1. انجمن های فارس پاتوق
  مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  رد اعلامیه

طراحی سایت

شروع موضوع توسط Hostcode در ‏20 آگوست 2016 در انجمن اخبار گوناگون اینترنتی تلگرام و اینستا گرام

 1. Hostcode

  Hostcode کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏20 آگوست 2016
  ارسال ها:
  9
  تشکر شده:
  0
  جنسیت:
  مرد
  پنج نکته درباره طراحی سایت های ضعیف

  بازدیدکنندگانبرای برآوردن اهداف، انجام یک کار و یا برای دریافت پاسخ سوالات خود به یک وب سایتمراجعه می کنند، اگر آنچه که به دنبال آن هستند نیابند به جای دیگری خواهند رفت.با این حال، شما می توانید نکات بسیاری از وب سایت های باطراحی سایت و طراحی وب سایت ضعیف که مجبور به استفاده از آنها شده اید بیاموزید و از این راهها برای بهبود سایت خود و یا یک مشتری استفاده کنید.
  1. برای کاهش کلیک ها هرکاری که می توانید بکنید.
  در برخی از وب سایت های برای رسیدن به صفحه ی مورد نظر بیشاز 3 کلیک کرد. در حالی که کاربران سایت نمی خواهند متوقف شوند و مطالب در بین راهرا مطالعه کنند. برای رسیدن به یک صفحه باید به طور مستقیم با آن در ارتباط بود
  2. لینک های معنی دار ایجاد کنید
  لینک ها باید توصیف کننده باشند. به خوانندگان نگویید ادامهمطلب، کلیک کنید ، و یا بیشتر . به آنها بگویید که آنها چه خواهند خواند اگر کلیککنند. طراحی سایت CSS مثالی از لینک توصیفی است.
  3. سرفصل ها باید مختصر و توصیفی باشد
  سرفصل باید از بقیه متن جدا و مشخص باشد. سرفصلی خوب نوشتهشده که کاربران با خواندن آن بتوانند چیزی که می خواهند را بیابند. همچنین می تواناین اطلاعات را کمی متراکم تر کرد به طوری که به کاربران اجازه دهد دید کلی ازمطلب را بدست بیاورند.
  4. به یاد داشته باشید که خیلی کم هم اغلب در وب زیاد است
  انیمیشن های فلش و متن های متحرک ویژگی های اصلی سایت رامنحرف و ازبین می برد. از انیمیشن ها در جاهایی که کمک کننده هستند استفاده کنیدنه فقط برای نمایش.
  5. با استفاده از لیست دستیابی به اطلاعات را ساده تر کنید
  لیست ها از طریق اطلاعات کای دستیابی به منابع را راحت ترمی کنند. در صورت امکان، لیست را کوتاه نگه دارید. اما اگر استفاده از لیست طولانیلزومی است، از فضاهای سفید برای شکستن آن استفاده کنید.
   

  موضوعات مشابه

  Last edited by a moderator: ‏20 آگوست 2016
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.