1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

فیلترینگ تلگرام از نظر دیرین دیرین
    رد اعلامیه

گروه کانال زندگی سالم، طب سنتی تلگرام

شروع موضوع توسط artim در ‏4 سپتامبر 2017 در انجمن بهداشت تلگرام

1. artim

artim فارس پاتوقی برنزی

photo_2017-04-22_13-59-12.jpg

Untitled-4.jpg

توضیحاتی در رابطه با غلبه دم ، غلبه بلغم ، غلبه سودا ، غلبه صفرا .
    غلبه دم : میل به شیرینی و گرمی و سرخ بودن چشم و حتی بدن و زبان . دهان شیرین ، خونریزی لثه ها و با مقعد ، کسل بودن در شبانه روز ، برجسته بودن عروق ، کند بودن ذهن و خون .
    غلبه بلغم : آروغ ترش ، نرمی مامس ، کسالت فکرو ذهن ، نبض تند و نرم ، دیدن برف و آب در خواب ، کم حواس بودن ، درد داشتن معده ، ترشح زیاد بینی ، سفید بودن ادرار .
    غلبه سودا : تیره بودن رنگ بدن شما ، وجود لک های تیره در پوست شما ، اشتهای زیاد و کاذب ، بی اشتها بودن و درد و سوزش معده ، درد طحال ، وسواس داشتن فکری ، خواب های ترسناک ، کم شدن میل جنسی .
    غلبه صفرا : زرد بودن سفیدی چشم ، بزرگ شدن زبان و تلخیش ، داشتن حالت تهوع ، دیدن اشیا زرد رنگ در خواب ريال جوش های سر سفید در بدن ، اشتهای خیلی کم و خارش بدن .
    ساختار روانی طبایع سرد : قدرت بدنی خیلی کمی دارند ، کارکرد کند اعضا به دلیل سرما . بلغمی : آرام و تسلیم پذیر و مسالمت جو ، دور اندیش و با احتیاط ، بدون شجاعت ، روابط اجتماعی ضعیف ، حافظه و قدرت تمرکز خیلی ضعیف ، صبور و دیر خشم ، کم انرژی .
    سوداوی : معاشرت کم ، دقیق و حسابگر ، دور اندیش ، حافظه معمولی ، کینه ای ، اسرار در انجام تمام کارها .
    غلبه سرد و تر : سفیدی و سستی رنگ . ضعف هضم و عطش .
    غلبه گرم و خشک : سرخی و یا زردی صورت ، تشنگی ، سرعت نبض ، بی قرار بودن در گرما
    اما برای خوندن ساختار روانی طبایع گرم باید برید توی کانال جوین شید . این کانال رو به دوستان خود هم معرفی کنید .

photo_2017-07-06_07-22-51.jpg

آیا می دانستید ملکه تمام عمرش ژله رویال مصرف می‌کند كه باعث می‌شود طول عمر ملکه تا 20 برابر افزایش پیدا کند ، بدنش قوی‌تر شود ، نسبت به سایر زنبورها جثه‌ ی بزرگتری پیدا کند و توان تخم گذاری داشته باشد . فواید ژل رویال چیست ؟این ژل باعث تقویت سیستم ایمنی می شود برای درمان دیابت مفید هست . باعث خوب شدن زخم می شود . باعث می شه که عوارض یائسگی کمتر شود . برای کسایی که زخم معده دارن باید بگم درمان می کنه زخم معده رو . خوب شدن آلزایمر . باعث زیاد شدن کلاژن در پوست می شود . قدرت باروری رو افزایش می ده . برای پوکی استخوان بهترین درمان هست . و یه ضد عفونی کننده خیلی خوب هست . اینم از خواص کلی ژل رویال .

photo_2017-07-26_01-09-57.jpg

صورتم خیلی جوش داشت و حتی لک های جوش های قبلی هم تا مدت ها روی صورتم می موند همیشه مجبور بودم توی خونه هم از کرم ها و پودر های روشن کننده و لوازم ارایشی استفاده کنم ولی روز به روز پوستم بدتر می شد تا اینکه توی این کانال یه ماسک با عسل و دارچین برای پوست دیدن این ماسک رو چند بار استفاده کردم با جرات می گم که نه تنها جوش هام از بین رفت بلکه پوستم هم روشن تر شده دیگه از هیچ کرمی استفاده نمی کنم خیلی از پوستم راضی هستم .
    تحلیل : مگه می شه آدم این جور کانال ها رو نادیده بگیره ؟ واقعا من که خیلی ازش چیز های خوبی یاد گرفتم و استفاده کردم من که می گم عالیه .

photo_2016-10-01_07-08-07.jpg

اینم نیش زنبور از نمای نزدیک خیلی جالب و یکم ترسناک بود گفتم شما هم ببینید .
    تحلیل : خودتون قضاوت کنید من می تونم بگم بده یا متوسط هست ؟ نه دیگه گروه کانال زندگی سالم، طب سنتی تلگرام تو عالی هستی .

موضوعات مشابه

1. کانال تلگرام

اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
  2. گروه تلگرام

کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
  3. برنامه تلگرام

اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
  4. سرگرمی و تفریح تلگرام

دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
  5. آموزش تلگرام

اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
  6. کانال موزیک تلگرام

مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
  7. اخبار تلگرام

اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
  8. مد و زیبایی تلگرام

مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
  9. کانال عکس تلگرام

عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
  10. کانال فیلم تلگرام

اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
  11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
  12. کانالهای ادبی تلگرام

تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
  13. گروه چت تلگرام

ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
  14. بهترین کانال های تلگرام

هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
  15. نرم افزار اینستاگرام

سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
  16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
  17. بهترین پیج اینستاگرام

اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
  18. عکس اینستاگرام

برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
  19. فیلم اینستاگرام

مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
  20. آموزش اینستاگرام

رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
  21. کانال مذهبی تلگرام

اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
  22. کانال خانواده تلگرام

خانواده ، هنر در خانه
  23. کانال آشپزی تلگرام

انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
  24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
  25. سایر موضوعات تلگرام

اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
  26. کانال تست روانشناسی تلگرام

تست هوش
  27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
  28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.