1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

بي نزاكتي يعني...

شروع موضوع توسط soheila jon در ‏12 آگوست 2012 در انجمن مطالب طنز آمیز

1. soheila jon

soheila jon کاربر تایید شده

بی نزاکتی یعنی...

بی نزاکتی یعنی:وقتی استادت با مهربونی ازت بپرسه :میتونم ازت بپرسم رتبت چند شده ؟با یه لبخند رو لبت بگی :نه

بی نزاکتی یعنی: وقتی دوستت میاد پیشتو از شکسته عشقیش میگه و زار میزنه همون لحظه زنگ بزنی دوست پسرت کلی قربون صدقش بری

بی نزاکتی یعنی:وقتی دوستت کیفشو ۲ دقیفه بهت داد که نگهداری تا روسریشو درست کنه ،۵۰۰۰۰بار بگی کیفتو نمیخوای و کلی از دستت که داره از درد کنده میشه بگی

بی نزاکتی یعنی :طرف با کلی ذوقو شوق اومده پیشت از خاطراتش تعریف میکنه و داره ذوق مرگ میشه یدفعه بگی: هیییییییسس این یتیکه فیلم حساسه

بی نزاکتی یعنی: با کلی ذوقو شوق عکس بچه خواهرتو به دوستت نشون بدی که خاله شدیو بچش خیلی خوشگله و مثل خارجیا بوره دوستت به جای تبریک بگه: دماغش یخوره پهنه

بی نزاکتی یعنی: تو مترو تا کمر خمشی تو گوشی طرف بعد بهت بگه چیزی تو گوشیه من گم کردی بگی: وااااا امون از جووونای بی فرهنگ امروزی

بی نزاکتی یعنی :تو مترو تا زانو پای کسیو له کردی بعد بگی : وااااا پات چرا خورده کف کفش من؟؟؟

بی نزاکتی یعنی: وقتی در مترو باز میشه با سر بری توش بعد بهتم بگن وایسا پیادهشیم بعد سوارشو. بگی واااا همه جا اول سوارمیشن بعد پیاده میشن

بی نزاکتی یعنی:تو صف نونوایی نفر ۴۴۰ باشی به نفر آخر بگی من پشت سر شمام. بری خونه بخوابی یه ساعت دیگه بیای نفر دوم وایسی بگی من پشت سر این خانم زنبیل گذاشته بودم.

بی نزاکتی یعنی:وقتی امتحانو ۲ ساعت دیرتر برگذار میکنی و بدون اینکه بگی امتحانو عقب میندازی و دانشجواتو میکاری .بیان دفترت بگن چرا دیر اومدین استاد امتحان نمیگیرید؟بگی:بی ادبا!!! من دیگه باهاتون خوب نمیشمو آخر ترم یه امتحانی میگیرم مثل خر تو گل بمونید.