1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

قسمت اول رمان قاتل دخترانه هایم اوبود اما...

شروع موضوع توسط ماریا15 در ‏23 ژوئن 2016 در انجمن کتاب رمان

1. ماریا15

ماریا15 کاربر تایید شده

مقدمه:این رمان صرفا فقط یک داستان هستش دوستان گلم و شخصیت ها مبنی بر تخیل من ساخته شدند ازشون انتظار بی نقص بودن نداشته باشید،از هیچ انسانی، سعی کنید با درک و کمکتون کاملشون کنید و در آخر بدونید بعد از هر رعد و برقی یه خورشید هست برای ساختن رنگین کمون،پس ناامید نشین و واسه رنگین کمون زندگیتون خورشید باشین. در پناه حق به نام خالق انسان وحوا پگاه این صدای نکره پیت بال از کجا میاد؟دستمو به هزار زورو فلک زدگی از زیر پتو آوردم بیروون و یکم خم شدم که از رو عسلی بردارم، اهههه چرا من رو هوام؟؟؟!!!تاچشمام باز کردم یه جیغ زرشکی کشیدم شَتَلَق افتادم رو زمین وای مامان یکی بیاد دماغ منو جمع کنه ــ آی پیت بال ایشالله خودم کفنت کنم، اون سر کچلتو بکوبم به دیوار . وااا چراداره بارون میادتواتاق؟؟جلل خالق همینطور که داشتم باغرغر به پیت بال لعنت میفرستادم اومدم دستمو بگیرم به تخت که پاشم دیدم یه چیز سنگین افتاد روکمرم ودوباره پهن شدم روی زمین کلموچرخوندم ببینم کدوم نره غولیه که دیدم این پارسا (...) با نیش باز داره نگاهم میکنه: ــ پارسااااااااا!پاشو از رو من ستون فقراتم خردشد،پاشو غولتشنِ (...) ــ اههههه آبجی توکه اینقده بی تربیت نبودی با کیا رفتوآمد کردی اینطوری شدی؟؟؟؟ ــ اولا که تنم به تن تو خورده دوما پامیشی یا بابا رو صدا کنم؟؟؟ اونم که دید اعصابم خرده سریع پاشد با دو از اتاق رفت بیرون منم که هنوز اثار خواب توصورتم بود پاشدم رفتم سرویس ودستوصورتمو بشورم توآینه که به خودم نگاه کردم وزدم توسرم ویه جیغ بنفش کشیدم که گوشام تا 2دقیقه زنگ تفریح میزد واااای مامی چرا من این ریختی شدم؟؟؟موهای مشکیم همه سیخ شده بودن رو هوا سایه ای که دیشب کشیده بودم دورتادور چشمامو احاطه کرده بودناومده بود پایین،سریع قیافه جاجولیمو درست کردمو رفتم بیرون خوشحالو شاداب رفتم کشمو برداشتم که موهامو ببندم که دیدم هیی وای من موهام خیسه،دیدم داره بارون میادا نگوپارسا آب ریخته روم آی! من حرصم گرفت، با حرص فراوون از پله ها سرازیر شدم به سمت آشپزخونه شده بودم گاوی که جلوش پارچه قرمز گرفته باشن پارسا هم دقیقا تیشرت قرمز شلوار قرمزـ مشکی پوشیده بودرفتم پشت سرش ایستادمو یه به مامان اشاره کردم چیزی نگه یه پس گردنی جانانه نثار گردنش کردمو گوششو گرفتم: ــ آی!آی!چه مرگته تو وحشی؟؟! مامان؟؟؟؟!!! ــ بمیر!پسره (..)همین الان میای وانو به خاطر اینکه مثه موش آب کشیده کردیم پُرمیکنی. وقتی رسیدیم به اتاق گوششو ول کردمو شوتش کردم توحمام وقتی کارش تموم شد بیرونش کردمو رفتم سرکمدم خب....چی بپوشم؟یه شلوارک لی وصورتیِ تا بالای زانو ویه تیشرت رو درآوردم Don’t loveسفید که روش به لاتین نوشته حوله صورتی رنگم گذاشتم روتخت وپرواز کردم به سمت حمام.داشتم موهامو خشک میکردم که صدای آهنگ عشق ممنوع بلند شدم رفتم گوشیمو برداشتم که دیدم ماراله ــ جانم؟ ــ سلام عجقم!خوفی؟ ــ سلام لوسه نُنُر توهمینطوری لوس هستی دیگه این طوریم که حرف میزنی میشه نور الانور من خوبم ولی توانگار خیلی شنگولی چیشده؟؟ ــ ای (...) گند زدی تو حالم میخواستم بریم باهم یه جای خوب ولی حالا جهنمم نمیبرمت برو بمیر اییییششش!! ــ الو مارال قطع نکنیا خیله خب بابا منکه تورو دوس دارم منکه میمیرم برات منک........ ــ خب خب بابا نمیخواد دیگه چیزی بگی خر شدم حدس بزن کجا میخوام ببرمت ــ خب من اگه میخواستم حدس بزنم منت توی بوقو نمیکشیدم تا توبیای 3ساعت برام غمزه بیای بوگو دیگه ــ خب حالا که داری بال بال میزنی عفوت میکنمو میگم بالاخره مجوزو آپارتمان ردیف شد! ــ چیییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟!!!!!!! واقعااااااا وای مارال، وای مارال، من الان خودمو خیس میکنم راس میگی؟؟ ـــ پ ن پ!میخواستم شوخی کنم یکم شاد شیم،زنگیدم بگم دارم راه میوفتم بیام دنبالت تا نیم ساعت دیگه جلو خونتونم بای. تلفونو که قطع کردم پریدم رو تختو شاسخینمو پرت کردم رو هواو یه جیغ ماوراء بنفش کشیدم مارال دوست صمیمه وماها خواننده ایم با چند تا از دوستام که اونا نوازنده های سازای مختلف هستن دنبال یه خونه بودیم که بتونیم توش تمرین کنیم و البوم بدیم بیرون حالاهم مجوزمون وخونه جفتش جور شدههوراااا بدو بدو رفتم پایین که خبرو به مامان بدم ــ مامان؟خانم پاف؟توپ قلقلی؟ . ــ همه ی لقبایی که به من گفتی خودتی به همراه یه همزمان زد توسرم که یه متر پرت شدم جلو اوف اوف مامان ماهم ضربه شستی داره ها!!! ـــ آخ مامی! منو این همه خوشبختی محاله!وای مامان بالاخره بالاخره مجوزو آپارتمان جورشد مامی جورشد مامانم همینطور که چشاش داشت از کاسه میزد بیرونو دهنش اندازه اسب آبی باز شده بود خودشو پرت کردتو بغلم و باهم میچرخیدیمو جیغ میکشیدیم همزمان که منو مامان از هم جدا شیم یه پا اومدو صاف خورد به نشیمنگاه مبارکو پرت شدم روی کاناپه اووففف چی بود؟؟یا ماراله یا پارسا خب....سرمو برگردوندم که دیدم بابا دلشوگرفته وغش غش میخنده باباهم راه افتاده انگار بله دیگه همش زیر سر این ماراله بیشعوره. ــ بابا دیگه از شما توقع نداشتم این چه کاری بود؟ ــ اهههه توکه انقده بی جنبه نبودی منگلم بهت افتخار میکنم آفرین! ******* مامان ــ پگاه بیابرو حاضر شو مارال خودشو خفه کرد از بس زنگ زد رفتم بالاو سر کمدم ایستادم خب...چی بپوشم یه مانتو تابستونیه بادمجونی که تا وسطای رونم بود ویه کمر باریک از داخل مانتو داشت که باید میکشیدیش وگره میزدیش خیلی ناز بود بایه جین مشکی ویه شال بنفش وکتونی های مشکی بنفش بایه کیف مشکی کوچیک چرم که بندشو به صورت کج انداختم وخب یه برق لب صورتی وتمام رفتم دم در که دیدم مارال توماشین نشسته وسرشو گذاشته روی فرمون من یه فکر خبیث زد به سرم رفتم در ماشینو باز کردمو همین که نشستم درو محکم زدم بهم این مارالم 1متر پرید هوا واومد پاییین ــ ای ایشالله بمیری دختر مگه مرض داری خب مثه آدم بشین ــ اولا سلام دوما مشکل همین جاست منکه آدم نسیتم من فرشته م نمیتونم آدم بشم ــ یه وقت کم نیاری از زبونا ــ اگه هم کم آوردم از تو قرض میکنم نگران نباش حالا هم ورورموقوف راه بیوفت ــ بللللللللههههه چشم علی حضرت همین الان امر دیگه ای ندارین؟؟؟ ــ نه تو همون ورو نزن ممنون میشم چند دقیقه که دیدم دارم خل میشم فلشمو از توکیفم درآوردمو یه آهنگ از شادمهر عقیلی وابی(آهنگ یه دختر): یه دختر تو تراس، روبه رویی یه شال سبزو هر روز میتکونه یه شال سبزو ساده که غروبا پر از خاکستر آتش فشونه پر از خاکستر آرزوهایی که هر روز روقلبش گر میکیرن پر از خاکستر خوابای خوبی که هر شب تو نگاه اون میمیرن همین چند وقته پیش رویاشو توی خیابون بی بهونه سر بریدن همیشه راه پروازشو بستن،همیشه روخیالش خط کشیدن براش مرده وزنده فرق نداره،سیاست بازا پیراوجوونا همش دنبال قهرمان میگرده،میون شاعرا آواز خونا رو دیوار اتاقش چندتا عکسه،هدایت، گاف،فرخزاد،مایکل.کاف یه عکسه خاتمی،چندتا مدونا،یه عکس تام کروز،یه عکس فیدل براش مرده وزنده فرق نداره همش دنبال قهرمان میگرده براش مرده وزنده فرق نداره همش دنبال قهرمان میگرده/همش دنبال قهرمان میگرده نمیدونه که تنها توی آینه باید دنبال قهرمان بگرده،هنوز باور نداره که بادستاش جهانی میشه ساخت بی ظلمو برده/یه دختر تو تراس روبه رو ای شبا کنسرت فریادش براهه،صداش میگیره از بس غسه داره نمیشه دیدش از بس شب سیاهه/ولی زنگ صداش میپیچه هر شب توشهری که چراغاش رنگ خونن دیگه چند وقتکه حتی چراغ چهار راه ها میترسن سبز بمونن میخواد یاد تموم شهر بمونه/بهاری که یکی برگاشو دزدید درختی که قرنتینه شد آخر/تو فصلی که زمین برعکس میچرخید صداش لبریز حرفای نگفته س/سرش لبریز صد آتش فشونه یه دختر توتراس روبه رویی یه شال سبزو هر روز میتکونه یه شال سبزو هر زوز میتکونه/یه شال سبزو هر روز میتکونه وای که من عاشق این آهنگم خیلی قشنگه تمام مدتی که داشتم بهش گوش میدادم به بیرون نگاه میکردم اپارتمانی که مارال گرفته بود تو تجریش بود،مارال ماشینو پارک کردو پیاده شدیم وقتی رفتیم توپارکینگ دیدم اهههه چه همه ماشین ــ مارال به بچه ها زنگ زدی بیان؟ ــ پس چی؟فکر کردی این همه ماشین مال کیه؟مال این ماده غولاس دیگه حالام بدو بریم که دیر شده خیلی وقت پیش باید میرسیدیم. ازخولیو توآسانسور El Amorسوار آسانسور که شدیم مارال طبقه 4رو زد،صدای آهنگ پخش شد چقدر این آهنگ آرامش میداد به آدم وقتی ایستاد اومدیم بیرون وزنگ درو زدیم غزال اومد درو باز کرد: ــ بهههه سلام پگی جون چه عجب عزیز افتخار دادی اومدی بالاخره خوش اومدی بیاتو ــ سلام آهو جونم توخوبی؟منم خوبم ــ من چه طور به توی نفهم بگم آهو نه غزال،بفهم نفهم ــ چه فرقی میکنه ویه نگاه به راحیل انداختمو یه چشمک بهش زدم باهم گفتیم:جونور جونوره دیگه! وبعد الفراریه نگا به پشت سرم انداختم دیدم بچه ها استادن دارن با خنده نگام میکنن بعد از اینکه غزال چندبار با دمپاییش زد توسرمون با پادر میونیه بچه ها رضایت داد دیگه کتکمون نزنه.خب همه که سرجمع شدیم با جدیت به بچه ها نگاه کردم همیشه حرف کار که میومد وسط جدی میشدم . باید زودتر کارمونو شروع کنیم ــ خب بچه ها ساحل،باران،توکا وسایل که آماده ن بچه ها همه وظایفتونو که میدونین؟باید زودتر شروع کنیم همین الانم خیلی دیر شده به نظرم از همین امروز شروع کنیم منم یه متن آماده دارم ولی تک نفره س البته اگه اشکال نداشته باشه؟ باران ــ نه این آهنگ برای تو با تایید بقیه رفتیم که آماده بشیم بچه ها که وسایلشونو آماده کردن منم ایستادمو هدفونو گذاشتم رو گوشمو جلوی میکروفون ایستادم : Startمارال ــ 1،2،3 منو بغل میگیریو تا ته دنیا میبری/یه جایی رو زمین که نه تومنو بالا میبری،بهتر از این نمیشه بود/بهتر از این نمیشه خواست تا جای خوبی میرسی منو به اونجا میبری،توفرق داری باهمه برای من تونفسی واسه همه یک نفری واسه یکی همه کسی/تودرک میکنی که من چقدر عاشق توام چقدر مخلف خودم،چقدر موافق توهم/ابری بشه حالو هوام بارونشو کم میکنی احساس سردی میکنم با بوسه گرمم میکنی/غم اگه سمت تو بیاد من از تودورش میکنم تسلیم هرچی که بشم واسه تو شورش میکنم/توفرق داری باهمه برای من تونفسی واسه همه یک نفری،واسه یکی همه کسی/تودرک که من چقدر عاشق توهم چقدر مخالف خودم چقدر موافق توام (2) (آهنگ نفس از آوا بهرام) ــ عالی بودی پگاه خیلی خوب بود بچه ها برام دست زدن منم ازشون تشکر که کردم رفتیم یه چیزی بخوریم.رفتم در یخچالو باز کردم که دیدم هیچی تویخچال نیست بچه ها هم منو مجبور کردن برم چیزی بخرم بیشورا من بخرم اونا بخورن بالاخره با هزار زور بدبختی رفتم سوپر مارکت خمیر پیتزا، لازانیا،قارچ،سس قرمز تند،مایونز،وفلفل دلمه وسیب زمینی و پیاز خریدم پولشو که حساب کردمو رفتم خونه. ــ خب برو بچ میخوام براتون لازانیا درست کنم ـــ ایول چیشده خانوم کاری شدن؟؟قبلا که دس به سیاه وسفید نمیزدی! ــ خفه حالا من یه بار ذوق کردم میخوام براتون غذابدرستم تازه شماهام کمک میکنین ــ خب غزال سیب زمینی ریز میکنی،باران پیاز ریز میکنی،ساحل فلفل دلمه ای،بعد بدین من سرخش کنمو بقیه کاراش. وقتی تموم شد گذاشتم توی فرو رفتم پیش بچه ها.....