1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

استفاده از کلمه متشکرم به جای متاسفم

شروع موضوع توسط بی دل در ‏21 آگوست 2016 در انجمن دانستنیهای جالب

1. بی دل

بی دل کاربر تایید شده

a3ali3.com_wp_content_uploads_2016_06_stop_saying_sorry_say_thank_you_comic_yao_xiao_0.jpg
    شما در محاورات روزمره خود چقدر از کلمه متاسفم استفاده می کنید؟ جواب این سوال برای من این است که “زیاد”. یک هنرمند خلاق چینی که در نیویورک متولد و بزرگ شده است به نام یائو شیائو در طی یک حرکت جالب به جمع آوری موقعیت هایی پرداخته است که می توان به جای استفاده از کلمه “متاسفم” از کلمه ” متشکرم” استفاده کرد. در ادامه چند نمونه از کارهای این هنرمند آورده شده است. بیاید ما نیز از این به بعد به جای کلمه متاسفم از کلمه متشکرم استفاده کنیم.

a3ali3.com_wp_content_uploads_2016_06_stop_saying_sorry_say_thank_you_comic_yao_xiao_1.jpg
    .
    a3ali3.com_wp_content_uploads_2016_06_stop_saying_sorry_say_thank_you_comic_yao_xiao_2.jpg
    .
    a3ali3.com_wp_content_uploads_2016_06_stop_saying_sorry_say_thank_you_comic_yao_xiao_3.jpg
    .
    a3ali3.com_wp_content_uploads_2016_06_stop_saying_sorry_say_thank_you_comic_yao_xiao_4.jpg
    .
    a3ali3.com_wp_content_uploads_2016_06_stop_saying_sorry_say_thank_you_comic_yao_xiao_8.jpg