1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

چگونه بفهمیم در ایران زندگی میکنیم!!!

شروع موضوع توسط number1 در ‏7 سپتامبر 2012 در انجمن مطالب طنز آمیز

1. number1

number1 Masoud برترین کاربر انجمن کاربر تایید شده

* روز دوشنبه، مورخه‌ی ۱۰ مرداد ۱۳۹۰، این‌طرف، عراق رمضون بود، اون‌طرف افغانستان رمضون، این‌وسط ایران شعبون!!!!!

* توی تلویزیون دارن ۲ ساعت در مورد سرویس جاسوسی گوگل صحبت می‌کنند. آخر برنامه که میخواد پست الکترونیک بده آدرس جیمیل رو میده!!!!

* مجری 20:30 رأس هشت و نیم اومده میگه: با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد بقیه اخبار رو بعد از اذان مغرب به سمع و نظر شما میرسونیم!!!!

* کارتون ساختن با موضوع جن و پری و فشار قبر و زندگی پس از مرگ! بعد پشت بسته اش نوشتن "مناسب برای گروه سنی 3 تا 7 سال" من به این گندگی دیدمش ۳ ماه بغل مامانم خوابم نبرد!!!!

* تو اتوبوس کتاب گذاشتن مجری از طرف میپرسه نظرتون راجع به این کار چیه؟ میگه خوبه، هوا گرمه تو اتوبوس باهاش خودمو باد میزنم!!!!

* طرف عروسیشو مختلط می‌گیره و توش مشروب سرو می‌کنه ولی تاکید عجیبی داره روی اینکه حتما عروسیش باید شب تولد یکی از ائمه برگزار شه!!!!

* رفتم داروخونه میگم پماد ضد خارش میخوام، یارو زیر لب میگه نیگا جوونای این مملکت حال ندارن خودشونو بخارونن!!!

* به خانمم میگم از پای سیستم پاشو میخام ایمیلامو چک کنم. میگه صداتو بیار پایین دیگه از روح الله داداشی که گنده تر نیستی!!!!

* خواستگار اومده بابام میگه نمیدونم هر چی خودت میگی؟ منم گفتم نه! میگه تو غلط کردی مگه بحرف توئه!!!!

* قیمت نون سنگك با ویندوز سون یكیه!!!!

* رفتم نمایندگی سایپا به مسئولش میگم فرمون ماشین زیاد صدا میده، چه كار كنم؟ میگه صدای ضبط رو زیاد كن!!!!

*این سرزمین زبانش پارسی‌ است اما به آن فارسی می‌گویند زیـرا عربی‌ "پ" ندارد...

*از هر ایرانی بپرسی تعطیلات كجا رفتی؟ میگه والا امام رضا طلبید رفتیم شمال!!!

*یاد اون روزها بخیر. وقتى من بچه بودم، مادرم یک تومن به من مى داد و مرا به فروشگاه مى فرستاد و من با ٣ کیلو سیب زمینى، دو بسته نان، سه پاکت شیر، یک کیلو پنیر، یک بسته چاى و دوازده تا تخم مرغ به خانه برمى گشتم. اما الان دیگه از این خبرها نیست... !همه جا توى فروشگاه ها دوربین گذاشته اند