1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

بهبود رفع افتادگی * با لیفت و بالا کشیدن:راه و روش،عوارض هزینه

شروع موضوع توسط sheyda69 در ‏26 ژوئیه 2016 در انجمن کانال بیماری ها و روش درمان تلگرام

 1. sheyda69

  sheyda69 کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏26 ژوئیه 2016
  ارسال ها:
  12
  تشکر شده:
  1
  جنسیت:
  زن
  به عمل بالابردن لیفت * ها برای بهبود افتادگی * در اصطلاح پزشکی ماستوپفردی گفته می شود. این عمل برای بالا بردن و فرم دادن به * ها انجام می شود. عواملی مانند بالا رفتن سن و شیر دادن می تواند سبب شود * ها سفتی فرم و شکل طبیعی را از دست بدهند و با گذشت زمان * ها شل شوند . ماستوپفردی یا جراحی لیفت * می تواند یکروش تاثیر گذار جهت سفت کردن و فرم دادن به * ها باشد.
  عمل جراحی لیفت * می تواند در بهبود اعتماد به نفس و رضایت شما از بدنتان تاثیر به سزایی داشته باشد. تمامی مراجعه کنندگان به کلینیک دکتر کرمانی که این عمل را انجام داده اند از نتایج آن راضی بوده اند و عقیده دارند که پس از انجام این جراحی ظاهری بسیار جوان تر و زیباتر پیدا کرده اند . نتایج عمل جراحی لیفت * بلافاصله پس از انجام جراحی قابل مشاهده است
  adavadarman.ir_wp_content_uploads_increased_breast_size_443x330.jpg

  افراد مناسب برای عمل جراحی لیفت *

  افرادی که می خواهند جراحی ليفت سينه را برای بهبود افتادگی * انجام بدهند می بایست در سلامت جسمانی کامل باشند مبتلا به بیماری نباشند یا سابقه ابتلا به بیماری های خطرناک نداشته باشند. این افراد باید نسبت به نتایج عمل جراحی بالا کشیدن * انتظارات واقع بینانه ای داشته باشند.

  این عمل جراحی برای افرادی می تواند مفید تاثیر گذار باشد که پوست آن ها کشیده شده است به علت بالا رفتن سن، اندازه * ی آن ها كم شدن یافته است . در صورتی که قصد دارید وزن خود را کم بکنید انجام عمل جراحی لیفت *(بالا آوردن *) برای شما مناسب نیست همچنین خانم هایی که در حال حاضر باردار هستند یا به فرزند خود شیر می دهند نیز نبایستی این عمل جراحی را انجام بدهند.

  تذکر :
  افراد سیگاری افرادی که اخیرا سیگار را ترک کرده اند یا سیگاری های دست دوم ( افرادی که اکثرا ٌ از دود سیگاری که اطرافیان میکشند استنشاق میکنند اصطلاحا سیگاری های دست دوم گفته می شوند) به ابه احتمال زیاد ل قوی برای انجام جراحی لیفت *(بالا کشیدن *) واجد شرایط نیستند. استنشاق دود سیگار ( مستقیم یا غیر مستقیم ) جریان خون و در نتیجه سرعت رسیدن خون به بافت های بدن را كم شدن می دهد که این امر ( بسته بهآموزش جراحی ) می تواند سبب عدم ویرایش یا زیاد شدن بازبینی زخم ، از بین رفتن پوست ( در محل زخم) عفو نت و گسترش زخم و دیگر عوارض شود.

  مراحل انجام لیفت *

  بسته به میزان شل بودن شکل و فرم * شاید شیوه های جراحی مختلف ی برای لیفت * انجام شود. تعداد برش ها و طول برش هایی که روی * زده می شود می تواند بسته به نوعراهنمای جراحی مفرق باشد.

  در اکثر موارد برای انجام عمل ليفت سينه با نخ(بالا کشیدن *) سه برش روی * زده می شود . اولین برش در دور تا دور سری اطراف نوک * زده می شود. برش دوم از نوک * تا پایین * برش سوم در طول پارت پایینی * زده می شود. اما در برخي موارد نیز ممکن است فقط دور تا دور پارت نوک * برش زده شود. نوع برش زده شده روی * تعیین می نماید که کدام قسمت از پوست * برداشته خواهد شد پارت نوک * به چه صورت جا به جا خواهد شد.

  بعد از برش دادن پوست * پوست اضافی برش داده و جدا می شود پس قسمت نوک * ها نیز جا به جا می شوند و پس به پوست اطراف * بخیه زده می شوند بدین ترتیب فرم * ها کاملا تغییر خواهد کرد.
  ادغام جراحی لیفت * باروش های دیگر

  در زمان انجام عمل جراحی لیفت * می توان به طور همزمان عمل بزرگ کردن * را انجام داد . انجام این کار با بیشتر شدن اندازه * ها به بالا بردن بیشتر * ها کمک می نماید .

  برنامه ریزی برای انجام عمل جراحی لیفت *

  جهت انجام عمل جراحی بالا کشیدن * در ابتدا می بایست با جراح پلاستیک خود یک جلسه مشاوره داشته باشید در طول جلسه مشاوره تبادل اطلاعات ضروری را جهت رسیدن به نتایج دلخواهتان با پزشک جراح داشته باشید . در حین انجام مشاوره شما می توانید انتظاراتی که از انجام عمل بالا بردن * دارید جهت جراح شرح دهید پزشک جراح درباره نتایج ممکن عمل جراحی لیفت * جهت رفع افتادگی * و آثار بلند مدت آن به شما توضیح خواهد داد .

  شرایط هر بیمار با بیمار دیگر کاملا مفرق است پزشک جراح با توجه به شرایط شما مناسب ترینراهنمای بهبود و رفع افتادگی * را برای شما انتخاب می نماید . موارد ی که در جلسه مشاوره نقد می شوند حاوی موارد زیر می شود :

  - تحلیل کامل سابقه پزشکی شما از عبارت اطلاعات مربوط به جراحی های قبلی ، بیماری هایی که در قدیم داشته اید یا در حال حاضر به آن مبتلا هستید ، داروهای شیمیایی و حتی داروهای گیاهی که در حال حاضر مصرف می بکنید .

  -انجام معاینه فیزیکی برای نقد سایز و فرم * ها حالت پوست * و موقعیت سر * ها

  - ثبت اندازه ها ی * گرفتن عکس جالب جهت ثبت اطلاعات پزشکی شما

  اطلاع به بیمار درباره عوارض خطرات احتمـا لی انجام عمل جراحی لیفت * ها

  آمادگی جهت انجام عمل

  پزشک شما همه دستورالعمل های لازم برای آمادگی برای انجام عمل جراحی لیفت *(بالا کشیدن *) را در اختیار شما قرار خواهد داد و شما در مورد همه موارد ی که قبل از جراحی باید بدانید و کارهایی که باید انجام دهید مطلع خواهید شد. پزشک جراح شما درمورد غذاها یا آشامیدن ی هایی که قبل از عمل جراحی لیفت * جهت رفع افتادگی * می توانید مصرف بکنید ، منع سیگار کشیدن ، مصرف ویتامین یا انواع داروها به شما پیشنهاد های ضروری را می نماید .

  حتی در صورتی که بعد از جراحی در بیمارستان بستری نشدید لازم است از قبل با شخصی همموزیک کرده باشید تا شما را به خانه برساند ( نمی توانید رانندگی بکنید ) همين طور خوبتر است جهت حداقل یک روز بعد از انجام عمل بالا آوردن * مرخص شدن از بیمارستان نفر در خانه از شما مراقبت نماید .
  عمل لیفت * در کجا انجام می شود ؟

  عمل جراحی لیفت * در بیمارستان و در اتاق جراحی انجام می شود . بعد از انجام عمل نیازی به بستری کردن بیمار در بیمارستان نیست در همان روز ، بعد از انجام عمل بیمار از بیمارستان مرخص خواهد شد .

  روش بیهوشی جهت انجام عمل

  در حین انجام عمل افتادگی *(لیفت *) شخص کامل آسان است چیزی را حس نمی نماید . برای انجام این عمل بیهوشی عمومی روی فرد انجام می شود و او در حین انجام عمل به طور کامل بیهوش خواهد بود. در گاهي موارد برای بعضی افراد می توان از بیهوشی موضعی جهت انجام عمل استفاده کرد.
  بعد از عمل جراحی

  این مورد زیاد مهم و حیاتی است که به همه توصیه های پزشک درباره اقدامات بعد از عمل افتادگی *(لیفت *) توجه بکنید آن ها را انجام دهید. این امر سبب تسریع در ویرایش شما و رسیدن به نتایج بهتر ظاهر خوب شما خواهد شد. لازم است بعد از انجام عمل برای ملاقات دوباره با جراح تعیین بکنید تا بتوانید پرسشها خود را از جراح بپرسید جراح نیز نتایج عمل بالا کشیدن * را پیگیری نماید .
   

  موضوعات مشابه

 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.