1. انجمن های فارس پاتوق
  مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  رد اعلامیه

ضربه ای که موسوی به اصلاح طلبان زد+عکس

شروع موضوع توسط ramin در ‏21 ژوئیه 2012 در انجمن غذاهای دریایی

 1. ramin

  ramin کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏21 ژوئیه 2012
  ارسال ها:
  285
  تشکر شده:
  93
  جنسیت:
  مرد
  awww.asriran.com_files_fa_news_1389_1_23_131155_270.jpg arajanews.com_Files_Upload_46552.jpg [​IMG][​IMG]
  اصلاح طلبان بخشی از فعالان سیاسی و صاحبان قدرت در نظام جمهوری اسلامی بودند که سال ها قدرت را در دست داشتند اما خیانت ها و بی توجهیی به مردم موجب زده شدن مردم از آنها شد و مردم از آنها روی برگرداندند. این شد که مردم به احمدی نژاد رأی دادند. به هر حال هنوز بخشی از اصلاح طلبان در میان اقلیتی از مردم جایگاهی داشتند و بدون شک رأی 13 میلیونی به میرحسین موسوی در سال 88 نشان دهنده همین واقعیت بود و قطعا بخش قابل توجهی از این 13 میلیون به شعارهای به اصطلاح اصلاح طلبانه موسوی رأی داده بودند. هر چند موسوی خود را صراحتا اصلاح طلب معرفی نمی نمود اما حمایت احزاب اصلاح طلب و خاتمی و هاشمی از او باعث شد تمام حامیان اصلاح طلبان رأی خود را به نام او به صندوق ها بیندازند.
  ما تندروی و قدرت طلبی میرحسین موسوی و نپذیرفتن نتایج انتخابات و اردوکشی های خیابانی ضربه ای را به اصلاح طلبان وارد ساخت که هیچ گروه و حزب اصول گرایی را یارای چنین کاری نبود. تندروی های موسوی موجب بریدن و انزجار بخش قابل توجهی از هوادارن اصلاح طلبان از آنها شد. علاوه بر این عملیات انتحاری موسوی و اطرافیانش بسیاری از اصلاح طلبان را برای همیشه از میدان رقابت های سیاسی خارج ساخت. موسوی همه ی ظرفیت اصلاح طلبی را برای در دست گرفتن قدرت به کار بست و آن را به کشتن داد به طوری که امروز چیزی به اسم اصلاح طلبان وجود ندارد و در رقابت های سیاسی آینده نیز جز بخش کوچکی از اصلاح طلبان به ظاهر میانه رو امکان حضور نخواهند داشت. سرنوشت همه ی تندرو ها به همین صورت خواهد بود. کسانی که نظام را متقلب بدانند چگونه در انتخابات شرکت خواهند نمود؟ مگر این که کلیت خود را زیر سوال برند. مردم نیز همواره به دنبال آرامش و میانه روی هستند و سرنوشت خود را به دست تندروهای اغتشاش طلب نمی دهند. بنابر این بزرگترین دشمن اصلاح طلبان موسوی بود و ما باید از وجود چنین افرادی در میان مخالفان و رقبای سیاسی خود خوشحال باشیم.

  آنها که از آتش گرفتن یک بانک یا تخریب اموال عمومی، یا سرداده شدن شعارهای موهنانه علیه ولایت فقه و ارکان نظام اسلامی در خیایان های تهران خوشحال می شدند نمی دانستند که از تیشه زدن به ریشه ی خود خوشحال می شوند. هر سنگی که از طرف اغتشاش گری به سمت مأموران پرتاب می شد، هر بیانیه ای که از طرف موسوی منتشر می شد، هر شعار ضد نظامی که از طرف پیاده نظام سبز سرداده می شد، هر سوتی که در روز عاشورا زده می شد و هر عربده ای که در خیابانی توسط سبز پوشی کشیده می شد تیشه ای بود بر ریشه ی پوسیده اصلاح طلبان، این دشمنان ریاکار و مکار مردم.
   

  موضوعات مشابه

  مجید عزیززاده از این پست تشکر کرده است.
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.