبود نگرش شما و بهتر شدن نقشه هایتان برای رسیدن به اهدافتان کمک خواهند کرد. با حرف های نسنجیده عشقتان را از خود دلخور نکنید، این شما هستید که در نهایت پشیمان خواهد شد.

  آذر
  امروز ممکن است این که همه با سرعتی فوق العاده دارند از این سو به آن سو می دوند و شما نمی توانید خودتان را با سرعت آنها هماهنگ کنید، ناراحت باشید. تلاش های شما برای هماهنگ شدن با آنها تنها باعث آشفتگی و سردرگمی شما خواهد شد. خودتان را اذیت نکنید، شما مجبور نیستید سرعت خودتان را با آنها تنظیم کنید، پس با آرامش با جریان زندگی پیش بروید. قبل از اینکه بخاطر مسئله ای پیش پا افتاده و بی اهمیت از عصبانیت به سقف بچسبید از یک تا ده بشمارید و ببینید آیا این موضوع واقعا همانقدر که الان فکر می کنید مهم است؟! کلمه ها قدرت بسیار زیادی دارند، از آنها آگاهانه استفاده کنید.

  دی
  مشخصا شما دوست ندارید که فرصت های مهمی که برایتان به وجود می آیند را از دست بدهید، ولی نیازی نیست که فعلا خودتان را خیلی نگران این موضوع کنید، زیرا در حال حاضر فرصت های موجود به آن سرعتی که فکر می کنید از بین نخواهند رفت. پس سرفرصت و با حوصله برای استفاده مناسب از آنها برنامه ریزی کنید. خوشبختانه شما آدم صبوری هستید و در مورد مسائل مهم با حوصله رفتار می کنید. سعی کنید امشب را همراه با عشقتان در کنار آنهایی که حالتان را خوب می کنند و برایتان اهمیت دارند بیرون بروید. تا آخر شب خواهید دید که این دیدار چه تاثیر مثبتی روی رابطه شما و عشقتان نیز خواهد داشت.

  بهمن
  امروز سعی نکنید خوشحالیتان را به دیگران وابسته کنید، به جای این که رضایت و شادی خود را به عکس العمل های دیگران وابسته کنید، انتظارات خود را از دیگران کم کنید. روی پای خودتان بایستید و خودتان مایه شادی خود را فراهم کنید. شاید نتایج زیادی نگیرید ولی هر قطره از این موفقیت برایتان بسیار ارزشمند خواهد بود. سعی نکنید یک شبه راه صد ساله را بروید و به تمام خواسته هایتان برسید. به جای دویدن حساب نشده به دنبال افکارتان برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کنید و تاریخ مشخص کنید. امشب را در خانه نمانید و همراه با عشقتان خیابان های شهر را زیر و رو کنید. سعی کنید در زمان مناسب در جای مناسب باشید.

  اسفند
  امروز از این که به زبان آوردن افکارتان کار خوبی باشد چندان مطمئن نیستید، مخصوصا اگر نگران این باشید که افکار و رویاهایتان با بقیه فرق داشته باشند. شما در شرایط عادی وقتی در چنین موقعیتی قرار بگیرید به عالم درونی خودتان پناه می برید، ولی امروز دوست دارید در کنار دوستان و خانواده تان بمانید. اگر دلتان می خواهد حرف دلتان را به زبان بیاورید تردیدی درباره این موضوع به دل راه ندهید. خوشبختی گاهی بی هیچ اطلاع قبلی به سراغتان می آید، حواستان باشد که آن را پشت در نگذارید و در را به رویش باز کنید. اجازه ندهید افکار منفی که در سرتان هستند به رابطه عاطفیتان لطمه وارد کنند. اگر چیزی ذهنتان را مشغول کرده است آن را به زبان بیاورید.
   

  موضوعات مشابه

  دل آرا از این پست تشکر کرده است.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.