1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

فک و فامیله داریم؟طنز(۲)

شروع موضوع توسط NaNaziii در ‏13 سپتامبر 2012 در انجمن مطالب طنز آمیز

1. NaNaziii

NaNaziii کاربر تایید شده

بابام بعضی وقتا بهم گیر میده
    میگه
    نه از رشته تحصیلیت خوشم میاد
    نه از رفیقات
    نه از مدل موهات
    نه از لباس پوشیدنت
    کلا ازت خوشم نمیاد
    میگم آخه چرا
    مگه چیکار کردم؟
    میگه ببین چطوری تو روی من وایساده دلم خوشه پسر دارم
    من=|
    من=0
    بازم من=(
    فرستنده : yahya az pa dena

خواهر کوچیکم رفته حموم،یه هو شروع کرد با داد و فریاد ، صدام کردن !!گفتم این حتما سر خورده افتاده دست و پاش شکسته!
    بدو بدو رفتم ( قلبم هم داره تو دهنم می تپه)میگم چییییییییییییی شده؟؟
    میگه : آبجی بدوووو یه دونه دستمال کاغذی بیار ، دماغم اومده!!
    ای خدااااااااا
    تو حموم با دستمال کاغذی دماغ میگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟
    خواهر کوچیکه من دارم؟؟؟

فرستنده : شادی

یه اس ام اس باحال فرستادم واسه دخترخالم، 5 دقیقه بعد جواب داده: «وااااااای بیشووووووور چقدر قشنگ بود»!! این یعنی نهایت احساسش بودا!!! بهش میگم: ابراز احساساتت منو کشته. میگه: «الهی... کثافت ناراحت نشیا، شوخی کردم»!!!
    آخه جوون انقدر با احساس!! نمیدونم بخدا...

فرستنده : راحله

لطفا تصور کنید !
    بچه برادر 4 سالمو رو بردن گلاب به روتون دستشویی
    درست در حین انجام دقت کنین درست حین انجام عملیات آبیاری بر گشته میگه خوب دیگه چه خبر؟

فرستنده : Douman

خونه مادر بزرگم بودیم به همه بچه های فامیل یکی یه آب کش دادم گفتم برید آب کنید دیدم همشون پای شیر آب ایستادن دارن آب میکنن یعنی اون لحظه به عقل همشون شک کردم چه فک و فامیل باهوشی دارم من

فرستنده : عشق من

بابام اومده خونه چش تو چشم نگاه میکنه میگه علی خونه ای؟
    منم به نشانه تایید یه لبخند میزنم.
    برگشته میگه...کره خر مگه با تو نیستم؟
    من :-i
    مامان :-i
    مبلی که روش نشستم :-i
    بابای ما داریم....

فرستنده : zeus

مامان و بابام نشسته بودن داشتن چایی میخوردن ،
    به مامانم گفتم : خوب حال میکنیدا پسر به این ماهی دارید ،
    چند لحظه سکوت کردن و بهم خیره شدن ،
    بابام یه آهی کشید و با افسوس به مامانم گفت : چایتو بخور !!
    فک و فامیل رو حال میکنید ؟!

فرستنده : محسن جون

خالم می خواد دخترش رو بخوابونه توی اتاق من یهو دختره می زنه زیر گریه که من عروسکم رو خونه جا گذاشتم خالم برگشته می گه قربونت برم گریه نکن به ممد می گم بیاد بجای عروسکت پیشت بخوابه !
    حالا عروسکش چیه : خره شرک !
    آخه من چی بگم !
    فک و فامیله داریم ؟
    فرستنده : mohammad

مادرم داره با اشك و آه ميگه : از وقتي تو ازدواج كردي رفتي خيلي تنها شديم ميخوام برم يه سگ بخرم جاتو برامون پر كنه ... اينم از ننه ما .....!!!!فك و فاميله داريم؟

فرستنده : Kazemahsa-gheshm

پسرخالم مهندس برقه..وضعشم توپه...خونه مجردی و ماشین آخرین مدلو..هیچ کسی رو هم تحویل نمیگیره.. دیروز یهو بعد یک قرن به من اس داده:زندگیمو برات میذارم!! منم ته ذوق مرگ برگشتم گفتم منم همین طور عزیز دلم! هنوز اس ام اسم تو راه بود که دیدم دوباره برام پیام داده پسرخام:اسم آهنگ امیر تتلوئه فعلا دسترسی به اینترنت ندارم.برام دانلودش میکنی؟؟! یعنی فکر میکنین من اون لحظه چیکار کردم؟؟ یک هفته تمام گوشیم خاموش بود از خجالت

فرستنده : نیکا

نشستم پای کامپیوتر غرق اینترنت! یهو دیدم مامانم دروباز کرده یه صندلی دستشه. صندلی گذاشته کنار من نشسته زل زده به صفحه مانیتور!! میگم چیه مامان؟؟میگه خفه شو دهنتو ببند! تو این چیزا حالیت نمیشه. ندیدی همش تلویزیون نشون میده میگه فرزندان خود را در دنیای مجازی تنها رها نکنید!!! دارم کنترلت میکنم معتاد نشی بدبخت!!
    مادر مهربونه و به فکره من دارم؟!

فرستنده : نیکا

به بابام ميگم داشتم لباستو اتو ميکردم دستم چسبيد به اتو سوخت فوري برگشته ميگه: لباسه منو که نسوزوندي؟
    آخه پدر من اين مهر و محبتت داره خفه ام ميکنه يه کم مراعات منم بکن، نميگي اين همه محبتو چه جوري جبران کنم؟!!!!!!!!!!!!
    فک و فاميه داريم؟

فرستنده : عسل

پسر عموم با گوشی باباش بهم پیام داده و میگه میمون پاشو بیا یه سر به من بزن / منم جواب دادم چشم عموجان غروب میام / پسرعموم جواب داده میگه خاک بر سر ، منم سعید ، دستخطم رو نمیشناسی؟؟؟
    پسرعموئه ما داریم؟؟؟؟

فرستنده : عاشق عشق

به مامانم میگم سحری چی داریم میگه هرچی تو دوست داشته باشی.میرم میخوابم. 5 دقیقه مونده به اذان میرم میبینم هیچی رو گاز نیست بهش میگم پس غذا کو؟ میگه منو بابات آخرشب یچی خوردیم الان میام یه نیمرو برات درست میکنم .رفتم دستشویی اومدم (حدود 1دقیقه به اذان مونده بود) میبینم خوابیده.بهش میگم نیمرو کو الان اذان میگه.میگه حوصله پختن ندارم. من ازاین مهر و عطوفت مادری تا صبح فقط اشک ریختم!!!!

فرستنده : lutuss313

بابام هشتاد سالشه همیشه اصرار میکنه که بذارید من از خونه تنهایی برم بیرون مگه زندانی گرفتید؟می خوام برم نون و روزنامه اینا بگیرم…
    یه روز بعد از کلی اصرار گفتیم باشه برو ولی مواظب باش…
    رفته نونوایی محل به همه ی اونایی که تو صف بودن گفته عجب روزگاری شده، پنج تا دختر دارم پنج تا پسرتو این سن و سال من پیرمرد باید بیام تو صف وایسم نون اونارم من بگیرم….
    تا یه مدت هر * منو تو محل می دید نصیحتم می کرد.

فرستنده : M0hammadjo0on

بعد از فارغ التحصیلی و گرفتن مدرکم با هزارشوق و ذوق یه جعبه شیرینی گرفتم بردم خونه.بابام برگشته میگه بخور پسرم بخور، شیرینی بعد از خون خیلی می چسبه!۴ سال خون منو مکیدی، شیرینی بخور بره پایین، بخور پسرم…!!فک و فامیله داریم؟

فرستنده : M0hammadjo0on

داره آموزش رقص عربی میده توی تی وی.
    از اتاق اومدم بیرون دیدم بابام یه شاله عربی بسته به کمرش داره قر میده!
    میگم حاجی چی‌کار میکنی؟!
    میگه میخوام روی دختر خاله‌تو تو مهمونی‌ها کم کنم!!
    فک و فامیله داریم؟!

فرستنده : saman74

دوست بابام اومده در خونه، بابام گفت اگه با من بود بگو نیستم.
    منم از آیفون گفتم نیستن! یهو دیدم بابام سرشو از پنجره آورده بیرون، میگه: دروغ میگه!!! من که هستم!!!!
    دوستشم بهم میگه عمو جون چرا دروغ میگی وقتی بابات هست؟! حالا بیا و ثابت کن!!!
    فک و فامیله داریم؟

فرستنده : saman74

مامانم اومده میگه : به نظرت افطار چی بخوریم ؟
    میگم : سبزی پلو ماهی
    میگه : گمشو بابا میخوام استانبولی درست کنم!!
    خب مادر من اینکه میگی “به نظرت” دقیقاً منظورت چیه ؟؟

فرستنده : mojdeh67

امروز به خواهرم نشون دادم که فحاشی دختر بچشو واسه 4جوک فرستادم ، بهم میگه اگه میدونستم انقد خوشت میاد میگفتم یه چیز بهتر بگه ! گفتم مگه بیشتر از اینم بلده ؟ گفت آره بعد دخترشو صدا زد اومد...
    بهش گفت دایی باهات کار داره...اونم اومد زارت گذاشت تو گوشم گفت تو کار داری من باید بیام بیشور ؟؟؟؟
    فک و فامیله داریم ؟

فرستنده : محمد

امروز به خواهرم نشون دادم که فحاشی دختر بچشو واسه 4جوک فرستادم ، بهم میگه اگه میدونستم انقد خوشت میاد میگفتم یه چیز بهتر بگه ! گفتم مگه بیشتر از اینم بلده ؟ گفت آره بعد دخترشو صدا زد اومد...
    بهش گفت دایی باهات کار داره...اونم اومد زارت گذاشت تو گوشم گفت تو کار داری من باید بیام بیشور ؟؟؟؟
    فک و فامیله داریم ؟

یچه خواهرم سه سال و نیم سن داره داشت غرغر میکرد بهش گفتم دایی ساکت شو بهم گفت خودت ساکت شو عوضی آشغال !!!
    من :|
    خواهرم :|
    گنده لات محلمون :|
    نهاد حمایت از کودکان سازمان ملل :|

مامانم میگه وقتی رفتم پرینت تلفن رو گرفتم معلوم میشه چه سایتای مستهجنی میری!!!
    فک و فامیله داریم؟

فرستنده : MoTeZaaD