1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

منفجر شدن زنی پس از عمل ساکشن شکم! +عکس

شروع موضوع توسط tanha1368 در ‏17 سپتامبر 2016 در انجمن دانستنیهای جالب

1. tanha1368

tanha1368 کاربر تایید شده

این زن جوان كه هم‌اكنون نیمی از روز را در خواب است و از علایم پس از برداشت چربی هم به شدت رنج می‌برد، در مصاحبه‌ای با رسانه‌های رسمی انگلستان یادآورشد: من از چاقی مزمن در عذاب بودم. به همین دلیل، پزشكان به من ساكشن چربی از شكم را پیشنهاد كردند. پس از عمل وزن 177 كیلوگرمی‌ام به 89 كیلوگرم كاهش یافت.

برای مدت محدودی از وزن خودم راضی بودم تا این كه با مشكلاتی چون سوزش معده و عدم‌هضم غذا مواجه شدم. ز متاسفانه محل بخیه‌ها و عمل پس از دو سال عفونی شده و در نهایت با پارگی شكم بلافاصله به بیمارستان منتقل شدم، به طوری كه پزشكان اعلام كردند كه تنها چند دقیقه ببیشتر زنده نمی‌مانم.

awww.irannaz.com_user_files_image_image35_0.003389001317388011_irannaz_com.jpg

با این حال، گروه متخصصان موفق شدند با پیوند‌زدن شكم از هم گسیخته‌ام، زندگی را بار دیگر به من بازگردانند. پزشك معالج این زن جوان هم دراین‌باره عنوان‌كرد:

هنگامی كه شكم این زن را باز كردیم تا علت عفوت را بیابیم، با كمال تعجب مشاهده كردیم كه چیزی به عنوان شكم و اعضای داخلی دیگر وجود ندارد. شكم این زن از داخل منفجر شده بود. با این حال، در یك عمل طولانی اما موفقیت‌آمیز جان این زن را نجات دادیم.