1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

حرفه دلمه بخون...

شروع موضوع توسط *somayhe* در ‏25 سپتامبر 2016 در انجمن دل نوشته های کاربران

1. *somayhe*

*somayhe* $ فارس پاتوقی برنزی

حرف دلمه بخون

امروز دلم خیلی گرفته بود نمیدونم کی این روزا تموم میشه,کی اونروز میاد که همه از ته دل بخندیم بدون هیچ غمو غصه ای بدونه هیچ دغدغه ای
    ما همیشه سعی میکنیم غمامونو پشت یه خنده ی الکی پنهون کنیم اما راهش این نیس باید راه حلی پیدا کنیم واس رسیدن به اون خنده واقعیه میدونی چی میگم؟؟
    همیشه میریم یه گوشه که فقط تنها باشیمو هی به غمامون فکر کنیم یبارم تلاش کن پدرو مادرتو خوشحال کنی بخدا شاید من از شما بیشتر غصه بخورم اما تا کی؟؟
    ✔️یبار بجا گل خریدن واس جنس مخالفت برا مادرت بخر اونوقت میبینی زندگیت روزبه روز بهتر میشه نزار بعدا غصه ی اینو بخوری که چرا یروز از عمرتو خرجه محبت کردن به مادرت نکردی نزار خدایی نکرده دیر بشه و تو پشیمون❤️
    من کسی نیستم شمارو نصیحت کنم منم یه سربازم که خداتا مشکل دارهولی دوسته گلم یه مدت از این دنیای مجازی دورشو پیش خانوادت باش اونوقت میبینی توام میتونی مثل بقیه خوش باشی...
    بخدا دلسوزتر از خانوادت کسی نیس من با این سن کمم اینو فهمیدم لطفا توام درک کن....✌
    ☜شاید حرفام برات بی ارزش باشه شایدم خوشت بیاد بقول مجازی بخوای لایکش کنی اما من میگم فقط یکم بهشون فکرکن...
    کوچیک همتونم❤️