1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

در فروشگاه ساز چه کارهایی برای سئو انجام می شود

شروع موضوع توسط zohreabri در ‏25 ژوئیه 2016 در انجمن سئو و بهینه سازی وب سایت

 1. zohreabri

  zohreabri کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏21 سپتامبر 2015
  ارسال ها:
  4
  تشکر شده:
  0
  جنسیت:
  زن
  awww.portalsaz.com_showthumbnail_250_true_Files_Modules_News_382.jpg

  نخستین و اصلی ترین عمل بهینه سازی سایت در فروشگاه ساز که بایست بر روی صفحه های فروشگاه ساز تان انجام دهید تگ یا برچسب عنوان ( title tag ) است.
  خیلی ها بوسیله منابع خارجی و یا ادیتور متن WYSIWYG این کار را انجام می دهند، استفاده از تگ متا را که می تواند محبوبیت زیادی در نزد موتور های جستجو و بحث بهینه سازی سایت به همراه داشته باشد را از یاد نبرید.
  awww.portalsaz.com_files_editor_images_MetaTagSEO.png  برتری های استفاده از تگ در سئو فروشگاه ساز


  مزایای به کارگیری تگ های عنوان در بهینه سازی سایت شامل ۳ قسمت است:

  ۱ – مخاطبانی که برای واژه کلیدی موردنظر شما در گوگل سرچ می کنند، در صورتی که عنوان طراحی سایت تان همانند واژه شرچ شده باشد ، لینک و عنوان طراحی سایت تان را به صورت معینی هایلایت ، پررنگ ، بولد شده می بینند و این خیلی به تعداد کلیک برای طراحی سایت تان، در مقایسه با زمانی که از تگ عنوان بهره نمی برید، کمک می کند.
  ۲ – تگ عنوان منجر به بالا رفتن رنگینگ سایت شما در پیش موتور های جستجو می شود.
  ۳ – به موتور های جستجو کمک می کند تا میان صفحه های که امکان دارد مثل صفحه شما باشند فرق بگذارد.  awww.portalsaz.com_files_editor_images_AAEAAQAAAAAAAAKIAAAAJDhe8e344c11c927a14e458cc99e587d5e6.jpg


  بالا بردن تعداد کلیک فروشگاه ساز با سئو سایت


  بهینه سازی سایت در موتور های جستجو فقط ایستادن در رتبه های خوب و صفحه های نخستین موتور های جستجو نمی باشد، بلکه به معنی بالا بردن میزان ترافیکی می باشد که شما از طراحی سایت تان منظور دارید و می خواهید به آن دست یابید. اگر شما برای عبارت "کفش های رایگان ” رتبه ششم را در موتورهای جستجو دارا باشید زمانی که که مخاطبی عبارت ” کفش های رایگان ” را سرچ می نماید ، در حالتی که عبارت سرچ شده در عنوان و سرنویس طراحی وب سایت تان نباشد ، مخاطب تفاوت زیادی بین طراحی سایت شما و سایر طراحی سایت ها احساس نخواهد کرد.
  در حالتی که عنوان طراحی سایت تان دربرگیرنده واژه کلیدی مورد نظرتان باشد ، مخاطب با سرچ وآزه کلیدی ، عنوان طراحی سایت شما را به طور پررنگ و معین یعنی بولد شده خواهد دید و این خیلی زیاد اشتیاق مخاطب را برای دیدن طراحی سایت تان بالا خواهد برد.
  بهینه کردن رتبه بندی طراحی سایت در عملیاتی کردن بهینه سازی سایت
  خیلی از افراد معتقدند عنوان طراحی سایت محلی می باشد که باید اسم تجاری و یا اسم دامنه شان را بنویسند. این فکر مطلقا خطاست و عنوان صفحه ها یکی از راحت ترین شیوه هایی می باشد که شما قادر هستید با آن به موتور های جستجو از نظر بهینه سازی دستور بدهید تا صفحه مورد نظرتان از طراحی سایت را در کدام مورد و همچنین در صفحه های طراحی سایت تان چگونه دسته بندی نماید. در صورتی که خیلی از اشخاص عنوان صفحه ها را از نظر بهینه سازی سایت پراهمیت تلقی نمی کنند در صورتی که موتور های جستجو به آنها با نظر مساعد و خوبی و با دقت توجه می کنند.
  شما قادر هستید با جایگذاری اصلی ترین واژه های کلیدی در عنوان طراحی سایت تان ، از این مجال به خوبی بهره ببرید و آن را تبدیل به فرصتی برای بالا بردن طراحی سایت تان بکنید. و از طرفی رتبه بالایی را در جهت واژه های کلیدی مورد نظرتان کسب کنید. اگر شما باز می خواهید عنوان طراحی سایت تان دربرگیرنده اسم و برند شرکت و یا دامین تان باشد، مشکلی نیست شما قادر هستید اسم تجاری و یا دامین طراحی سایت تان را بعد از واژه های کلیدی و بعد از خط فاصله بنویسید که از دید بهینه سازی سایت اتفاقا کار اثرگذار و مفیدی می باشد. تا بتوانید نشان دهید که این واژه های کلیدی از دید بهینه سازی سایت برای شما خیلی خیلی پراهمیت هستند.  awww.portalsaz.com_files_editor_images_seochecklistfeature.jpg  متا تگ ها و بهینه سازی سایت در فروشگاه ساز

  اثر متا تگ ها بر روی رتبه بندی موتور جستجو مهم است. برخی از تگ ها اغلب در گذشته مورد استفاده قرار می گرفت، اما از آن زمان قدرت خودشان را از دست داده اند. آیا هنوز هم برای جستجوگرها برچسب ها مفید هستند و که نیستند؟
  متا تگ چیست؟

  با متا تگ ها موتورهای جستجو اطلاعات بیشتری در مورد یک صفحه وب سایت بدست می آورند. این اطلاعات ضمنی است، به این معنی است که آن را به بازدید کنندگان نشان نمی دهند.
  متا تگ ها را می توان در قسمت <head> یک صفحه وب یافت. من در گذشته خواسته شده است اگر متا تگ ها را می توان در <body> این یک صفحه قرار می گیرد، اما مناسب این کار نیست. با قرار دادن متا تگ ها در قسمت body ، بعضی از مرورگرها ممکن است آنها را به رسمیت نشناسند و شما اساسا ایجاد نشانه گذاری نامعتبر کرده باشید.
  اغلب، متا تگ ها یک ویژگی اسمی دارند، که مجموعه یک نوع از ابرداده می باشند. ارزش این فراداده از طریق یک ویژگی محتوا بیان می شود. تمام انواع معتبر نام- مقدار در تگ های متا استفاده می گردد، بنابراین اجازه دهید یک نگاهی به برخی از آنها داشته باشیم.
  اجازه دهید به سرعت اجرا کردن چند تگ متا را که می توان در یک صفحه وب برای سئو و بهینه سازی سایت یافت را بیان کنیم.  awww.portalsaz.com_files_editor_images_seo_tips_for_online_stores_small.png


  توضیحات متا در طراحی سایت


  متا تگ که احتمالا یکی از متا تگ ها مفید است. همانطور که از نام اش پیداست، آن درباره متا یک توضیح کوتاه در مورد صفحه به موتورهای جستجو می دهد. آن را مانند این به نظر می رسد:
  <نام متا = "توضیحات" محتوای = "همه چیزی که شما نیاز دارید به تگ های متا برای بهینه سازی سایت و سئو موتور جستجو بدانید" />
  این تگ استفاده شده یک نیروی برای رتبه بندی خیلی بیشتر است، اما به روز رسانی الگوریتم اثر آن را کاهش داده اند. آن را نمی خواهد بهبود رتبه خود را، با این حال، متا تگ هنوز هم می تواند مفید باشد دلیل آن است که در صفحات نتیجه موتور جستجو استفاده می شود.
  این به این معنی است که هنوز هم می تواند میزان کلیک را از طریق صفحات خود بهبود بخشد. پس از همه، کلماتی را که پرس و جو جستجو کاربران مشابه باشند به صورت سیاه مشخص می شود. به همین دلیل یک صفحه خوب (که دارای اهرم قوی به نام کلمات کلیدی است) می تواند بیشتر مربوط به کاربر ظاهر شود، بهبود شانس او را / او کلیک کردن بر روی آن را بیشتر کند. حداکثر کلمه های استفاده شده در توضیحات متا 160 کاراکتر است.


  awww.portalsaz.com_files_editor_images_Seoportalsazshopmaker.jpg


  متا روبات در طراحی سایت


  برچسب متا روبات مورد استفاده برای مدیریت دسترسی به یک صفحه وب تنها برای موتورهای جستجو است. شما می توانید اجازه یا عدم اجازه بدهید به موتورهای جستجو به صفحه اول صفحه وارد شوند یا نه، لینک خود را دنبال کنید و یا آن آرشیو نمایید. برای مثال:
  <نام متا = "ربات" محتوای = "NOINDEX، NOFOLLOW" />
  این متا تگ ها می گوید که موتورهای جستجو به صفحه اول صفحه بیایند یا نیایند و جلوگیری از آنها را از دنبال کند. اگر شما اتفاق می افتد به استفاده از دو متناقض (به عنوان مثال از index noindex)، گوگل را به گزینه محدود تر را انتخاب کنید.
  چرا این تگ برای سئو و بهینه سازی سایت فروشگاه ساز مفید است؟ اول از همه یک راه ساده برای جلوگیری از شاخص بندی محتوای تکراری است، برای مثال ورژن قابل چاپ صفحه است. همچنین ممکن است برای صفحات ناقص و یا صفحات با اطلاعات محرمانه مفید باشد.


  عنوان در طراحی سایت


  تگ عنوان در تمام مدارک HTML مورد نیاز است و آن را به عنوان سند تعریف می کند. نشانه گذاری به نظر می رسد، مثل این:
  <TITLE> عنوان صفحه </ TITLE>
  این تگ بسیار ساده و بسیار قدرتمند است. این تگ در رتبه بندی موتورهای جستجو گر خیلی تاثیر گذار است.


  awww.portalsaz.com_files_editor_images_meta_tags.jpg

  دیگر برچسب های متا در طراحی سایت


  در طراحی سایت و تگ های دیگری نیز استفاده می شوند که در زیر به صورت فهرست وار می آوریم رعایت هر یک از آنها در جهت سئو پرتال ساز شما موثر هستند.
  متا نوع محتوا (مجموعه نویسه)
  کلمات کلیدی متا
  زبان متا
  Notranslate
  تبلیغات
   

  موضوعات مشابه

 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.