1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

عشق بی قید و شرط!

شروع موضوع توسط ღღfatemehღღ در ‏18 آگوست 2012 در انجمن مطالب طنز آمیز

1. ღღfatemehღღ

ღღfatemehღღ ♥♀ҒдТЄщЭЧ♀♥ برترین کاربر انجمن کاربر پر تلاش ( طلایی) کاربر تایید شده

یک سرباز آمریکایی پس از جنگ ویتنام خواست به خانه ی خود بازگردد. او قبل از اینکه به خانه برود، از نیویورک با پدر و مادر خود تماس گرفت و گفت:
    - پدر و مادر عزیزم، جنگ تمام شده و من میخواهم به خانه بازگردم اما از شما خواهشی دارم. من رفیقی دارم که میخواهم او را هم با خود به خانه بیاورم.
    پدر و مادر او قبول کردند. پسر ادامه داد: اما موضوعی هست که باید درمورد آن بدانید. او در جنگ به شدت آسیب دیده و در اثر برخورد با مین، یک پا و یک دست خود را از دست داده و جایی برای رفتن ندارد. من میخواهم او با ما زندگی کند.
    پدرش گفت: پسرم متاسفم که این اتفاق برای دوستت بوجود آمده است. ما کمک میکنیم تا او برای زندگی جایی در شهر پیدا کند.
    پسر گفت: نه پدر! من میخواهم او با ما زندگی کند.
    آنها در جواب گفتند: نه! فردی با این شرایط موجب دردسر خواهد بود. ما مسئول زندگی خودمان هستیم و اجازه نمیدهیم او آرامش زندگی ما را برهم بزند. بهتر است به خانه برگردی و او را فراموش کنی.
    در این هنگام پسر با ناراحتی تلفن را قطع کرد و پدر و مادر او دیگر چیزی نشنیدند...

چند روز بعد پلیس نیویورک به خانواده پسر اطلاع دادند که پسرشان در سانحه ی سقوط از یک ساختمان بلند، جان باخته و آنها مشکوک به خودکشی هستند.
    پدر و مادر او آشفته و سراسیمه به نیویورک پرواز کردند و برای شناسایی جسد به پزشکی قانونی مراجعه کردند.
    با دیدن جسد پسرشان، قلب پدر و مادر از حرکت ایستاد.....

پسر آنها یک دست و یک پا نداشت!!!!