1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

پیش بینی بازی فینال جام جهانی ۲۰۱۸
    رد اعلامیه

داستان پیمان و پونه

شروع موضوع توسط alexi در ‏28 دسامبر 2017 در انجمن نثر-داستان-حکایت

1. alexi

alexi کاربر تایید شده

داستان پیمان و دوست دخترش
    داستان علمی
    داستان پیمان و پونه
    داستان باهوش
    سلاااااام همه دوستای عزیزم، جاتون خالی دیروز با نسیم و دوس پسرش آرش باز بیرون بودیم و باز کلی جریان سازی که کلی بهمون حال داد.
    دو هفته پیش تولد رضا دوست آرش بود که نسیم به منم زنگ زد و گفت حتما بیا بریم،‌ منم که چون چند هفته دیگه امتحاناس گفتم بذا از این موقعیت استفاده کنم و یه مهمونی رفته باشم استرس امتحان نگیره منو خخخ
    خلاصه قبلش که رفتیمو لباس خریدیم برا مهمونی، چه لباسی هم خیلی خوشگل و دوس داشتنی بود.
    روز مهمونی آرش و نسیم اومدن دنبالم و خیلی شیک و مجلسی رفتیم،‌ مهمونیشون تو یه ویلا طرفای کردان بود، یه ویلای شیک و باحال، همراه با دیجی و کلی خوراکی های خوشمزه بامزه خخخ
    همیشه تو مهمونیا تعداد دخترا بیشتر از پسراس، نشسته بودیم با نسیم پشت سر اینو اون حرف میزدیم و نسیمم یه چشش یه آرش بود که نکنه خدای نکرده ازش خطایی سر بزنه، که یه پسره خیلی خوشگل اومد تو...
    خیلی توجه منو نسیمو جلب کرد، البته نه اینکه منو نسیم ازش خوشمون اومده باشه ها، توجهمون جلب شد چون کلا تیپش و حرکاتش و قیافش کلا متفاوت از بقیه بود.
    همین طور که داشتیم با چشم دنبالش میکردیم دیدیم رفت پیش آرش و آرشم یه سلام گرم و یه بوس خفن و خنده و کلی گپو گفت داغ پسرونه با هم کردن و یه سری شوخی های بی ادبی پسرونه که جاش نیست اینجا بگم چیکار کردن خخخ
    خلاصه بعدم رفت پیش بقیه و تو این بین نسیم یهو صدا زد آرش و گفت کی بود این پسره آرشم مث این غیرتی ها یهو گفت به تو چه کیه.
    نسیم کثافت هم مث همیشه منو انداخت وسط و گفت بابا الی میخواد بدونه کیه و ریز ریز میخندید. کفر منو در میاره این دختر گاهی اوقات...
    آرش هم یهو تا اینو شنید یه لبخند عوضیانه زد و گفت آها این پیمان دوستمونه.
    و یه نگاه به من کرد گفت این پیمان تو این وادی ها نیس بدرد تو نمیخوره و نسیمم که مث همیشه گیر سه پیچ که یعنی چی چرا بدرد نمیخوره حالا هی من میخواستم قضیه رو تموم کنم نسیم گیر داده بودو نشست پیشمون یه تعریف از پیمان.
    البته منم بدم نمیومد از تعریف کردنای آرش چون با تمام جزییات از ترس نسیم تعریف میکنه خخخ
    آرش گفت حالا براتو میگم چرا این پیمان تو این وادی ها نیس. بذا از اول شروع کنم و بهمون گفت اون دختره رو ببینید که پیمان الان پیشش وایساده.اون پونه اسمشه و دوست رویا دوست دختر رضاهه که الان تولدشه.
    این دوتا تو مهمونی قبلی باهم یکم دوست میشن و پونه از پیمان خیلی خوشش میاد ولی مشکل پیمان رو نمیدونه. پونه از پیمان آیدی اینستاگرامش رو میگیره و رابطه اینا باهم شروع میشه، البته رابطه دوستانه.
    بعد چند وقت هم شماره همو داشتن و اینا.
    یه روز که پونه مریض شده بوده و بابا مامانش برای یه جشن عروسی رفته بودن شمال رویا میره پیش و پونه که ازش مراقبت کنه و یه دکتر هم میبردش و قرص و چن تا آمپولم براش میگیره، بعد این دوتا دختر هم چون تنها بودن میترسیدن رویا زنگ میزنه به رضا و رضا هم بخاطر کارش شب چون پرواز داشته نمیتونسته بره پیششون.
    پونه به رویا میگه زنگ بزن پیمان بیاد پیشمون و رویا هم همین کارو میکنه و به پیمان میگه و اونم میره خونه پونه اینا.
    تو این جریانات بوده که مامان رویا که بیماری قلبی داشته یهو حالش بد میشه و رویا هم چون پیمان بوده از پیمان میخواد مراقب پونه باشه تا خودش بتونه بره پیش مامانش بیمارستان.
    پیمان اون شب با پونه تنها بوده،‌ قشنگ پتو میکشه رو پونه و میره براش سوپ درست میکنه میاره قشنگ و آروم میذاره دهنش تا بخوره.
    پونه هم که تقریبا بخاطر آمپول و قرص هایی که خورده بوده بیحال بوده خودش نمیتونسته کاری کنه.
    بعد پیمان باز چراغ های اتاق رو خاموش میکنه تا پونه یکم استراحت کنه که یهو با صدا پونه میره اتاق میبینه تب و لرز گرفته میره یه تشت آب ولرم میاره و دامن پونه رو بالا میزنه و پونه رو پاشویه میکنه تا تبش پایین بیاد.
    بعد از پاشویه کردن قشنگ پونه رو میخوابونه و خودش میخواد از اتاق بره بیرون که پونه بهش میگه نرو بیرون پیمان بیا کنارم بخواب میترسم.
    پیمان هم میره زیر پتو کنار پونه میخوابه،‌ کلی نازش میکنه تا خوابش ببره.
    صب که از خواب بلن میشن دوتایی پونه دیگه حالش بهتر شده بوده پیمان رو حسابی میبوسه و بهش میگه من باورم نمیشه تو دیشب پیش من خوابیدی و این همه بهم لطف کردی،‌ هر پسر دیگه بود شاید هزار تا کار با من میکرد.
    باز هم پیمان رو میبوسه و ازش کلی تشکر میکنه آخه پونه از پیمان همون اول هم خوشش اومده بود و دوس داشت باهاش رابطه داشته باشه.
    پیمان هم برا پونه تعریف میکنه که چه مشکلی داره و بهش میگه من به جنس مخالف هیچ علاقه ای ندارم و هم جنس بازه و باهوش، ما خودمون هم برا اولین بار اینو شنیدیم و بعدا پونه برا رویا تعریف کرده و اونم برا ما.
    و ما فهمیدیم پیمان همجنس بازه و اصلا تو وادی دختر نیست و حتی اون شب با اینکه تو اتاق و حتی و زیر پتو با پونه تنها بوده و به راحتی میتونسته هرکاری با پونه بکنه، ولی هیچکاری نکرده بود و فقط ازش مراقبت کرده بود تا مریضیش خوب شه.
    حالا کلا پیمان قیافه خوبی داره و خیلی از دخترا ممکنه بهش علاقه مند بشن ولی اون هیچ علاقه ای نداره به دخترا. و الانم اگه توجه کنید تنها دختری که پیمان باهاش گرم میگیره پونه هستش، فقط با پسرا جوره و باهاشون گرمه و روبوسی خفن میکنه باهاشون و با پسرا میرقصه آخه خوب پیمان همجنس بازه و پیمان باهوش هستش بهرحال...
    آرش که اینو تعریف کرد و من واقعا از تعجب داشتم شاخ در میاوردم یه نگاه به نسیم کردم دیدم نسیم عوضی ناراحته. آرش که رفت زدم بهش گفتم چته گفت آخه چرا داستان علمی پیمان رو برامون تعریف کرد من از قیافش خوشم اومد.
    یکی زدم تو سرش گفتم احمق خانم تو که خودت این همه به آرش گیر میدی چرا خودت شیطونی میکنی هنوز، نسیم جوونم که ماشالا همیشه خدا زبونشو داره مثل سلیته ها پرید بهم که چه شیطونی من فقط از قیافش خوشم اومده بود.
    من بخاطر اینکه کوتاه بیاد گفتم خوب باشه بسه دیگه...
    اینم از داستان باهوش و مشکل پیمان...
    این آدم ها هم گناه دارن....

داستان مهشید و پیرمرد دانا رو میتونید از در پست بعد بخونید.

موضوعات مشابه

دل آرا از این پست تشکر کرده است.
  2. ily

ily فارس پاتوقی برنزی

4-5-باآرش رابطه نداشت؟

alexi و hami07 از این پست تشکر کرده اند.
  3. hami07

hami07 عضو تیم مدیریت

بعید نیست خخخ

4. ily

ily فارس پاتوقی برنزی

اولم رفتش پيش اون خخخخ

alexi و hami07 از این پست تشکر کرده اند.
  5. hami07

hami07 عضو تیم مدیریت

آره ظاهرا یه بوس خفن هم کرده آرش رو2-1-

6. ily

ily فارس پاتوقی برنزی

2-15-
    بلا ب دور

hami07 از این پست تشکر کرده است.
  7. hami07

hami07 عضو تیم مدیریت

بچه های این دوره زمونن دیگه -18-

8. ily

ily فارس پاتوقی برنزی

دقيقااااا خخخخخخ

9. hami07

hami07 عضو تیم مدیریت

خخخ-18-

10. ily

ily فارس پاتوقی برنزی

نكش خفه شدم خووو تا حالا اون تپل بودش حالا تو

11. hami07

hami07 عضو تیم مدیریت

تپل کیه؟ خخخ

12. ily

ily فارس پاتوقی برنزی

سامان 70 خخخخخ

13. hami07

hami07 عضو تیم مدیریت

آها سامان تپله خخخ

14. ily

ily فارس پاتوقی برنزی

2-38-

15. alexi

alexi کاربر تایید شده

خخخ نه بابا طفلی آرش خخخ

ily از این پست تشکر کرده است.
  1. کانال تلگرام

اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
  2. گروه تلگرام

کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
  3. برنامه تلگرام

اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
  4. سرگرمی و تفریح تلگرام

دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
  5. آموزش تلگرام

اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
  6. کانال موزیک تلگرام

مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
  7. اخبار تلگرام

اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
  8. مد و زیبایی تلگرام

مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
  9. کانال عکس تلگرام

عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
  10. کانال فیلم تلگرام

اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
  11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
  12. کانالهای ادبی تلگرام

تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
  13. گروه چت تلگرام

ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
  14. بهترین کانال های تلگرام

هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
  15. نرم افزار اینستاگرام

سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
  16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
  17. بهترین پیج اینستاگرام

اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
  18. عکس اینستاگرام

برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
  19. فیلم اینستاگرام

مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
  20. آموزش اینستاگرام

رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
  21. کانال مذهبی تلگرام

اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
  22. کانال خانواده تلگرام

خانواده ، هنر در خانه
  23. کانال آشپزی تلگرام

انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
  24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
  25. سایر موضوعات تلگرام

اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
  26. کانال تست روانشناسی تلگرام

تست هوش
  27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
  28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.