1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

امکان طراحی سایت تنها مختص برنامه نویس های حرفه ای نیست

شروع موضوع توسط mehranmardani68 در ‏23 آگوست 2016 در انجمن سئو و بهینه سازی وب سایت

 1. mehranmardani68

  mehranmardani68 کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏11 نوامبر 2015
  ارسال ها:
  1
  تشکر شده:
  1
  جنسیت:
  مرد
  امکان طراحی سایت تنها مختص برنامه نویس های حرفه ای نیست- امکان طراحی سایت تنها مختص برنامه نویس های حرفه ای نیست


  awww.portalsaz.com_showthumbnail_250_true_Files_Modules_News_394.jpg

  خیلی از برنامه نویس های طراحی سایت من را عصبی می کنند. به چه علتی؟ به این دلیل که آن ها برای طراحی سایت، کار من را سخت تر می کنند. خوب، آن ها با بهره گیری از به روزترین روش های خلاقانه خود کار را سخت می کنند. آیا لزومی دارد که اینقدر وسواس به خرج بدهند و سعی کنند همهموارد تخصصی برنامه نویسی را بر روی طراحی سایت ها اجرا کنند؟

  برای نمونه، به برخی از این مفاهیم تازه سیستم های مدیریتی تامل کنید. علی الخصوص به نمونه هایی که براساس RUBY یا NODE.JS است. نقطه مشترک تمامی آن ها در چیست؟ شما همه آن ها را به یک روش استفاده می کنید. از سیستم های مدیریتی مفهومی انتظار است که طراحی سایت را آسان تر کند. شما مجبور نیستید که آنها را با روش های یکنواختی به کار بگیرید کمی خلاقیت به خرج بدهید و با توجه به آنچه فکر می کنید آن ها را پیاده کنید.

  تنها علتی که من یک مرتیه از ترمینال های همانند سازی بهره گرفتم، این بود که من در سن 15 در موضوع لینوکس مشکل داشتم. از آن زمان تا به حالا، من سالیان بسیاری را سعی نمودم، راه و چاه های مختلف طراحی سایت را یاد بگیرم.

  من لحظه لحظه اوقاتی را که برنامه نویسان به من می گفتند که وردپرس آهسته کار می کند را به یاد دارم. آن ها می گفتند که وردپرس برای طراحی سایت مقیاس مناسبی نیست، که در حقیقت زیاده روی کردن در افزونه ها نیز کار خوبی نیست.

  احتمالا همه این موارد تا اندازه ای نیز صحیح بود. به هر حال، راجع به JQUERY هم شکایت هایی هست. امری که کارشناسان راجع به آن حرف می زنند و در آینده نیز حرف خواهند زد این است که این قضیه بدترین مسئله ای است که تا به اکنون برای آن ها رخ داده است. ولی آن ها حالا ساختار اصلی کار هستند و حالا ساختار کار تازه و بهتری هستند...

  awww.portalsaz.com_files_editor_images_Development_20is_20poss82a9d43f044e90f518b5e50b716dba75.jpg

  شما حرف هایی را می شنوید که درباره سیستم عامل هایی است که با هاستینگ و میزبانی قدیمی طراحی سایت سنجیده می شود.

  ولی این فقط قضیه ناچیزی راجع به این ابزارهای قدیمی است که در حال حاضر خیلی از افراد به نظر می رسد که از آن چشم پوشیدند. این قضیه به نسبت برنامه نویسی ای که در حال حاضر موجود است، یک نمونه کم اهمیت است، ولی این قضیه برای من اهمیت دارد امکان ایجاد این نرم افزار ها است!

  طراحی سایت هایی که در بازار انجام می شود

  برخی زمانها، افرادی پیدا می شوند که سعی می کنند برخی از مفاهیم سیستم مدیریتی را با هم بیامیزند، اینجاست که آن ها از راه اصلی دور می شوند. افرادی هم، نظیر وبلاگ نویس ها و سایر افراد، به شما اجازه نمی دهند تا وارد سرور و سیستم عامل های آنها بشوید شما را محدود می کنند و افرادی هم از خیر برنامه نویسی طراحی سایت می گذرند و از شما می خواهند که بفهمید به چه نحوی به طور استاندارد این برنامه را عملیاتی نمایید.

  اینجاست که به سراغ وردپرس می روند. آن ها شروع می کنند برای کسب و کارشان بازاریابی کنند و مراحل نصب برنامه هایی خودشان را در وردپرس انجام بدهند این کاری نیست که فقط آنها می کنند بلکه خیلی از افراد به این عمل دست می زنند.

  اطلاعات متوسط مخاطبان طراحی سایت شما، به آن ها کمک می نماید که به انتخاب خودشان یک سیستم عامل وبلاگ نویسی را روی هاست و میزبان طراحی سایت شان، پیاده کنند. سپس، آن ها سراغ سایت WORDPRESS.COM می روند و سایت خودشان را بر روی آن ایجاد می کنند.، پس، حتی افراد کم تجربه هم قادرند با PHP و MYSQL کار کنند.

  شما حتما دیدید که، افرادی هستند که طراحی سایت می کنند، اما برنامه نویس نیستند. بسیاری از ما، طراحی سایت خودمان را به تنهایی ایجاد می کنیم، به این دلیل که بودجه کافی برای استخدام طراحان سایت حرفه ای را نداریم. برخی هم به نوعی طراح طراحی سایت هستند: از لحاظ ظاهری خوب طراحی می کنند ولی باز برنامه نویس واقعی نمی باشند.

  awww.portalsaz.com_files_editor_images_Development_20is_20poss4178910883c1f6820b8fb41ae9871d90.jpg

  هر چند تلاش می کنیم برنامه نویسی طراحی سایت را به هر کسی یاد بدهیم اما این کار خیلی هم خوب پیش نمی رود به این خاطر که خیلی از ما حوصله یادگیری بسیاری از اصول پایه ای برنامه نویسی را نداریم و شاید هم حق داریم و شاید هم اصلا در طول طراحی سایت نیز به کارمان نیاید. ولی همه این ها به خاطر این است که ما همیشه کار دیگری برای انجام دادن داریم و کاملا بر روی طراحی سایت پایه ای و یادگیری تمام لوازم آن اقدام نمی کنیم. ما می خواهیم در کمترین زمان ممکن به بهترین طراحی سایت برسیم.

  ایده آل گرایی مشکلی در طراحی سایت

  شما به من سیستمی بدهید که به من اجازه بدهد تا با دانسته ها و دانش خودم از HTML وCSS برای سریعتر کردن طراحی سایت بهره بگیرم نمونه هایی را به من نشان بدهید که دارای تکنولوژی های تازه است و مناسب ترین عملکردها را بدون مشکلی قبول می کند، اگر واقعا شما این کار را بکنید من از شما ممنون می شوم. یا شما به من نمونه سایت هایی را نشان بدهید که در سطح حرفه ای طراحی شدند، ولی خیلی زیبا نیز مهندسی شده و دارای سیستم عامل های مانند HEROKU است.

  افرادی هستند که حتی از نمونه هایی نظیر SQUARESPACE خبری ندارند، و با این وضع می خواهند راه حلی برای طراحی سایت شان پیدا کنند. و گاهی اوقات هم به ما مراجعه می نمایند.

  آن ها احتمال دارد که به شما مراجعه نکنند زیرا، شما از آن ها هزینه زیادی را خواهید گرفت. شاید آن ها به اندازه کافی از کامپیوتر اطلاعات نداشته باشند که بفهمند برنامه نویسی طراحی سایت چی هست. شاید آن ها واقعا یک طراحی سایت ساده می خواهند که قابلیت این را داشته باشد که هر از گاهی اطلاعات شان به روز شود.

  awww.portalsaz.com_files_editor_images_Development_20is_20possf714928dbc425fd90151ccf43c60b2f8.jpg

  شاید شما فکر کنید که نسل های تازه از نظر تخصصی خیلی آگاه تر و باسوادتر می باشند اما کاملا در اشتباهید. آن ها در زمینه طراحی سایت خوب عمل می کنند . کافی است از آن ها بپرسید ارتباطات چگونه طراحی و ساخته می شود و اینجاست که آنها شانه بالا خواهند انداخت و خواهند گفت که نمی دانند. آن ها خیلی سرشان شلوغ است که بخواهند با دقت روی این موضوع ها فکر کنند.

  من باور دارد که بازار ایجاد طراحی سایت و فروشگاه ساز، توسط نیمی از ما که از موارد فنی برای برطرف کردن مشکل باخبریم هم می تواند به خوبی اداره شود و احتیاجی به این همه برنامه نویس حرفه ای نیست. حالا این سوال پیش می آید که برنامه نویس های حرفه ای باید چه کار کنند و کجا از دانسته های تخصصی خودشان باید استفاده کنند.

  جواب این است که شما برنامه نویسی طراحی سایتی را اجرا کنید که برآمده از فکر سالم خودتان است. نرم افزاری را برنامه نویسی کنید که ما را به پیشرفت های دهه بعدی یا قرن بعدی هدایت کند. ولی همین طور که در حال ایجاد پروژه های بزرگ خودتان هستید، و در حال مدیریت سیستم عامل برتر بعدی تان می باشید، و در حال ساخت فناوری های آینده طراحی سایت هستید، لطفا اطلاعاتی که گفته ایم را هم از یاد نبرید.
   

  موضوعات مشابه

  Last edited by a moderator: ‏23 آگوست 2016
  haleya از این پست تشکر کرده است.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.