1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

هالک:بابرزيل به قهرماني المپيک لندن فکرمي‌کنم

شروع موضوع توسط alicpu در ‏23 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

مهاجم تيم ملي فوتبال برزيل گفت: با تيم المپيک به فکر کسب مدال طلاي المپيک هستم اما تعيين تيم آينده‌ام را خدا مي‌داند.
    awww3.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00031640.jpg
    به نقل از ساکروي، هالک اين روزها تمام توان خود را صرف تيم کشورش کرده که مدعي فتح رقابت‌هاي المپيک 2012 است. اما اين مهاجم 25 ساله عضو پورتو پرتغال مورد توجه چندين تيم مطرح اروپايي نيز است.

وي روز گذشته در کمپ تيمش در شهر لندن به خبرنگاران گفت: اکنون تمام توانم را معطوف حضور در تيم المپيک برزيل کرده‌ام. با تيم کشورم به کسب مدال طلا مسابقات لندن 2012 مي‌انديشم. روي اين موضوع تمرکز زيادي کرده‌ام. اما در بحث تيم باشگاهي‌ آينده‌ام، همه چيز بستگي به خواست خدا دارد.

وي افزود: اگر در زماني که در المپيک هستم، بحث انتقالم جدي شود، همه امور را به مدير برنامه‌ام محول کرده‌ام. او مي‌تواند در اين باره تصميم‌گيري کند.

ستاره موفق شاغل در ليگ پرتغال افزود: اکنون بحث حضوري موفق در المپيک برايم بيشتر مطرح است. واقعا چه کسي هست که قهرماني در اين بازي‌ها را نخواهد؟ همه با تاريخ فوتبال برزيل آشنا هستند. خوب مي‌دانند به چه افتخارات بيشماري در عرصه فوتبال رسيده است.

اين مهاجم قدرتمند افزود: خوشبختانه اکنون گروهي از بازيکنان در تيم المپيک برزيل فعاليت مي‌کنند که بسيار متحد هستند. ما دنبال حضوري خوب در اين جام نيستيم. بلکه همه روي هدف قهرماني تمرکز کرده‌ايم.

ياران اين ستاره در مرحله گروهي پيکارهاي المپيک با نيوزيلند، مصر و بلاروس رقابت خواهد کرد.