1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

نحوه ی دیدن عکسای سه بعدی ؟

شروع موضوع توسط mateghoo در ‏2 سپتامبر 2012 در انجمن گفتگو با کاربران

1. mateghoo

mateghoo کاربر تایید شده

شاید تا حالا تو اینترنت تصاویر سه بعدی زیادی دیده باشید ولی نمی دونستید چطوری میشه تصویرش رو دید

اکثر شما ها هم حتما می گفتید که : الکیه و چنین چیزی اصلا وجود نداره !

بعضی از شما ها هم با دیدن این عکس ها و این که نتونستید تصاویر سه بعدی شون رو پیدا کنید عصبانی شدید و تصویر رو داقونش کردین !!!

شاید هم می گفتید که دروغه و می خوان مارو سر کار بذارن!

ولی مطمئن باشید که به راحتی میشه همچین تصاویری رو با کمی دقت و تمرکز و تمرین پیداشون کنید .

من امروز می خوام راحت ترین روش برای پیدا کردن این تصاویر رو براتون شرح بدم . باید بدونید که همه می تونن این تصاویر رو به راحتی پیدا کنن .

حتی شما دوست عزیز !

پس با من همراه باشید ...

من این جـا در سه مرحله به هتون یاد می دم

1- لوچ کردن چشم ها

2- دیدن تصاویر دوگانه

3- مشاهده ی تصاویر نهایی
    خب
    گام اول: لوچ کردن چشم ها !
    600-00983067 (1).jpg
    خوب در گام اول باید لوچ کردن چشم هارو یاد بگیرید ( لوچ کردن به معنی اینه که چشماتون رو ( قرنیه چشم ها ) رو کنار هم ببرید ) خوب برای این کار شما باید با دوتا چشم هاتون به نوک بینی تون نیگاه کنید کسانی که قبلا این کار رو انجام دادن براشون راحته ولی کسانی برای اولین بار با همچین چیزی رو به رو میشن می تونن یه کار راحتی رو انجام بدن :
    {شما باید انگشت اشارتون رو جلوی صورتتون بگیرید به طوری که دستتون صاف جلوی صورتتون باشه و با دوتا چشماتون به اون خیره بشید و سپس آروم آروم به جلوی چشماتون و روی بینی تون نزدیک کنید . باید یادتون باشه که همچنان به اون خیره بشید @ اگه بتونید این کار رو بکنید چشماتون لوچ میشه }
    نگران نشیدا چشماتون کلاج نمیشه فقط عطسه نزنی
    اون تمرین لوچ کردن چشم رو اونقدر تکرار کنید تا یادش بگیرین چون در نوع آموزش من اساسی ترین کاره !!! و اگه بلد نباشید کل تمرین بالفول تعطیله !
    گام دوم : مشاهده ی عکس سه بعدی تصاویر دوگانه
    خوب پس از این که لوچ کردن رو یاد گرفتید سعی کنید تصاویر زیر رو سه تاشون کنید !!!
    حتما می پرسید چطوری دوتا تصویر رو سه تاش کنیم ... خوب خیلی راحته :
    برای این کار شما باید چشماتون رو به همون روش لوچ کنار هم بیارید ( در این حالت تصاویر چهار تا میشن ) شما باید لوچ کردن رو به اندازه ای انجام بدید که دو تا تصویر وسط رو هم بیوفتن ] باید یادتون باشه که حتما دوتا تصویر دقیقا رو هم بیوفتن [ وگر نه تصویر وسطی یه کم تار میشه ولی نگران نشید چون با یه خورده تمرین و تغییر زاویه دید و...می تونید سه یه تصویر سه بعدی ببینید .
    اگه این گام رو درست بردارید می تونید تصویر وسط رو واضح و شفاف و البته سه بعدی ببینید. که بسیار زیبایه ...
    حواستون باشه که باید حتما از این دوتا تصویر سه تا بسازید و وسطی رو نیگاه کنید
    xxl0jgw9ekk899zmbi.jpg
    5t3wugf34d4a0w1zxzp7.jpg
    e4eakvpxdy6qpkqffht2.jpg
    p86jm85xvqqvjxlsg23q.jpg
    slmdc8coaipek21coi7e.jpg

این دومین گام برای دیدن تصاویر سه بعدی بود خوب حالا بریم سراغ اون تصاویر سه بعدی دیگه اون هایی که تو اینترنت فراوون با اون ها روبه رو شدید.
    به نظر شما اون تصاویر...
    الـــــــــــــــــــــــــــکـــــــــــــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــــــــــــهــــــــــــ!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نه ؛ مطمئن باشید الکی نیست !!!
    گام نهایی : مشاهده ی تصاویر سه بعدی به طور واضح و شفاف
    همه ی سختی های کار تموم شده نگران هیچ چی نباشید !!! با خیال راحت رو صندلی تون لم بدید !!!
    چیه ؟؟؟ اعصابتون رو جوشی کردم ؟؟؟ بعد از کلی کلاچ کردن چشم هاتون ؟؟؟
    خوب باشه بقیه اش رو می گم
    حالا چرا عصبانی میشید !!!
    باشه
    باید بدونید که تصاویر سه بعدی که می بینید (اون هایی که خط خطیه ) صورت تصاویر بالا هستن و هیچ فرقی به چز این که در اون ها تصویر نهایی مخفیه ندارند البته مخفی هم نیستن و همون طوری هم با کمی دقت پیدا می شن ..
    کار اصلی همون لوچ کردن چشم ها بود !!! الان هم با توجه به تمرینات قبلی شما باید این تصاویر عجق و وجق رو هم بندازید ولی شاید یه کم براتون سخت باشه واسه همین من با فتوشاپ بالای عکس دوتا نقطه گذاشتم(البته من نذاشتم) تا به همون روشی که در تصاویر بالا خوندید و یاد گرفتید باید به سه نقطه تبدیل شون کنید و به نقطه ی وسط نظاره کنید . و وقتی که این کار رو کردین به آرومی چشم های لوچ شده تون رو پایین بیارید و تصویر مخفی رو مشاهده کنید.
    تو این کار هم ممکنه اولش یه کم براتون مشکل باشه ولی به قول شاعر گفتنی :
    گرچه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید
    هیچ راه نیست کان را نیست پایان غم مخور
    از حکیم سمرقند خواجه ابولقاسم جلال الدین حافظ بن ثالث الملک هروی بادغیسی !
    حالا چند تا از این تصاویر رو با هم مشاهده کنیم :تصویر ها همون (عکس های 3بعدی؟؟؟) اند
    راستی دوستان اون هایی که این تصاویر حیرت انگیز رو دیدند که هیچی فقط یه نظر بزارن و تشکر کنند !!
    ولی اون هایی که زحمت فراوونی کشیدند و نتونستند ببینند مشکلی نداره همدردیم.