1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

فال یکشنبه 31مرداد95.....

شروع موضوع توسط yasii_78 در ‏21 آگوست 2016 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. yasii_78

  yasii_78 برترین کاربر انجمن فارس پاتوقی نقره ای

  تاریخ عضویت:
  ‏2 سپتامبر 2015
  ارسال ها:
  753
  تشکر شده:
  1,480
  جنسیت:
  زن
  فـال روزانـه يكشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵

  فروردين

  درست زمانی که فکر می کنید همه چیز را به طور کامل درک کرده اید و برای آن به درستی برنامه ریزی کرده اید، مانع دیگری سر راهتان پیدا می شود. به احتمال زیاد اولین عکس العمل شما این است که ناراحت می شوید. خشم به شما هیچ کمکی نخواهد کرد، شما نمی توانید همیشه کنترل همه چیز را در دست داشته باشید. همیشه ممکن است اتفاقات غیر منتظره ای پیش بیایند؛ پس خونسردی خودتان را حفظ کرده و بهترین عملکرد ممکن را ارائه دهید. سعی کنید از چیزهایی که تمرکزتان را بهم می زنند دوری کنید تا شانستان برای رسیدن به موفقیت بیشتر شود. تمام شب را برای پرداختن به خودتان و عزیزانتان وقت خواهید داشت.

  ارديبهشت

  شما اصلا دوست ندارید وادار به انجام کاری شوید که خودتان دلتان نمی خواهد، حتی اگر مطمئن باشید که انجام این کار به صلاحتان است! حتی اگر اوایل امروز کمی انعطاف پذیری نشان داده و حاضر به انجام این کارها شوید، بعدازظهر و زمانی که دلتان می خواهد کارهای مورد علاقه تان را انجام دهید به هیچ عنوان حاضر به انجام آنها نخواهید بود. بهتر است زمانی را که صرف در رفتن از زیر کارهایی که باید انجام دهید می کنید برای انجام دادن آن کارها به کار بگیرید. نگران نباشید، بعد از تمام کردن انجام وظایفتان وقت کافی برای تفریح و خوشگذرانی هم خواهید داشت و می توانید با وجدانی راحت از وقت آزاد خود لذت ببرید.

  خرداد

  امروز قرار است با یکی از دوستان یا نزدیکان خود کار ویژه ای را انجام دهید و این موضوع شما را بسیار هیجان زده کرده است. با این حال نباید اجازه دهید این برنامه هیجان انگیز شما را تعهدات قبلیتان غافل کند و نسبت به آنها کوتاهی کنید. بهتر است این برنامه را برای وقتی بگذارید که وظایف و مسئولیت هایتان را به انجام رسانده اید و وقتتان آزاد است. سعی نکنید فلسفه ذهنی خودتان را به دیگران تحمیل کنید و طوری رفتار کنید که انگار تنها شما هستید که همه چیز را به خوبی درک می کند. شاید با خودتان فکر کنید که اوضاع زندگیتان بی سر و سامان و بهم ریخه است، اما اگر کمی دندان روی جگر بگذارید به زودی خواهید دید که همه چیز به خوبی دارد پیش می رود.

  تير

  امروز آماده هستید تا بال هایتان را باز کرده و پرواز کنید، با این حال ممکن است به موانعی برخورد کنید که شما را وادار خواهند ساخت برنامه هایتان را تغییر دهید. شاید کارهایتان با تأخیرهایی مواجه شوند که عملا نتیجه اقدام های مخفیانه یک نفر بر علیه تلاش های شما هستند. شما نمی توانید با این دشمن نامرئی بجنگید، شاید حتی اگر به درون خودتان رجوع کنید ببینید که این دشمن مخفی در واقع خودتان هستید که دارید با ترس هایی که درونتان هستند مانع موفقیت خود می شوید. اگر کسی هست که مدت ها دلتان می خواسته علاقه تان را نسبت به او نشان دهید امروز همان روزی است که در انتظارش بوده اید، پس با اعتماد به نفس جلو بروید.

  مرداد

  این اواخر شما کمی تنبلی کرده اید و حال و حوصله کار کردن نداشته اید، اما امروز می تواند روز خیلی خوبی برای جبران این کم کاری های اخیرتان باشد. امروز شما زیبایی های زندگی را خیلی خوب درک می کنید و برای هر چه بیشتر بهره بردن از آنها آماده اید تا تلاشی بیش از همیشه داشته باشید. توان فیزیکی و ذهنی شما به طور ناگهانی افزایش یافته اند و آماده هستید حصار محدودیت هایی که خودتان برای خود ساخته بودید را شکسته و از آنها فراتر بروید. اگر توانستید روزتان را با کمی پیاده روی شروع کنید، زیرا این کار باعث می شود انرژی فراوانی که در خود دارید را تشخیص داده و همزمان بتوانید به کارهایی که می خواهید در طول روز انجام دهید فکر کنید.

  شهريور

  اگر کاری وجود دارد که مدت ها دلتان می خواسته آن را انجام دهید امروز همان روزی است که در انتظارش بوده اید. امروز شما در وضعیت ذهنی عجیبی قرار دارید؛ از طرفی دلتان می خواهد با افراد مختلف تعامل داشته باشید و از طرفی هم حاضر نیستید عقاید و نظرات مخالف را بپذیرید، به طوری که حتی اگر قرار باشد به یک میهمانی بروید که در آخرین لحظه می فهمید افرادی که همیشه با آنها اختلاف نظر داشته اید در آن حاضر هستند به این مهمانی نخواهید رفت. شاید بهتر باشد امروز با افرادی که تازه با آنها آشنا شده اید در ارتباط باشید و سعی کنید به نظرات و عقاید آنها پی ببرید. سعی کنید امروز حتما کاری که تا بحال انجام نداده بودید را امتحان کنید.  مهر

  انرژی امروز شما را قادر می سازد که قدم هایی موفقیت آمیز به سوی بهتر کردن اوضاع و نظم دادن به امور زندگیتان بردارید. این نظم می تواند شامل ظاهر کارها مثل مرتب کردن کمدهای لباس و کابینت ها و اتاق های منزلتان شود و یا در ارتباط با برنامه ها و فعالیت های ذهنیتان مانند برنامه ریزی و اولویت بندی برای رسیدن به اهدافتان باشد. از این موقعیت استفاده کرده و ظاهر و باطن زندگیتان را تا جایی که می توانید مرتب کنید. شما معمولا حاضر هستید بخاطر عزیزانتان کنار کشیده و از مرکز توجه خارج شوید، اما امروز اصلا دوست ندارید نادیده گرفته شوید، اما هیچ جایی برای نگرانی نیست، شما به اندازه ای که لازم است مورد توجه قرار خواهید گرفت.

  آبان

  امروز تمام تمرکزتان روی کارهایی است که تا پایان روز باید به انجام برسانید. وقتی به تک تک این کارها نگاه می کنید هیچ کار سخت و غیر ممکنی در لیست کارهای روزانه تان نمی بینید، اما وقتی همه این کارها کنار هم قرار می گیرند بسیار زیاد و غیر قابل کنترل به نظر می رسند و حتی نمی دانید که از کجا باید شروع کنید. بهترین کار این است که پیش از شروع کارهایتان به نحوه و ترتیب انجام آنها فکر کنید و نگران مشکلاتی که ممکن است در طول روز برایتان پیش بیایند نیز نباشید، زیرا قادر خواهید بود که با موفقیت آنها را پشت سر بگذارید. دیگران برای شما اهمیت بسیار زیادی دارند و اصلا دوست ندارید کاری انجام دهید که باعث ناراحتی آنها شود، ولی گاهی لازم است خودتان را در اولویت قرار دهید.

  آذر

  امروز می تواند روز خیلی خوبی برای امتحان مجدد کاری باشد که برای دفعه اول در انجام آن موفق نبوده اید. مواجه شدن با شکست می تواند به اعتماد به نفس شما لطمه وارد کند، با این حال این بخشی از زندگی همه ماست و باعث رشد شخصیت ما می شود؛ آنچه اهمیت دارد این است که از شکست های خود درس بگیریم و به میدان مبارزه بازگشته و با شجاعت و اراده بیشتری تلاش کنیم. با نزدیک شدن به اواسط هفته فشار کاریتان بیشتر و بیشتر خواهد شد و باید تمام حرکاتتان با دقت و احتیاط همراه باشند. خونسردیتان را حفظ کنید و به جای سخت تر کردن اوضاع برای خودتان با تکنیک هایی که می دانید در مورد شما جواب می دهند شرایط را برای آرامش خود مهیا کنید.

  دي

  امروز ایده هایی فوق العاده هوشمندانه در سرتان هستند، اما اعتماد به نفس کافی برای در میان گذاشتن آنها با دیگران را ندارید. با این حال خودتان به تنهایی و بدون همفکری و همکاری دیگران نیز می توانید کارهای بسیاری را انجام دهید. تنها کاری که لازم است بکنید این است که همه جوانب را در نظر گرفته و وقت بیشتری را صرف فکر کردن به احتمالات مختلف کنید تا مبادا با مشکلی مواجه شوید. یکی از دوستان یا نزدیکانتان ممکن است با اصرار فراوان بخواهد شما را وادار کند که در انجام کاری با او همراه شوید، اشکالی ندارد اگر به او جواب مثبت بدهید، به شرط آن که با انجام این کار به خودتان و خواسته هایتان نه نگفته باشید.

  بهمن

  امروز همه چیز حوب و روبراه به نظر می رسد تا این که شما شروع به حرف زدن می کنید و ناگهان با واکنش منفی کسانی مواجه می شوید که تا به حال فکر می کرده اید دوست شما هستند. خودتان را به خاطر این پیشامد ناراحت نکنید و از این که پیش از آن که خیلی دیر بشود با هویت واقعی این شخص آشنا شده اید خوشحال باشید. اگر کارهای زیادی دارید که روی هم انباشته شده اند، به ویژه کارهایی که از دیروز باقی مانده اند، امروز همان روزی است که برای انجام آنها منتظرش بودید. خوشبختانه امروز قدرت و آمادگی ذهنی بیشتری دارید و همه چیز به راحتی پیش خواهد رفت. هیچ کاری را پشت گوش نیندازید و از ین فرصت ویژه حداکثر استفاده را ببرید.

  اسفند

  امروز شاید سعی کنید با زور زدن راه خودتان را از میان موقعیت همراه با ریسکی که در آن قرار گرفته اید باز کنید، اما هر چقدر که زور می زنید انگار سر جایتان گیر کرده اید و هیچ تغییری در وضعیتتان به وجود نمی آید. حتی تشویق ها و حمایت های اطرافیانتان نیز کمکی به شما نمی کند و شاید تنها اثری که می تواند داشته باشد این است که باعث شود شما تلاش بیشتری برای پیش رفتن در جهت اشتباهی که موفقیتی برای شما به همراه نخواهد داشت بکنید. دست از زور زدن بردارید؛ یک راه بهتر و ساده تر هم برای موفقیت وجود دارد و آن هم به کار گرفتن عقل و هوشتان است. این روش شاید با تلاش کمتری به همراه باشد، با این حال موفقیت شما را تضمین خواهد کرد.
   

  موضوعات مشابه

  *مهسا* و MAHTAB.M از این پست تشکر کرده اند.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.