1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

فال روزانه سه شنبه 1 دی 1394

شروع موضوع توسط mahbodkh در ‏22 دسامبر 2015 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. mahbodkh

  mahbodkh ملکه فارس پاتوق برترین کاربر انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏12 اکتبر 2015
  ارسال ها:
  329
  تشکر شده:
  145
  جنسیت:
  مرد
  برای آنهایی که امروز تولدشان است
  دوست عزیزی که 1 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال از روز تولدتان به عنوان فرصتی برای کنار گذاشتن گذشته ها استفاده کنید. شما دوره های سختی را پشت سر گذاشته اید که هنوز هم ذهن شما را به خود مشغول می کنند و هر چقدر بیشتر سعی می کنید آنها را درک کنید کمتر موفق می شوید. گاهی باید برخی چیزها را بی آن که حتی دلیل اتفاق افتادن آنها را درک کرده باشید برای همیشه کنار بگذارید. در روز تولدتان تصمیم بگیرید پرونده گذشته را برای همیشه ببندید و کنار بگذارید و با عزم و اراده به سوی آینده ای بهتر گام بردارید. این تصمیم شاید در ابتدا سخت به نظر برسد، ولی خیلی زود خواهید دید که اگر به خودتان فرصت بدهید از پس این کار برخواهید آمد. تا فرا رسیدن اردیبهشت در این زمینه به موفقیت هایی چشمگیر دست خواهید یافت و برای تجربه های تازه آماده خواهید شد. اگر قصد ایجاد تغییر در زمینه حرفه ایتان را دارید پیش از هر چیزی به علایقتان فکر کنید و راهتان را با آگاهی انتخاب کنید.

  فروردین
  بی صبری به طور طبیعی در ذات شما وجود دارد و این یکی از نقاط ضعف شماست؛ ولی امروز خوشبختانه می توانید هیجانات خود را کنترل کنید. دلتان می خواهد از انجام وظایف خود فرار کنید، ولی باید خودتان را برای عواقب ناخوشایند این کار آماده کنید. بهترین کار این است که برای انجام کارهایتان طوری برنامه ریزی کنید که خسته نشوید و به شما فشار نیاید. بین کارها به خودتان استراحت بدهید و برای خودتان هم وقت بگذارید تا قبل از به انجام رساندن کارهایتان انرژیتان تخلیه نشود. آهسته و پیوسته پیش بروید تا به همه کارهایتان برسید. بعد از پایان ساعت کاری برای تفریح و وقت گذرانی همراه با کسانی که دوست دارید وقت خواهید داشت.

  اردیبهشت
  امروز عزم و اراده راسخی دارید که به دست آوردن تقریبا هر چیزی که بخواهید را برای شما امکان پذیر می سازد. ولی تنها گفتن این که می خواهم فلان کار را انجام دهم کافی نیست و باید برای اجرای آن نقشه و برنامه ای داشته باشید و بر اساس نقشه پیش بروید. با وجود این که پشتکار زیادی در انجتم کارهایتان دارید ممکن است به کمک و همکاری دیگران نیز نیاز داشته باشید. این که بخواهید تمام کارها را به تنهایی انجام دهید اشتباه است، از همکاران و یا دوستانتان بخواهید به شما کمک کنند تا به اندازه کافی نیرو در اختیار داشته باشید. اگر کسی که دوست دارید به حمایت شما نیاز دارد حمایت خود را از او دریغ نکنید و تحت هر شرایطی در کنارش باشید.

  خرداد
  امروز دلتان می خواهد به مسائلی بپردازید که در حال حاضر درک آنها برای شما غیر ممکن است، یه جای این که خودتان را درگیر این چیزها کنید و هیچ نتیجه ای هم به دست نیاورید بهتر است وظایفی که پیش رویتان هستند را انجام دهید. به جای این که ذهنتان را درگیر حل کردن مسائل پیچیده کنید از رضایت حاصل از تکمیل کارهایی که به عهده تان است لذت ببرید. امروز روز خوبی برای بیان احساسات و نظراتتان می تواند باشد، به شرط آن که زیاده روی نکنید و سعی نکنید ایده هایتان را به کسی تحمیل کنید، وگرنه نتایجی کاملا برعکس خواهید گرفت. این موضوع به ویژه در مورد رابطه عاطفیتان نیز صدق می کند.

  تیر
  امروز مکالمه با افراد جالبی که تفکرات منحصر به فردی دارند خلاقیت شما را به کار خواهد انداخت. ولی ترجیح می دهید ایده هایی که به سرتان زده است را فعلا برای خودتان نگه دارید و به دیگران چیزی در مورد آنها نگویید. این ایده ها را می توان به واقعیت تبدیل کرد، ولی شما دوست دارید تا چیزی واقعی برای نشان دادن به دیگران ندارید در مورد آن حرفی نزنید. اجازه ندهید بی میلی شما در رابطه با به زبان آوردن افکارتان شما را در رابطه با آنها دچار تردید کند. فکر نکنید که می توانید با خریدن کادوهای گران قیمت عشق و علاقه اطرافیانتان را به دست بیاورید، آنچه شما را برای آنها عزیز می کند رفتارتان است و آن را در هیچ مغازه ای نمی توانید بخرید.

  مرداد
  امروز وقت و انرژی گرانبهای خود را صرف فکر کردن به این که آیا کاری که می خواهید انجام دهید درست است یا خیر نکنید، زیرا حس ششم شما خیلی قوی است و احساسات درونیتان شما را در مسیر صحیح هدایت می کنند. اگر کسی برنامه ها و کارهایتان را زیر سوال برد و نتوانستید کارتان را توجیه کنید، عکس العمل تندی از خودتان نشان ندهید. در هر صورت این که دیگران دلیل کارهای شما را درک نکنند اهمیت چندانی ندارد. چیزی که مهم است این است که بهترین عملکرد ممکن را از خود ارائه دهید تا همه خودشان به دلیل کارهایی که کرده اید پی ببرند. در مورد مسائل عاطفی حساسیت بیش از اندازه از خودتان نشان ندهید

  شهریور
  امروز هر چقدر هدف های بزرگتری برای خودتان تعیین کنید میزان موفقیتتان کمتر خواهد بود و بازدهی کمتری خواهید داشت. به جای این که سعی کنید به طور ناگهانی کوه ها را جابجا کنید و خودتان را خسته کنید بهتر است اهداف منطقی و کوچکی برای خودتان تعیین کنید که به انجام رساندن آنها برایتان ممکن باشد. اصلا بهتر است امروز زیاد به خودتان فشار نیاورید و سعی کنید هر چقدر از وقتتان را که می توانید به خودتان اختصاص دهید و از روزتان لذت ببرید. نگران این نباشید که تمام کارهایی که انتظار داشته اید را انجام نداده اید، در روزهای آینده به اندازه کافی برای انجام آنها وقت خواهید داشت. امروز تا می توانید به خودتان آسان بگیرید.

  مهر
  امروز به شدت دلتان می خواهد به ویژه همراه با اعضای خانواده و دوستان مورد اعتمادتان به تفریح و خوشگذرانی بپردازید. بر خلاف آنچه انتظار می رود این میل به تفریح و خوشگذرانی و انگیزه ای که برای داشتن امکانات لازم برای این کار به شما می دهد، شما را به کار و تلاش بیشتر تشویق می کند. حتی اگر به نظر دیگران کارهایتان خودخواهانه بیایند هم یادتان باشد که رسیدگی به نیازهای خودتان باید جزء اولویت های اصلیتان باشد. وقتی نیازهای شخصیتان را برآورده کنید خیلی بیشتر می توانید به اطرافیانتان نیز اهمیت بدهید. سعی کنید در رابطه عاطفیتان خودتان را با طرف مقابل هماهنگ کنید و طوری رفتار نکنید که انگار هیچ نوع وابستگی بهم ندارید.

  آبان
  امروز دوستانتان ممکن است حرف هایی به شما بزنند که فکر می کنند لازم است آنها را بدانید، ولی شما فکر می کنید که آنها دارند بیهوده مشکلات کوچک را تبدیل به معضلات بزرگ می کنند. کسانی که شما را خوب می شناسند توانایی های شما را زیر سوال نخواهند برد، ولی در هر صورت مقاومت در مقابل نظرات منفی دیگران کار ساده ای نخواهد بود. در هر صورت یادتان باشد که حالت تدافعی به خودتان نگیرید، زیرا این کار تنها باعث ایجاد فشار و استرس بیشتر خواهد شد. به چرندیاتی که می شنوید اهمیت ندهید و با ذهنی باز جلو بروید. داشتن نگرشی منطقی کلید شما برای رسیدن به موفقیت خواهد بود.

  آذر
  یکی از نقاط قوت شما توانایی فوق العاده ای است که در داشتن نگرشی جامع و کامل نسبت به تمام مسائل دارید. ولی امروز در برنامه ریزی هایی که برای بهبود زندگیتان دارید و رویاپردازی هایتان در مورد آینده چندان واقعگرایانه عمل نمی کنید. اگر نمی خواهید با شکست مواجه شوید در حال حاضر برداشتن قدم های کوچک و منطقی خیلی بهتر از ایجاد تغییرات بزرگ و ناگهانی است. فکر نکنید که می توانید ناگهان همه چیز را روبراه کنید و یک شبه همه چیز را تغییر دهید. روش هایی که سال هاست استفاده کرده اید شاید اکنون دیگر برای شما جواب ندهند، سعی کنید ابتکار عمل به خرج بدهید و راه های جدیدی را امتحان کنید.

  دی
  امروز همه چیز در دنیای شما روبراه است و و نگرشی نسبتا مثبت گرایانه نسبت به زندگی دارید. با این حال برنامه ریزی هایتان را به تاخیر می اندازید و با توجیه کردن تنبلی خود سعی می کنید بهانه ای برای این کوتاهی خود پیدا کنید. ولی فرار کردن از انجام مسئولیت هایتان برای مدت طولانی لذت بخش نخواهد بود و کمک چندانی نیز به شما نخواهد کرد. در حال حاضر قدرت خلاقیت شما بسیار بالا است، از وضعیت فعلی استفاده کرده و برای آینده تان برنامه ریزی کنید. امروز هیچ کدام از کارهایی که می کنید اشتباه نخواهند بود و هر راهی که در پیش بگیرید به موفقیت ختم خواهد شد، پس هیچ ترسی به دل راه ندهید و قدم در راه بگذارید.

  بهمن
  گاهی وقتی به گذشته نگاه می کنید تنها وقت هایی را به یاد می آورید که نقشه هایتان با موفقیت پیش نرفته اند یا نتوانسته اید انتظارات دیگران را برآورده کنید. خوشبختانه امروز با فکر کردن به گذشته خاطرات شیرینی که لبخند را به لب هایتان خواهند نشاند به یاد خواهید آورد. با وجود این که برنامه کاریتان سنگین است، ولی این سفر به گذشته می تواند روی روحیه شما اثرات درمانی داشته باشد و حال روحیتان را بهتر کند. امروز از آن روزهایی است که می توانید تغییراتی عمده و موفقیت آمیز در برنامه هایتان ایجاد کنید. امروز احساساتی شدید دارید و حرف هایی که می زنید تاثیر بسیار زیادی روی طرف مقابلتان می توانند داشته باشند.

  اسفند
  یکی از آشنایانی که ارتباط چندان نزدیکی با او ندارید امروز زمانی که به کمک نیاز دارید تا احساس امنیت و آرامش کنید، با حمایت های خود شما را غافلگیر خواهد کرد. این خیلی خوب است که کسی در زندگیتان نقش فعالی را ایفا کند، ولی مواظب باشید که روابط خود را ناگهان بیش از اندازه پیش نبرید و بیش از حد صمیمی نشوید. بهترین روابط روابطی هستند که به مرور زمان محکم و صمیمی شوند. امروز اتفاقات زیادی در دنیای اطرافتان دارند می افتند و شما نباید تنها نقش تماشاچی را ایفا کنید و باید نقشی فعال داشته باشید و در مرکز ماجرا قرار بگیرید. طرف مقابلتان نیاز دارد که از احساس شما نسبت به خودش آگاه باشد، با او درباره این موضوع حرف بزنید.
   

  موضوعات مشابه

 2. vidaa1

  vidaa1 کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏22 دسامبر 2015
  ارسال ها:
  2
  تشکر شده:
  4
  جنسیت:
  زن
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.