1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  سکوت
  رد اعلامیه

فال روزانه شنبه 5 دی 1394

شروع موضوع توسط mahbodkh در ‏26 دسامبر 2015 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. mahbodkh

  mahbodkh ملکه فارس پاتوق برترین کاربر انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏12 اکتبر 2015
  ارسال ها:
  329
  تشکر شده:
  145
  جنسیت:
  مرد
  برای آنهایی که امروز تولدشان است
  دوست عزیزی که 5 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! از همین امروز که تولدتان است سعی کنید به پیشنهادها و نصیحت های دیگران بیشتر گوش دهید زیرا می توانند راهای تازه و موثری را به شما نشان دهند. البته لازم نیست راهی را که آنها نشان تان می دهند بروید، بلکه این خود شمایید که در نهایت باید تصمیم بگیرید اما راهنمایی آنها نیز می توانند در این راه به شما کمک کند. شما فرد توانایی هستید پس اعتماد به نفس داشته باشید و محکم قدم بردارید. اگر همین حالا کار خود را آغاز کنید، در ماه فروردین نتایج خوب آن را خواهید دید.

  فروردین

  امروز را مانند یک پروانه در هر کجا که دوست دارید پرواز کنید زیرا روز فوق العاده ای برای شما است. احساس بدی که اخیرا داشته اید، همه تبدیل به انرژی های مثبت می شوند. هر چه در احساسات خود سیاست بیشتری به خرج دهید، به نفع تان خواهد بود. اگر چه ترجیح می دهید به جای عقل بر احساسات خود تکیه کنید اما امروز را مراقب باشید زیرا ممکن است این کار به رابطه عاطفی شما لطمه وارد کند. اگر می خواهید قدمی بردارید و وارد مرحله دیگری از رابطه شوید، بهتر است قبل از هر کاری با شریک زندگی خود مشورت کنید.

  اردیبهشت

  امروز کنترل احساسات برایتان کمی سخت می شود. شما مدت هاست درگیر کارهای خود هستید اما بهتر است از عمق آب بیرون بیایید و روی سطح آن نفسی تازه کنید. شما باید برای مسئولیت هایی که به عهده گرفته اید، انرژی لازم را داشته باشید پس استراحت شرط اساسی است. اگر در گفتگوهای خود با دیگران از شما سوالی پرسیده شد، آنها را بی جواب نگذارید. امروز شما با جذابیت تان می توانید دل فردی را که به او علاقه دارید، به دست آورید. اگر فرصت حرف زدن با او را دارید، حتما قدم به جلو بگذارید زیرا کلام تان در چنین روزی تاثیرگذار خواهد بود.

  خرداد

  مراقب کلامی که به زبان می آورید باشید زیرا ممکن است برایتان دردسرساز شود. سعی کنید اول فکر سپس آنچه می خواهید را بیان کنید زیرا ممکن است بعدها به ضررتان تمام شود. دست از لجاجت بردارید و با سیاست قدم بردارید تا همه چیز به بهترین شکل اتفاق افتد. امروز فرصت آن را پیدا می کنید که با شریک زندگی تان به گفتگو بنشینید و رازهایی را که در قلب تان مانده بیان کنید. سعی کنید نه تنها برای حال که برای آینده خود نیز برنامه ریزی کنید. شما چیزهایی زیادی برای کشف کردن دارید پس درنگ نکنید.

  تیر

  امروز کمی احساس گیجی می کنید و رفتار و کلام دیگران نیز بر این احساس بی تاثیر نیست. نسبت به اهداف تان نیز حساس شده اید و مدام برای خودتان دوراهی می سازید اما کلید موفقیت شما سیاست است. سعی کنید اصول اولیه را رعایت کنید تا مرتکب اشتباه نشوید. دوستان تان نیز برای کمک به شما آماده اند پس از درخواست کمک غافل نشوید. زمان بسیار خوبی است تا به بیرون از منزل بروید و با دیگران در ارتباط باشید. اگر مجرد هستید و به دنبال عشق زندگی تان می گردید، گفتگو با دیگران را در اولویت کارهایتان قرار دهید.

  مرداد

  روابط اجتماعی شما در چنین روزی به اوج خود می رسد. اگر در ارتباط با دیگران به مشکل یا ابهام برخوردید، به ندای قلب تان گوش دهید تا شما را راهنمایی کند. اگر در راهی که انتخاب کرده اید، ثبات داشته باشید، موفقیت شما حتمی خواهد بود. برای حل مشکلاتی که اکنون با آن دست و پنجه نرم می کنید بهتر است کمی از آنها فاصله بگیرید و از زاویه دید دیگری نگاهشان کنید. زمان خوبی است تا با دیگران در ارتباط باشید و ایده ها و به همان نسبت احساسات خود را با آنها به اشتراک بگذارید. شما به زودی وارد یه رابطه عاطفی عمیقی خواهید شد.

  شهریور

  بهتر است انرژی خود را صرف سازندگی کنید. توصیه و نصیحت های دیگران می توانند راهنمای خوبی برایتان باشند. اگر چه ممکن است نیرویی شما را مدام به عقب هل دهد اما به اراده و هدف خود اعتماد کنید و با انگیزه به جلو حرکت کنید. اگر به دنبال شریکی برای زندگی تان هستید، به زودی فردی نظر شما را به خود جلب می کند، شاید در وهله اول از نظر ظاهری جذب او نشوید اما به مرور زمان شخصیت او شما را درگیر خود خواهد کرد. پس عجولانه تصمیم نگیرید.

  مهر

  خبر خوب این است که شما بالاخره به آرامشی که مدت ها به دنبالش بوده اید، می رسید و احساس رهایی و آزادی می کنید. اگر تا به حال فکر می کردید که از خوشبختی فاصله دارید، باید بگوییم که خوشبختی در چند قدمی شما است کافی است دست تان را دراز کنید و به آن چنگ بزنید. نگران وضع مالی خود نیر نباشید زیرا پولی از جایی که انتظارش را ندارید، به دستت تان خواهد رسید. فقط سعی کنید در خرج کردن آن اعتدال را رعایت کنید.

  آبان

  برای کارهایی که امروز می خواهید انجام دهید، به خوبی برنامه ریزی کنید تا راه را اشتباه نروید. یک چیز را باید به خاطر بسپارید و آن ارتباط با دیگران است. شاید پیش بردن کارهایتان به تنهایی درست باشد اما اگر می خواهید تاثیر بیشتری داشته باشید از کمک دیگران غافل نشوید. از نزدیک شدن به افرادی که به خوبی نمی شناسید، خجالت نکشید. شما عواطف قوی دارید اما سعی می کنید به جای عمل کردن به آنها، بیشتر در موردشان حرف بزنید. اما یادتان باشد که حرف زدن همیشه به تنهایی کارساز نیست.

  آذر

  روز پر مشغله ای در پیش دارید. ذهن تان درگیر است و نمی توانید به خوبی تمرکز کنید اما نگران نباشید زیرا از عهده تمام آنها بر خواهید آمد. از درخواست کمک از دیگران نیز غافل نشوید. اخیرا عاشق شده اید و فکر می کنید که معشوقه تان هدیه ای از جانب خدا برای شما است. او نیز همین احساس را نسبت به شما دارد، پس نگران هیچ چیز نباشید و با شجاعت تمام راز دل تان را برای او باز گو کنید. شما می توانید تجربه های فوق العاده ای را در کنار هم داشته باشید.

  دی

  سعی کنید امروز بی برنامه عمل نکنید و قبل از صحبت کردن خوب فکر کنید. گوش کردن به دیگران در چنین روزی بهتر از سخت گفتن است. اگر میوه های درخت سیبی که خود با دست هایتان کاشته اید، هنوز نپخته است، آنها را نچینید و کمی دیگر هم منتظر بمانید. زمان آن که برسد، سیب ها خودش در دست هایتان سقوط خواهند کرد. شما به سرعت تحت تاثیر حرف های دیگران قرار می گیرید و نسبت به آنها عکس العمل نشان می دهید اما یادتان باشد که آنچه مهم است خود شما و طرز فکر شما است نه هیچ چیز دیگر.

  بهمن

  سعی کنید امروز روابط خود را با دیگران افزایش دهید. شما فردی هستید که هر وقت دهان تان را به صحبت باز می کنید، افراد زیادی به دورتان جمع می شوند. هر چه بیشتر اعتماد به نفس داشته باشید و ایده هایتان را بیشتر بیان کنید، به نفع تان است. اگر چه نمی توانید روی یک کاری تمرکز کنید و مدام از زمینه ای به زمینه دیگری می پرید اما نگران نباشید زیرا این وضعیت در حال حاضر برایتان خوب خواهد بود و خلاقیت تان را افزایش خواهد داد.

  اسفند

  تصور می کنید که احساسات تان محدود شده است اما نگران نشوید زیرا این شرایط در حال حاضر به نفع تان است. از جدی گرفتن مسائل بپرهیزید و کمی ساده تر با آنها برخورد کنید. هر چه انعطاف پذیرتر باشید، اتفاقات بهتری برایتان می افتد. احساسات خود را کنترل کنید تا شما را به راهی درست هدایت کنند. اگر به فردی علاقمند شده اید، جذابیت امروز شما او را به سمت تان جذب خواهد کرد. اگر هم مجرد هستید و به دنبال شریکی برای خود می گردید، حضور در مکان های فرهنگی مانند موزه و گالری ها می تواند فرصت آشنایی را برایتان فراهم کند.
   

  موضوعات مشابه

  Mina-tabasom و manijeh30 از این پست تشکر کرده اند.
 2. roxanna alp

  roxanna alp کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏18 ژانویه 2016
  ارسال ها:
  387
  تشکر شده:
  16
  جنسیت:
  مرد
  زیبا بود دوستان


  برنامه نویسی تحت وب
   
  Last edited by a moderator: ‏29 آگوست 2016
  Mina-tabasom از این پست تشکر کرده است.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.