1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

جوك توپ1

شروع موضوع توسط soheila jon در ‏11 آگوست 2012 در انجمن اس ام اس و جوک

1. soheila jon

soheila jon کاربر تایید شده

* زنی ۲قلو میاره، پسرش داد می زنه مادرم یه بچه آورده با یه زاپاس!
    * مبانی کامپیوتر: آن بخش از یک سیستم را که می‌توان با چکش خرد کرد، سخت‌افزار و آن قسمت را که فقط می‌توان به آن فحش داد، نرم‌افزار می‌گویند!
    * دعای اتصال به اینترنت فی الهنگام شلوغیـه اللهم اتصلنا الاینترنت.اللهم اعتنی کانکشن فی الدنیا و الاخرت ان نعوذبک من کل ویروس الخبیس اللعین و الملعونیه و انا نعوذبک من الدیسکانکشن فی الدنیا و الاخره آمین یا رب الالمین
    * اخیرا کشف کردند که حرف مورد علاقه ی دختر های ایرانی در زبان فارسی ( پ ) و ( خ ) می باشد، مثلا : دوست دارند که ( پول ) ( خرج ) کنند. ( پسر ) ( خر ) کنند. ( پدر ) ( خام ) کنند. ( پراید ) ( خرد ) کنند. ( پاسپورت ) بگیرند برن ( خارج) . ( پر رو ) و ( خوشگل ) باشند و … ادامه دارد
    * کوچیک که بودیم تنها کفشامون رو اشتباه می پوشیدیم ، اما حالا چی؟ حالا که بزرگ شدیم تنها کار درستمون پوشیدن کفشامونه
    * دعای شب یک کودک : خدایا ! خودت می دونی آب کم خوردم ، جیش هم کردم ، پس کمک کن صبح کتک نخورم آمییین
    * زنها دو وقت گریه می کنن : ?- وقتی فریب می خورن ! ?- وقتی می خوان فریب بدن

*

از یه دیونه میپرسن چرا دیونه شدی میگه من یه زن گرفتم که یه دختر ۱۸ ساله داشت دختر زنم با بابام ازدواج کرد پس زنم مادر زن پدر شوهرش شد دختر زن من پسری زایید که داداش من ونوه زنم بود پس نوه منم بود پس من پدر بزرگ داداشم شدم
    *

یارو میره سمعک بخره، فروشنده میگه: همه جورشو داریم، ۱۰۰۰ تومنی تا ۱۰۰۰۰۰۰ تومنی یارو میگه: ۱۰۰۰ تومنی اش چه جوری کار میکنه؟ فروشنده میگه: این اصلا کار نمیکنه فقط چیزی که هست وقتی مردم اینو میبینن، بلندتر حرف میزنن
    *

شنیدم مادرت به رحمت خدا رفته؟ آره! مگه بیماریش چی بود؟ سرماخوردگی. یعنی بر اثر سرماخوردگی فوت کرد؟ آره، آخه وسط خیابون یهو عطسه‌اش میگیره، تا می‌ایسته عطسه کنه یه ماشین بهش می‌زنه

* دختره یه دوست پسرش میگه: تو بعد از ازدواج هم منو اینقدر دوست خواهی داشت؟ پسره میگه : اگه شوهرت گیر نده ، خوب آره
    * واکنش افراد با دیدن مرسدس بنز۵۰۰S آمریکایی : OH MY GOD عرب: احسنت انگلیسی : OH VERY NICE ایتالیایی: MOLTO BELLA . . ایرانی : خواهرشو ….
    * مواد لازم جهت تشکیل زن: پوست و استخون ۴۰ کیلو لوازم آرایشی یک من عشوه ۶۰ لیتر قر ۵۰ در دور دقیقه زبون ۱۴ متر عقل : چس مثقال

*

مواد لازم جهت درست کردن مرد: .
    *

. . مردا که درست بشون نیستن پس مواد رو هدر نده
    *

تو عروسی فامیلای داماد می گن: نون و پنیر و نعناع مادر عروس شد تنها پدر عروس می شنوه می گه : نون و پنیر و پونه پس من چسم تو خونه
    *

خبرنگارخارجی میاد تهران میره مسجد میبینه همه صف ایستادن واسه غذا ، میگه مگه اینجا نماز نمیخونن؟میگن نماز میخوای برو دانشگاه تهران،میگه پس دانشجوها کجان؟میگن اگه منظورت روشنفکرا و دانشمنداس برو زندان اوین. میگه مگه دزدا رو نمیبرن زندان؟میگن زکی،پس مملکت رو کی اداره کنه؟…..
    *

سرهنگ میاد خونه میگه : خانم تیمسار شدم.. زنه میگه مهم نیست ، تو فقط شبا واسه من “استوار” باش ، روزا هر کوفتی می خوای باش!!!
    *

یه دو قلو بعد ۹ ماه بدنیا نمیان ! میرن سونوگرافی میبینن پسره بند نافشو انداخته دور گردن دختره میگه : جووووووون داداش اگه بذارم لخت بری بیرون .
    *

دو نفر تنبل بانک میزنند ! اولی به دومی میگه: خب بیا بشمریم. دومی میگه: حوصله داری فردا رادیو میگه